Dažniausiai užduodami klausimai apie naujuosius maršrutinius taksi

Kodėl pvz. 2A autobusu galima važiuoti su miesto autobusų terminuotu bilietu, o M5, M6, M8 ne? Autobusėliai juk tokie pat?

M5, M6, M8 yra pažymėti taksi ženklu (šachmatinė juosta švieslentėje ir šonuose) ir dirba taksi režimu. Todėl juose yra kitos kainos, kiti bilietai ir negalioja lengvatos.

Kokia maršrutinio taksi kelionės kaina?

Elektroninis kartinis bilietas kainuoja 0,95 Eur (naktį – 1,50 Eur). Iš vairuotojo perkamas popierinis bilietas važiuojant dienos metu  kainuoja 1 eurą kaip ir anksčiau, naktinis bilietas (nuo 23:00 iki 05:59 val.) kainuoja 1,50 Eur.  Kalendorinio mėnesio bilietas kainuoja 50 Eur, o toks tik darbo dienų – 35 eurus.

Kur nusipirkti bilietą?

E.bilietus – spaudos kioske, “Narvesen” parduotuvėse, KKT Klientų aptarnavimo centre S.Daukanto 13a. Popierinį bilietą parduoda vairuotojas.

Ar galiu maršrutiniame taksi pirktu bilietu po to naudotis miesto autobuse? Juk jis pažymėjus maršrutiniame taksi liko nepažeistas, be skylių?

Ne. Kontrolė miesto autobuse kiekvieną tokį bilietą vertins kaip negaliojantį.

Ar iš maršrutinio taksi vairuotojo pirktas popierinis bilietas fiziškai skirsis nuo popierinio bilieto, pirkto iš autobuso vairuotojo?

Taip. Maršrutiniame taksi pirkto bilieto nugarėlėje yra QR kodas. Iš vairuotojo pirktus popierinius bilietus žymėti privaloma: autobuse - mechaniniame komposteryje; maršrutiniame taksi – bilieto pusę su QR glausti prie elektroninio komposterio (prie balto stikliuko).

O jeigu norėsiu su ta pačia kortele važiuoti ir autobusais, ir mikriukais, ar turėsiu atskirai pildytis ją du kartus  perkant skirtingos rūšies kartinius bilietus arba mėnesinius?

Dabar jau galima pirkti gegužės mėnesio maršrutinio taksi terminuotąjį bilietą, su kuriuo galima bus važiuoti tiek maršrutiniu taksi, tiek ir miesto autobusu.  O kartinėms kelionėms  tą pačią kortelę reikia pildyti atskirais bilietais (autobusams) ir pinigais (maršrutiniams taksi). Rudenį, kai ir autobusuose atsiras nauji komposteriai, bus galima pildyti ir naudoti tą pačią elektroninę piniginę (autobusų kartinių bilietų nebeliks).

Ar galiu savo elektroninio bilieto kortelę su joje esančiais miesto bilietėliais naudoti maršrutiniame taksi?

Miesto bilietais – ne, negalite. Tačiau toje pačioje kortelėje galite nusipirkę turėti ir naudotis ir autobusų, ir maršrutinių taksi bilietais.

Kodėl švieslentėse maršrutiniai taksi skelbiami, o ne visada stoja?

Švieslentėse skelbiamas maršrutinių taksi atvykimo laikas – tik informacija keleiviams, kada maršrutinis taksi pravažiuos pro stotelę. Stoti, jeigu niekas jo nestabdo, maršrutinis taksi neprivalo. Jeigu norite, kad jums sustotų – pakelkite ranką.

Ar lieka senieji mikriukai?

Ne.

Ar reikia sakyti vairuotojui kur sustoti? Ar jie stos tik stotelėse, ar kaip ir anksčiau?

Naujuosiuose maršrutiniuose taksi yra įrengti raudonos spalvos stop mygtukai, patartume jais naudotis. Paspaudus garsiniu signalu atkreipiamas vairuotojo dėmesys, po to galima balsu dar ir patikslinti, kurioje vietoje norėtumėte išlipti. Jeigu tai bus vieta, kurioje sustoti nedraudžiama, vairuotojai sustos ir išleis. Tačiau jeigu tai bus draudžiama vieta, vairuotojai jus dar paveš iki artimiausios leidžiamos stoti vietos, ar tai būtų stotelė, ar, tarkim, kitas kelio išplatėjimas ir pan.

 

 

 


Balandžio 16-ąją Klaipėdoje startuoja naujieji maršrutiniai taksi. Mums ir būsimiems vežėjams dabar intensyvaus darbo dienos: dažomi mažieji autobusai, montuojama ir testuojama įranga, dėliojami būsimi tvarkaraščiai.

Tuo pačiu dar iki to starto atskiroje rubrikoje tinklalapyje pristatysime atnaujintą maršrutinių taksi paslaugą. Keičiasi beveik viskas: komforto lygis, atsiskaitymo būdai, patikimumas, atsiranda ir nauja trasa.

Todėl kviečiame sekti mūsų galinės atskaitos rubriką. Kas dieną dvi ten pristatysime konkretų paslaugos aspektą. Būsime glausti ir dalykiški, - norime, kad kas kartą mūsų lankytojas sugaištų ne ilgiau minutės peržvelgdamas aktualų pranešimą.

Sekti šitą rubriką yra praktiška: joje bus parodyti ir išlaidų kelionei maršrutiniu taksi taupymo būdai, ir papildomų nemokamų paslaugų galimybės.

M6
6-tojo maršrutinio trasa keičiasi nežymiai, mieste jis važiuos taip pat kaip ir iki šiol, tačiau Melnragėje šiek tiek trumpiau - iki Audros g./Molo g. susikirtime esančio žiedo.
M8
8-ojo trasa bus tokia pat kaip senojo 9-ojo maršrutinio taksi. Keičiame tik numerį, kadangi maršrutas beveik sutampa su 8-ojo ekspreso autobuso trasa. Nuo šio ekspreso skiriasi tik atkarpa šiaurinėje pusėje - maršrutinis taksi važiuoja Kretingos gatve. Prašome atkreipti dėmesį, kad 8-asis maršrutinis taksi į stotį jau nebeveš.
M5
Po ilgos pertraukos maršrutinių taksi eismas grįžta į Šilutės plentą. Jo trasa panaši į 5-ojo autobuso. Tačiau yra vienas esminis skirtumas: į Taikos prospektą maršrutas pasuka anksčiau, Kauno gatve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prašome palaukti
Komentarai (6)
Nijole
IP: 88.118.203.225
Pamestas e.bilietas 30030000722213. Prasome anuliuoti.

Nijolei...Anuliuoti galėsime tik tada jei atvyksite į VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" klientų aptarnavimo centrą, kuris randasi S. Daukanto g. 13A.

mergina
IP: 86.38.130.132
vakar apie 24 val.vaziavau su M6.Fainas vairuotojas,jaunas,snekus,mandagus.reta tokiu,