Bankinė kortelė – jau įprastas atsiskaitymo būdas

2023-12-20

Metų pabaigoje apžvelgiame, kaip VT sistemoje prigijo šiemet įdiegtos naujovės. Viena tokių naujovių – bekontaktis atsiskaitymas bankine kortele.

Iki šiandien bankine kortele buvo atsiskaityta (miesto ir priemiesčio maršrutuose, maršrutiniuose taksi, vandens autobuse) 95 074 kartus, tai atlikta su 29 201 unikalia kortelė. Tikėtina, jog dar iki Naujųjų atsiskaitymų skaičius pasieks 100 tūkstančių, o kortelių skaičius  -  30 tūkstančių.

Iliustracijoje pateikiame transakcijų skaičių ir pinigus laike. Kairiojoje grafiko pusėje matosi, kaip nuosekliai nuo gegužės augo tokio atsiskaitymo būdų skaičius. Aukštoji smailė – Jūros šventė, kai atsiskaitymą bankine kortele rinkosi ir atvažiavusieji svečiai, ir Klaipėdos vairuotojai, nusprendę tas dienas švęsti be vairo. O metų pabaigoje darbo dienomis nusistovėjo 600 – 800 kelionių atsiskaitant bankine kortele skaičius.

Nesiekiame, kad bankinė kortelė išstumtų kitus atsiskaitymo būdus. Patogus ir pigesnis yra e.ticket Klaipėda programėlės naudojimas nusiperkant kartinius bilietus. Tačiau turbūt nesuklysime pasakę, kad bankine kortele atsiskaito beveik išimtinai tie keleiviai, kurie anksčiau bilietą pirkdavo iš vairuotojo – ir taip jį gaišindavo. Tad tie dabar kasdieniai 600-800 atvejų padeda laikytis tvarkaraščio ir visiems spartina kelionę.     

bankines_metu_pabaiga

Prašome palaukti
Komentarai (0)