All Feedbacks

Ely
IP: 95.68.41.84
Please also translate your parking fines into English so that tourists can understand.

Ely..it,s posible to use automatic translator, but we‘ll think ...

Jonas
IP: 84.15.184.78
Klaipeda
11a autobusas. Nuo Kurėno st. 15:04. Vairavo vairuotojas nešnekantis lietuvių kalba. Bilietukų visam autobusui neišmušė. Viršija greitį, ant posukių, taip paspaudė, kad žmogus skrido nuo kedės į duris. Nesaugu važiuoti.

Dėkojame už pilietiškumą. Taip dirbti negalima ir vairuotojas, ir bendrovė gaus nemažą sąskaitą už tokį darbą ir tikime padarys reikiamas išvadas.

Vladas
IP: 78.60.174.232
Klaipeda
Pamiršau pasakyti, kad aš esu 2-os grupės invalidas ir turiu problemą su kaklo slanksteliais. Todėl man ypač aktualus mūsų vairuotojų vairavimo stilius. Tokio vairavimo stiliaus aš nemačiau nei vienoje Europos šalyje. Ten už tokį stilių vairuotojus, vežančius keleivius, kaip mat atleistų iš darbo.

Vladui…nors pasitempti tikrai yra kur, tačiau tikrai nenorėtumėme sutikti, kad situacija tokia tragiška.

Vladas
IP: 78.60.174.232
Klaipeda
Jau daug kartų pranšinėjau apie "ralistų" važiavimo stilių beveik visų Klaipėdos autobusiu, ypač mikroautobusų. Jūs turite ryškų normalių vairuotojų trukumą. Jau darosi norma, kai vairuotijai staigiai gazuoja, net nepažiūrėjus as visi keleiviai saugiai praėjo į saloną ir atsisėdo arba įsitvirtino. Taip pat jie dažnai staigiai stabdo. be jokios rimtos priežasties. Štai šiandien (2019-01-16) 2A mikrautobuso vairuotojas staigiai gazavo, ir tuoj pat staigiai sustabdė. Aš, žinodamas situacija su staigiais stabdymais, buvau įsikibes už turėklų, bet tai nepadėjo, aš neatsilaikiau ir grūvau ant priekinio stiklo. Ačiū dievui, kad be pasėkmių. Galų gale aš likau kaltas, kaip jis pasakė kad nesilaikiau. Tokio įžulumo aš nesitikėjau. Noriu paklausti, - kada Jūs priiminėsite į darbą tikrai normalius, profrsionalius vairuotojus, kurie sugebės gerai įvertinti situaciją kelyje ir nedarys staigių maneurų? Juk staigus stabdymai - tai tiktai nemokėjimo gerai vairuoti pasėkmė. Šiandienos nemaloni situacija įvyko Bibliotekos stotelėje apie 14:02 2A maršruto autobuse. Prašau nubausti šį vairuotoją ne tik už blogą vairavimą, bet ir jo įžulų elgesį su Jūsų klientais.

Vladui…perisuntėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Kautra”. Šioje bendrovėje keleivių aptarnavimui taikomi tikrai aukšti standartai. Tad vairuotojo veiksmai tikrai bus tinkamai įvertinti. Apgalestaujame dėl incidento.

Almantas
IP: 188.69.209.141
Klaipeda
Sumokėta už parkavimą Giruliuose 2018-08-05 15:12 1 eur. Automatas talono nedavė ... ???

Almantui…automatas davė bilietus ir 15.12, ir 15.13 ir t. t., ar angoje su stiklu bilieto ieškojote?

Rytis
IP: 88.119.112.78
Klaipeda
Susidūriau su labai nemalonia situacija. 07-16 iš Dituvos 15:30 "Dituvos darželio" stotelėje link Klaipėdos pusės įlipau į 40 autobusą (valst nr. JNU:213).Kadangi esu gimnazistas,vairuotojo paprašiau bilietėlio moksleiviui (50 proc nuolaida). Vairuotojas pareikalavo pažymėjimo. Bėdos nematau - parodžiau,galiojantis,viskas gerai. Tačiau,vairuotojas agresyviai man pradėjo aiškinti,kad kol aš gimnazijoje mokausi nesu mokinys,paklausus,kas aš esu atsakymo nesulaukiau. Tik agrevysiu tonu man pasiūlė išlipti iš autobuso arba pirkti pilną bilietą. Vairuotojas sakė,kad su 50 proc. nuolaida gali vaziuoti tik profesinių mokyklų mokiniai,o aš - gimnazistas nesu mokinys,todėl bilietėlis man tik pilna kaina.

