14 ir 7 maršrutus pratęsiame į rajono teritoriją

Nuo lapkričio 4 dienos, pirmadienio, keičiasi 14 ir 7 autobusų trasos (žr.schemas).

Susitarus su Klaipėdos rajono savivaldybe dėl dalinio maršrutų finansavimo, atsirado galimybė galinę 14-ojo stotelę perkelti anapus Palangos plento, į Žaliakelio stotelę Klipščiuose. Ten, prie naujos RIMI parduotuvės, įrengta stotelė ir stovėjimo aikštelė.

Iš esmės keičiasi 7-ojo trasa. Pradine stotele tampa Žaliakelio, o maršrutas prasitęsia į priemiesčio gyvenviečių gilumą, pro Lenkviečių karjerą iki šiaurinių Trušelių gatvių. Tačiau savaitgaliais ir šventinėmis dienomis autobusas kai kuriuos reisus vykdys ilgesne trasa – nuo Ligoninių iki Gilijos stotelės. Šie reisai tvarkaraštyje pažymėti mėlyna spalva.

Visoje abiejų maršrutų trasoje galios I zonos tarifas, paprasčiau kalbant, keleiviai šiais abiem maršrutais važinės miesto kainomis.

Maršrutų tvarkaraščiai paskelbti mūsų puslapyje.

 

Prašome palaukti
Komentarai (1)
Gediminas
IP: 86.100.138.99
Sveiki. Džiugu, kad atsirado minėti maršrutai, tačiau 7 reisas ryte niekam tikęs... Vaikai į mokyklą arba vėliuoja arba nuvyksta 30 min. anskčiau. Manau kad 7 turėtu taikyti į 07.19 val. 14 reisą Klipšiuose, tada beveik visame mieste vaikai nuvyktu laiku į mokyklas. Dabar nors ir prie namų privažiuos 7-tukas, tačiau vešiu dukrą į 07.19 val. 14 autobusą, nes buvęs 07.32 iš Debesų stotelės vos spėdavo per kamščius nuvykti iki studentų stotelės, tai dabar 07.37 iš Klipšių- be šansų... Gaila, bet nepasinaudosim šia paslauga... ir manau daugumai gyventojų taip bus...

Gediminui...netrukus atliksime 7 ir 14 tvarkaraščių keitimus, sekite naujienas.