Kontaktai

 

Klientų aptarnavimo centras:

S. Daukanto g. 13a,

LT-92235 Klaipėda

Tel. 8 800 12344

Administracijos adresas:

S. Daukanto g.15,

LT-92235 Klaipėda

sekretoriatas@klaipedatransport.lt

 

  

 

Darbo laikas:

 I-IV 8:00-19:00

V 8:00-18:00

Darbo laikas:

I-IV 7:30-16:30

V 7:30-15:15

 

                                                                        Kontaktams

 

Pareigos

Vardas Pavardė

Telefonai

E-paštas

Direktorius

Gintaras Neniškis

8-46-420082

gintaras.neniskis@klaipedatransport.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Andrius Samuilovas

8-46-420124

andrius.samuilovas@klaipedatransport.lt

Administratorė

Rometa Danilevičienė

8-46-366406

sekretoriatas@klaipedatransport.lt

Teisės ir administravimo 

departamento vadovas

Julius Paulikas

8-46-420127

julius.paulikas@klaipedatransport.lt

Kontrolės skyriaus vadovo pavaduotojas

Romualdas Pocius

8-46-414067

romualdas.pocius@klaipedatransport.lt  

Vyr. Teisininkė

Sandra Dobranskienė

8-46-420206

sandra.dobranskiene@klaipedatransport.lt

Teisininkė

Aurelija Jogaudaitė

8-46-366776

aurelija.jogaudaite@klaipedatransport.lt

Vyriausioji buhalterė

Kristina Gliožienė

8-46-420205

kristina.glioziene@klaipedatransport.lt

Vyr.kontrolierė

Aušra Bacevičienė

8-46-420208

ausra.baceviciene@klaipedatransport.lt

Ekonomistė

Lina Ūbienė

8-46-420125

lina.ubiene@klaipedatransport.lt 

Infrastruktūros skyriaus vadovas

Tadas Mėžinys

8-46-366901

tadas.mezinys@klaipedatransport.lt

Informacinių technologijų skyriaus vadovas 

Marius Lukas

8-46-420126

marius.lukas@klaipedatransport.lt

IT Vyr. specialistas 

Evaldas Kazlauskas

8-46-420207

evaldas@klaipedatransport.lt

IT Vyr. specialistas 

Povilas Krilavičius

8-46-366752

povilas.krilavicius@klaipedatransport.lt

IT specialistas 

Darius Urbonas

8-46-420084

darius.urbonas@klaipedatransport.lt

Automobilių stovėjimo priežiūros specialistas 

Gintautas Randakevičius

8-46-420083

gintautas.randakevicius@klaipedatransport.lt

Bilietų buhalterė-kasininkė

Loreta Vitkevičienė

8-46-214309

loreta.vitkeviciene@klaipedatransport.lt

Bilietų buhalterė-kasininkė

Jelena Taraškevičienė

8-46-214309

jelena.taraskeviciene@klaipedatransport.lt 

Vyr. bilietų buhalterė-kasininkė

Aurelija Jonkienė

8-46-365093

aurelija.jonkiene@klaipedatransport.lt

Dispečerė

Rita Rimienė

8-46-420085

rita.rimiene@klaipedatransport.lt

Dispečerė

Jūratė Pukinskienė

8-46-219690

jurate.pukinskiene@klaipedatransport.lt

Dispečerė

Rita Girtienė

8-46-219690

rita.girtiene@klaipedatransport.lt

Dispečerė

Jurga Meištinienė

8-46-219690

jurga.meistiniene@klaipedatransport.lt

Eismo analizės specialistas

Vytautas Petraitis

8-46-414257

vytautas.petraitis@klaipedatransport.lt

Transporto infrastruktūros specialistas

Linas Urbonas

8-46-420084

linas.urbonas@klaipedatransport.lt

Transporto infrastruktūros specialistas

Rokas Valadka

8-46-420084

rokas.valadka@klaipedatransport.lt

Kontrolierė

Renata Šimkienė

8-46-365470

renata.simkiene@klaipedatransport.lt

Kontrolierė

Lina Andruškienė

8-46-414012

lina.andruskiene@klaipedatransport.lt
Prašome palaukti