Ryčiui…vairuotojas teisus, mokiniai, kai jiem sukanka 10 metų, priemiesčio maršrutuose lengvatų nebeturi.

Igor
IP: 78.61.177.117
Klaipeda
Sveiki, Labai maluonu kad musu gatvemis vazineja mikriukai kurie priklauso kompanijai. Tikrai su jais daug smagiau vazioti negu paprastu autobusu. Vairuotojai ne lekie kaip paduke, bei stabdo daug svelniau :) Tik as susiduriau su man ne maluonu dalyku ir tai jau ne pirma karta. Turiu kortele KT joje min 50-60 eur ideta mikriukui apmokieti. Idedant pinigus KT mane pasake kad galiu ir uz 2 ir uz 3.... zmones sumokieti su viena kortele (jug smagu kai ne reikia jieskoti po visa pinigine to 1 euro). Bet tiesa visai kitoke.... nei vairuotoje nei patis keleiviai ne zino kaip padaryti taip kad galima butu su viena kortele tai padaryti. Prasau isaiskinkite vairuotojams arba uzkabinkite lentele mikriukose kaip tai daryti. Nes kiti keleiviai nervojasi, o as ne visad randu ta viena eura kai vazioju ne vienas.

Igor…nelabai dažnas toks atsiskaitymo būdas, o vairuotojų kaita bendrovėse kol kas didelė. Matyt naujiesiems paruošti pritrūksta laiko. Pabandykite pasižiūrėję mūsų mokamąjį filmuką https://www.facebook.com/108371135922821/videos/1713489252077660/

 

Tadas
IP: 78.57.201.50
klaipeda
Atsibodo nedemesingi mikro autobusu vairuotojai, skubi i darba, bandai stabdyt M5, o jis vietoj to kad dirbtu savo darba ir sustotu kai reikia, paima ir pravaziuoja net neatsisukdamas i stoteles puse. Nesuprantu kaip tokie zmones dirba tokiose vietose.

Tadui… atsiprašome už nepatogumus. Jei galite nurodykite tikslesnį laiką ir vietą, bus lengviau dėmesingumo mokyti.

Martynas Gedminas
IP: 84.15.177.235
Klaipeda
autobusu grafikai meluoja, vairuotojai atvaziuoja greiciau negu parasyta grafike nors paklaida yra 1-2 esu ne karta pastebejes jog 9 autobusas atvaziuoja 5 ar net 6 minutem anksciau, butu labai malonu jei i tai atkreiptumet demesi nes daznai per toki paprasta atsitikima praleidi svarbius sisitikimus ar net kitas keliones.

Martynui Gedminui…daug dažniau, įvertinus pastaruoju metu sudėtingas eismo sąlygas, stebime nemenkus autobusų vėlavimus. Kad autobusas atvažiuotų anksčiau, variantas retas. Gal galite parašyti nors keletą atvejų, kada autobusas yra atvažiavęs 5 min. anksčiau?

Keleivis
IP: 188.69.192.117
Autobusas i II perkelos link ligoniniu stotele atvyko 8 min veliau negu pagal grafika. Autobusas turejo atvykti 16.54 2018.05.15

Keleiviui…kai tiek gatvių rekonstrukcijų kemšasi jau Minijos g., todėl piko metu darosi sunku vytis tvarkaraštį.

Kim
IP: 84.15.177.67
Many thanks to driver on route 4 from Giruliai who helped us! 21:50 from Giruliai!!

Kim...nėr už ką...

Rasa
IP: 193.219.187.1
Klaida zemelapyje - Aula magna stoteleje 100 nestoja, bet stoja universiteto stoteleje. Prasau pataisyti

Rasai…bandėme pažymėti maršruto trasą, o ne sustojimą. Pagalvosime papildomai, kaip pateikti informaciją apie maršrutus, nesukeliant tokių dviprasmybių.

Keleive
IP: 84.15.179.185
Šiandien 14 autobuso vairuotojas ( numeriai: FOR 618) labai agresyviai vairavo. Pradedavo vaziuoti net nespejus pilnai ilipti i autobusa. Vos kojos neissisukau.

Keleivei…pagal nusiskundimų skaičių suprantame, kad vakar šis vairuotojas vairavo tikrai agresyviai. Jau pradėjome tyrimą pagal anksčiau gautą nusiskundimą. Atsiprašome dėl nepatogumų.

l
IP: 188.69.197.105
klaipeda
2017.01.15 15.20 dukra norėjo nusipirkti bilietėlį 26 autobuse už pusę kainos nes yra mokinė. Tačiau vairuotojas jos paprašęs pažymėjimo pasakė ,kad gimnazijos už pusę kainos pirkti bilietėlio negali. Nesuprantu nuo kada mokiniai besimokntys gimnazijose negali važiuoti už pusę kainos?

