Apvažiavimai per Mindaugo karūnavimo dieną

            Liepos 6 ir 7 dienomis, dėl Mindaugo karūnavimo dienai skirtų renginių, Klaipėdos centre, koreguojamos viešojo transporto trasos.

            Renginių ciklas prasidės penktadienį 11 val. vyks eisena iš Skulpūrų parko į Kruizinių laivų terminalą. Eisenos dalyviai, maždaug 11:10, įžengs į Herkaus Manto gatvę ties Mažvydo alėja, eis autobusų trasa iki Turgaus gatvės sankryžos su Tiltų gatve. Kol vyks eisena, autobusai važiuos jiems iš paskos pėsčiųjų greičiu.

           Tą patį penktadienio vakarą, prie “Arkos” paminklo, koncertuos Kauno bigbendas nuo 19:45 iki 22:30 (arba kol važiuojamojoje dalyje neliks žmonių) per Pilies gatvę bus nukreipti 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 6E, 8, 10, 14, 41 maršrutai bei M5, M6, M8 maršrutiniai taksi:

  • Į šiaurinę miesto pusę: patvirtintais maršrutais iki Senojo Turgaus žiedo, toliau Galinio Pylimo g., Pilies g., Danės g., Herkaus Manto g. ir toliau patvirtintais maršrutais (apvažiavimų atkarpoje keleiviai bus išlaipinami Pilies ir Teatro stotelėse);
  • Į pietinę miesto pusę: patvirtintais maršrutais iki Liepų g./Naujojo Sodo g./Herkaus Manto g. sankryžos, toliau Naujojo Sodo g., Naująja Uosto g., Pilies g., Galinio Pylimo g. iki Senojo Turgaus žiedo ir toliau patvirtintais maršrutais (apvažiavimų atkarpoje keleiviai bus išlaipinami Senosios Perkėlos ir Teatro stotelėse).

     Keleivių, susiruošusių tuo metu vykti į autobusų ir geležinkelio stotis, prašome pasilikti protingą laiko atsargą planuojant savo kelionę, kadangi tuo metu važiuoti iki stočių teks ilgiau ir tvarkaraščiai bus nepatikimi.

     Šeštadienį, liepos 7 d., nuo 11.45 iki 15 val. dėl renginio prie Žvejo skulptūros, bus nukreipti 4A  maršruto autobusai iš Danės gatvės į Naujojo Sodo gatvę.

     Primename, kad liepos 6 d. – šventinė diena, taigi važiuosime pagal sekmadienio tvarkaraščius, kiek mums pavyks jų laikytis.

Prašome palaukti