Dviračių laikymo patalpos jau turi administratorių

2023-06-07

Nuo penktadienio, birželio 9 dienos, Klaipėdos miesto savivaldybė perduoda KKT administruoti naujai pastatytas dviračių laikymo patalpas renovuotame Rumpiškės kvartale. Ten yra 7 tokie bendros 210 dviračių talpos statiniai (žr. pridėtą jų išdėstymo schemą).

Patalpos rakinamos, spyna atidaroma telefonu. Aplinkinių namų gyventojai, norintys ten laikyti dviratį ar paspirtuką, turi pateikti prašymą, sutikti su laikymo taisyklėmis. Prašymą galima pateikti internetu https://pparking.klaipedatransport.lt/User/Login?ReturnUrl=%2F (prisijungus spausti „teikti prašymą / dviračių laikymas“) arba atėjus į mūsų Klientų aptarnavimo centrą, adresu  S. Daukanto 13A, Klaipėda. Prašymai priimami jau nuo penktadienio, birželio 9 d.

“Klaipėdos keleivinis transportas” tokią veiklą pradėjo 2015 metais ir iki šiol prižiūrėjo dvi  rakinamas dviračių laikymo vietas – Ligoninės stotelėje ir Sportininkų gatvėje. Įstaigai buvo patikėta ir dviračių skaitiklių priežiūra. Perėmus Rumpiškės kvartalo paviljonus, šis darbo baras ženkliai išsiplės. Klaipėda sparčiai “dviratėja”. 2017-aisiais dviračiais mieste buvo atliekama 3% kelionių. Pernai – jau 6% kelionių atlikta dviračiais ir paspirtukais. Klaipėdos darnaus judumo plane numatyta, kad 2030-aisiais tas rodiklis turi pasiekti 8%. Naujų dviračių laikymo vietų įveiklinimas prisidės prie spartesnės draugiško gamtai keliavimo būdo plėtros.

KKT personalas priežiūros darbams į laikymo paviljonus atvyks irgi tik netaršiomis transporto priemonėmis – elektromobiliais ir paspirtukais. Ši  sąlyga yra įrašyta ir paslaugų teikimo sutartyje, pasirašytoje su savivaldybe.

PXL_20220303_114721223

 

Prašome palaukti
Komentarai (0)