I…toks įstatymas - priemiesčio maršrutuose 50 proc. lengvatą turi tik vaikai iki 10 metų.

www
IP: 88.119.136.101
Palanga
Internetinis puslapis jusu nesuprantamas, nepatogus, galetumet atnaujinti

www… naujinti ruošiamės. Gal galite parašyti ko trūksta?

Igor
IP: 78.61.177.117
Labas vakaras, na arba naktis :) as siaip nesu vairuotojas... bet kiek zinau, mobilioju vairuojant be laisvos ranku irangos ne galima kalbetis. ypac kai tu atsakai uz kitu zmoniu gyvibes Gruodzio 10 d.14:36 autobuso vairuotojas su valstybiniais nr. GOP 600 sau ta puikiausiai leidzia. vaizdine bedziaga jo bentravimo ir vairavimo galiu patiekti. butu naudinga tokius vairuotojus bausti.

Igor…ačiū

nepatenkintas
IP: 188.69.192.238
Klaipeda
26 autobusas vėlavo 11minučių, jei taip vėluoja tai gal laikas keist tvarkaraščius į vėlesnį laiką?! Jukžmonės per tokius dalykus ir vėluoja,ir del to kyla daug problemų!

Nepatenkintam ir Domantui…tąkart dėl Liepų gatvės remonto visas transportas vėlavosi.

Kristina M.
IP: 90.140.124.65
Sveiki, priimdami autobusų vairuotojus, informuokite, kad jeigu privažiuoji gatvėje esančią avariją, tai yra įvykio vieta, nereikia pypinti, važiuoti vos ne "ant galvų", ar kitaip reikšti nepasitenkinimo, nes gali būti atvejų, kai transporto priemonės be pagalbos net neina patraukti...

Kristinai M….tiesa paskius nelabai supratome, kas čia įvyko ir apie ką turime informuoti.

10 Autobuso Keleiviai
IP: 88.119.138.154
Klaipėda
Nežinau kas yra su KT personalu, bet toks elgesys tiesiog įžūlus ir ... chamiškas. Važiuojant 10 autobusu HRU 128, kuris palieka Pasažo stotelę 8:10 kilo nesusipratimas. Vairuotojas žmonėms išlipus ir įlipus stovėjo tuščioje stotelėje po porą ar 5 minutes, o vienai keleivei pasiteiravus, kodėl šis stovi, vairuotojas atsakė kad jam reikia, todėl jis ir stovi ir jei žmonės vėluoja į darbą tai tik jų problemos ir visiškai ne jo reikalas ir toliau stovėjo. Kodėl taip yra?

10 autobuso keleiviams…teisingumo dėlei reikėtų pasakyti, kad autobusas Pasažo stotelėje buvo 8.08, t.y dviem minutėm prieš tvarkaraštį. Žinodamas, kad už važiavimą anksčiau tvarkaraščio gresia finansinės sankcijos, vairuotojas 1,5 min ilgiau pastovėjo šioje stotelėje. Apmaudu, kad stovėjimo priežasties vairuotojas nesugebėjo tinkamai išaiškinti.

Pavel K.
IP: 90.138.178.236
Klaipeda
Esu paspiktines 8 marsruto autobuso vairuotoju kiris atsisake vezti mane ir kitus keleivius, kol neislipsiu, kadangi turejau rankoje kavos puodeli (su dangciu) kuri norejau vezti namo. Autobusas vietoje stovejo 5 minutes, vairuotojas taike,psichologini smurta pries mane ir kitus keleivius. Nebuvau girtas, ramiai norejau velu vakara nusigauti namo kaip ir kiti keleiviai. Labai gaila, kad zmones su durininko sindromo apraiskom gadina Klaipedos viesojo transporto ivaizdi. Situacija jau yra ivykusi antra karta, praejusi karta ji yra ivykusi su tuo paciu vairuotoju bet 4 marsrute. Si karta - 8 marsrute 22:58 vetrunges stoteleje link sausio 15 sekmadieni 30d

Pavelui K…kava puodelyje, nepriklausomai su dangčiu ar be, priskiriama prie prie produktų, kuriuos Klaipėdos viešuoju transportu, beje kaip ir didžiojoje dalyje kitų Europos miestų , vežti draudžiama. Pagalvokite, kas turėtų prisiimti atsakomybę, jeigu autobusui staigiai stabtelėjus, kava būtų apdeginti aplinkiniai keleiviai. Tiesiog elkitės pagal nustatytas taisykles ir neturėsite problemų nei su vienu vairuotoju.