Dviračių laikyklų Rumpiškėse naudojimo statistika

2023-11-17

Ateinant žiemai peržvelgėme, kaip dažnai buvo naudojamos naujos dviračių laikyklos renovuotame Rumpiškės kvartale. Jų eksploataciją oficialiai perėmėme vasaros pradžioje, tačiau faktiškai eksploatuoti, išdavinėti pirmuosius leidimus pradėjome jau gegužę. 

Kadangi laikyklos atrakinamos telefonu, žinome tokių įvykių skaičių kiekvienai laikyklai ir pagal tai galime spręsti apie laikyklos naudojimo intensyvumą:

dviratis1

(Apačioje – saugyklos numeris)

Kaip matome, naudojimo intensyvumas gali skirtis daugiau nei dvigubai. Verta pabrėžti, kad visos šios saugyklos yra užpildytos, taigi tokia didelė amplitudė negali būti aiškinama tuo, kad kurioje nors jų likę daug laisvų vietų.

Einant į atidarymų statistiką detaliau, lauktinai ryškus yra visų laikyklų naudojimo sezoniškumas:

dviratis2

Maži vasaros pradžios skaičiai aiškinti tuo, kad tuo metu laikyklos dar tik pildėsi, dar buvo teikiami prašymai ir išdavinėjami leidimai.

Nedidelį bendrą kai kurių laikyklų naudojimo intensyvumą aiškiname tuo, kad jas daugelis gyventojų apsisprendė naudoti jas ne pagal paskirtį, o tiesiog kaip papildomą nemokamą sandėliuką kieme.

Laikomės nuostatos, kad žmonės geriau žino, ko jiems reikia.

Jeigu savivaldybė apsispręs tęsti kompleksinę ištisų miesto kvartalų renovaciją Rumpiškės pavyzdžiu, tikėtina, kad prašys ir mūsų ekspertizės laikyklų eksploatacijos klausimais. Tam mes ir kaupiame jų naudojimo statistiką.

Prašome palaukti
Komentarai (0)