Eismas per ateinančias šventes

Nuo trečiadienio iki sekmadienio, vasario 13-17 dienomis, kai kuriuo dienos metu keičiasi autobusų, važiuojančių Tiltų gatve, trasos. Nurodytais laikais jie darys lankstą per Pilies gatvę (žr. pridėtą schemą).

Trečiadienį dėl šventinės instaliacijos kėlimo lankstu važiuosime nuo 20 iki 24 valandos. Ketvirtadienį Tiltų gatvė uždaroma iškart po įstaigų darbo pabaigos, nuo 17:30 iki 24 valandos.

NEMOKAMAS VAŽIAVIMAS PER ŠVENTĘ

Miesto tarybos sprendimu kelionės miesto autobusais penktadienį ir šeštadienį yra nemokamos. Atkreipiame dėmesį, jog už kelionę maršrutiniais taksi bei priemiestiniais autobusais ir tomis dienomis mokėti yra privaloma.

Žinome, jog mūsų stropieji keleiviai yra susiformavę teisingą ir prasmingą įprotį įlipus nedelsiant glausti kortelę prie skaitytuvo. Kad penktadienį ir šeštadienį finansiškai nenukentėtų kartiniais bilietais besinaudojantys keleiviai, kurie užsimiršę automatiškai žymės bilietą, suformavome naują kartinio bilieto rūšį – 0 cento bilietą, Taigi tokiu atveju bilieto sistema gaus informaciją apie kelionę, tačiau pinigai nuo sąskaitos nebus nuskaityti.

APVAŽIAVIMAI PENKTADIENĮ, ŠEŠTADIENĮ IR SEKMADIENĮ

Penktadienį lankstu važiuosime nuo 17 valandos iki nakties.

Šeštadienį, vasario 16-ąją, Tiltų gatvė bus uždaryta du kartus: nuo 11 iki 13 valandos dėl Vasario 16 dienos renginio Atgimimo aikštėje ir eisenos, bei nuo 16 valandos iki nakties dėl Šviesų festivalio.

Sekmadienį lankstu važiuosime nuo 16 valandos iki nakties.

Pilies gatvėje prognozuojame dideles spūstis, todėl rekomenduotume į šventę atvažiuojantiems keleiviams išlipti anksčiau, atitinkamai Turgaus ir Atgimimo stotelėse.

BUS DAUGIAU AUTOBUSŲ

Šventinėmis dienomis važiuos daugiau autobusų, pratęsiamas ir jų kursavimo laikas. Papildomai vakare į trasą išleidžiame visiems jau įprastus laikinųjų šventinių maršrutų autobusus: penktadienį – 66, 88, 170. Šeštadienio vakare  - 33, 66, 88, 170 laikinuosius.

NAUJOVĖ – 55-ASIS

Šeštadienio vakare pirmą kartą kursuos naujas laikinasis 55-asis autobusas nuo Turgaus stotelės Šilutės plentu. Po švenčių atliksime analizę, kiek populiarus jis buvo, ir spręsime, ar ateityje juo papildyti laikinųjų maršrutų sąrašą.

PAPILDOMŲ MARŠRUTŲ DARBO PABAIGA

Penktadienį:

3 maršrutas darbą baigia 23:35 val.;

14 maršrutas darbą baigia 23:29 val.;

66 maršrutas darbą baigia 00:38 val.;

88 maršrutas darbą baigia 01:05 val.;

170 maršrutas darbą baigia 23:53 val.

Šeštadienį:

14 maršrutas darbą baigia 23:43 val.;

33 maršrutas darbą baigia 00:05 val.;

55 maršrutas darbą baigia 23:28 val.;

66 maršrutas darbą baigia 00:30 val.;

88 maršrutas darbą baigia 00:20 val.;

170 maršrutas darbą baigia 00:04 val.

VAIRUOTOJŲ DĖMESIUI

Praėjusių metų Šviesų festivalio patirtis parodė, jog kelionė asmeniniu transportu dėl spūsčių užtruko ne trumpiau nei viešuoju transportu, ypač atsižvelgiant į laisvos parkavimo vietos paieškas, nepravažiuojamai buvo užgrūstas Senamiestis. Šiais metais per šventes bus sustiprinta parkavimo taisyklių laikymosi kontrolė. Tuo pačiu vairuotojams dar kartą primename, jog kelionės miesto autobusais penktadienį ir šeštadienį bus nemokamos. Todėl raginame asmeninių automobilių vairuotojus šį kartą per šventę išbandyti viešąjį transportą. Iš rytinių ir pietinių priemiesčių atvažiuosiantiesiems savo automobilius patogu palikti nemokamoje aikštelėje prie Arenos, gyvenantiems šiauriniuose priemiesčiuose patogi nemokama aikštelė yra prie Studlendo. Grįžtantiems iš renginio patogiausios stotelės įlipti: pietų kryptimi – Turgaus stotelė, šiaurės kryptimi – Laikinoji Atgimimo (prie AMBERTON viešbučio).

MARŠRUTINIŲ TAKSI EISMAS

Penktadienį į gatves išvažiuos daugiau nei įprasta maršrutinių taksi. Jų eismas pratęsiamas iki antros valandos nakties. Šeštadienį taip pat važinės daugiau maršrutinių taksi, jų darbas, nelygu konkretus maršrutas, baigsis tarp pirmos ir antros valandos nakties.

Prašome palaukti
Komentarai (2)
Ačiū
IP: 83.176.204.14
Ačiū labai!
o
IP: 84.46.239.227
O ar 2a, atobusiukai irgi bus nemokamai?

Taip.