Administraciniai nusižengimai

  1. Kur galiu sumokėti paskirtą baudą?

VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" paskirtas baudas už administracinius nusižengimus viešajame transporte reikia sumokėti į  Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą (https://www.vmi.lt/cms/biudzeto-pajamu-surenkamoji-saskaita),  ROIK numeris turi būti nurodytas „Unikalaus mokėjimo kodo“ laukelyje.  Įmokos kodas Nr. 1001. Gavėjas VMI prie FM. 

Šias įmokas priima bet kuris bankas (banko skyriuje arba per internetinę bankininkystę), loterijos "Perlas" terminalai, Lietuvos Spaudos kioskai, Narvesen parduotuvės, Lietuvos pašto skyriai.

Papildoma informacija suteikiama darbo dienomis 7:30 - 17:30 val. (penktadieniais iki 16:15 val.) telefonu:  (46) 365 470. 

  1. Ką daryti, jei negaliu atvykti į paskirtus posėdžius, kurių datos nurodytos patikrinimo akte?

Neatvykus į paskirtus posėdžius, administracinio nusižengimo protokolas bus surašytas Jums nedalyvaujant ir išsiųstas Jūsų gyvenamosios vietos adresu arba el. pašto adresu, kuriuos nurodėte patikrinimo akto surašymo metu.

Papildomus paaiškinimus ar prašymus galite pateikti el. laišku, adresu: kontrole@klaipedatransport.lt. 

  1.    Ar lengvojo automobilio taksi vairuotojas gali vežti neįjungęs taksometro?

Ne, nes keleivių vežimo lengvaisiais automobiliais taksi (toliau – taksi) tvarką nustato Keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais ir lengvaisiais automobiliais taksi taisyklės, kurios, vadovaujantis Lietuvos Respublikos kelių transporto kodekso 4 straipsnio 2 dalimi, yra privalomos savivaldybėms, vežėjams, taksi vairuotojams (toliau – vairuotojai), taip pat keleiviams, besinaudojantiems taksi paslaugomis. Šių taisyklių 19 p. nurodo, kad „Vairuotojai privalo laikytis vežėjo nustatytų tarifų, o užmokestį iš keleivių už vežimą taksi turi imti tik pagal taksometro rodmenis.“, o 26 p. nurodo, kad „vairuotojui draudžiama vežti keleivius taksi neįjungus taksometro. Taip pat draudžiama atsisakyti vežti keleivius trumpais atstumais ar reikalauti didesnio užmokesčio, nei rodo taksometras.“.

Prašome palaukti