100 000 dviratininkų jau ir centre

2021-07-16

Rytoj, liepos 17 dieną, dviračių skaičiuoklis ties Muzikiniu teatru turėtų pradėti rodyti šešiaženklį pravažiavusiųjų nuo metų pradžios skaičių. Toks pat dviračių skaičiuoklis prie "Akropolio" 100 000 ~ ąjį nuo metų pradžios pravažiuojantį dviratininką suskaičiavo birželio 29-ąją. Darbo dieną pro skaitiklius kasdien pravažiuoja per tūkstantį.

Skaičių skirtumas tarp skaitiklių (žr. grafiką) leidžia daryti pačius bendriausius pastebėjimus ne tik apie absoliučius dviratininkų skaičius, bet ir apie vidutinį Klaipėdoje dviračiais nuvažiuojamą atstumą. Po “Akropolio” iki Muzikinio teatro skaitiklio dviratininkų srautas nuo pat Kauno gatvės dar pildosi naujais. Tačiau iki Muzikinio dviratininkų atvažiuoja jau mažiau – dalies nuo pietinių rajonų važiuojančiųjų tikslas kaip tik ir yra toje tarpinėje atkarpoje. Atsargiai vertinant, vidutinis dviratininko kelionės atstumas Klaipėdoje galėtų būti kiek daugiau nei 4 km.

skaiciuokliai_2021_abu

Klaipėda turi geras gamtines sąlygas dviračių transportui. Reljefas yra lygus, o  pakankamai švelnus klimatas leidžia važinėti ištisus metus. Pastaruoju metu gerėja ir infrastruktūra. Turime visas galimybes, kad dviratį naudotume ne tik važinėtis pramogai po Smiltynę, bet ir kasdieninėms kelionėms.

Prašome palaukti