Kelionės planavimas:
Važiavimas realiu laiku:
Užsisakyk Parkavimą
Pildymas internetu
Mobilioji Švieslentė
Popierinių bilietų galiojimas
Popieriniai bilietai su LT nominalais galios iki 2016-12-31
Klientų aptarnavimo linija
8 800 12344
Kasos darbo laikas
I-IV 8:00 - 19:00
V 8:00 - 18:00
Svetainės lankomumas:
Iš viso:  5594620
Šiandien:  68
Dabar naršo:  3

Naujienos

Ginto Litinsko garso įrašų studija, buv. Vydūno mokykla Daržų gatvėje, 2009. Leonidas Donskis įrašinėja tarnybinę „Klaipėdos... (0)
Kaip ir kasmet Dienos be automobilio proga kartu su Studentų sąjunga ir Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru surengėme lenktynes įvairiomis transporto... (0)
Gerbiami keleiviai, informuojame, kad nuo rugsėjo 25 d. (sekmadienio) yra koreguojami  7, 15A, 23 ir 100 maršrutų tvarkaraščiai. ... (0)
Klaipėdos savivaldybė apsisprendė iš esmės rekonstruoti Ligoninės stotelę, sukuriant čia Kombinuotų kelionių jungtį – vietą, kur keleiv... (0)
Gerbiami keleiviai, atsiprašome, tačiau dėl užsitęsusių stotelės įrengimo darbų 9 maršruto autobusai vis dar negali stoti naujoje &bdquo... (0)
Šiomis dienomis populiariausiose stotelėse keičiame senąsias informacines švieslentes naujomis. Tai "Samsung DH40D" LCD ekranai su LE... (0)
Gerbiami keleiviai, informuojame: Šiomis dienomis dėl apšvietimo stulpų montavimo Pilies g. atkarpoje nuo Daržų g. iki Žvejų g. yra r... (0)
„Klaipėdos keleivinis transportas“ patobulino parkavimo leidimo paslaugos teikimą internetu (https://pparking.klaipedatransport.lt ) &ndas... (0)
Retai važinėjantys keleiviai paprastai perka popierinį bilietą pas vairuotoją. Taip jie ne tik gaišina vairuotoją, tačiau ir finansiškai... (2)

Dienos klausimas

Kuris Kombinuotų kelionių jungčių terminalo variantas Jums patinka labiausiai?