Daugiau kaip 1 000 keleivių važiavo su bankinėmis kortelėmis

2023-06-05

Šeštadienį prieš vidurnaktį užfiksavome tūkstantąjį unikalų keleivį, už kelionę atsiskaičiusį bankine kortele. O bendras bankinėmis kortelėmis nupirktų bilietų skaičius tam laikui buvo daugiau nei pusantro tūkstančio – dalis keleivių bilietą tokiu būdu pirko ir antrąjį, ir sekančius kartus.

Pirmosios dvi bankinių kortelių galiojimo savaitės patvirtina mūsų prognozę: tai alternatyvus grynų pinigų naudojimui, situatyvus atsiskaitymo būdas. Jis turi savo nišą (skirtas keleiviams, kurie naudoja daugiau nei 8 tūkstančius popierinių vienkartinių bilietų kiekvieną dieną), tačiau šiame technologijų etape kol kas negali būti konkurentas įprastinei e.bilieto kortelei ar programėlei..

Šiuo metu atsiskaityti bankine kortele galima pusėje miesto autobusų ir visuose maršrutiniuose taksi. Per savaitę planuojame “išmokyti” priimti bankines korteles likusius mūsų sistemos autobusus, kad sprendimas veiktų visuose miesto (1 bilietų zonos) maršrutuose.. Iš viso bendroje e.bilieto sistemoje dirba 216 autobusų.

image (4)

Prašome palaukti
Komentarai (0)