Gindulių kryptimi – bandomasis maršrutas

2022-04-05

Siekdami užtikrinti patogų moksleivių grįžimą į Gindulių krypties priemiesčio gyvenvietes, darbo, o tiksliau – pamokų dienomis atidarome naują 35-ąjį maršrutą “Savivaldybės st. – Smilgynai”.  Tai leis sumažinti apkrovą 30-ajam maršrutui, o daliai centre besimokančių moksleivių kelionę padarys greitesne.

Maršrutas Nr. 35 startuos nuo pirmadienio, balandžio 11 dienos. Autobusas važiuos 5 dienas, po to per Velykų atostogas nekursuos ir vėl grįš nuo balandžio 25 dienos iki birželio 23 d. Bus vykdomi 6 ratai (12 reisų) per dieną – du ratai ryte (iš Smilgynų 6:56, 7:40), keturi popietiniai ratai (iš Klaipėdos 13:35, 14:35, 15:35, 17:25).

Tomis dienomis, kai kursuos 35-asis, esamas 30-asis autobusas į Smilgynus nebevažiuos – privažiavęs Baukštininkus suks žiedine trasa. Toks trasos sutrumpinimas leis dažninti pastarojo autobuso reisų intervalą iki 25 minučių. Tačiau poilsio ir švenčių dienomis, o taip pat ir per moksleivių atostogas, kai nekursuos 35-asis, 30-asis važiuos sena trasa ir tvarkaraščiu (žr. pridėtą schemą).

Bilietų kainos naujajame maršrute tokios pačios kaip ir 30-ajame. Taupiausias pasirinkimas moksleiviams – lengvatinis terminuotas II zonos bilietas. Maršrute veikia dviejų glaudimų (check in/check out) atsiskaitymo būdas, kai bilieto kortelė žymima įlipus ir išlipant – toks bilietas pigesnis nei perkant pas vairuotoją.

 Naujasis 35-asis maršrutas – bandomasis. Suderinę su Klaipėdos rajono savivaldybe, jį nutiesiame kol kas tik iki mokslo metų pabaigos. Įvertinę jo ir tą pačią kryptį aptarnaujančio 30-ojo rezultatus, prieš rugsėjį priimsime sprendimą dėl jo darbo naujaisiais mokslo metais. 

Naujieji 30-ojo ir 35-ojo maršrutų grafikai paskelbti mūsų Tvarkaraščio skiltyje.

Prašome palaukti
Komentarai (2)
SS ( Sendvario Seniūnija )
IP: 78.61.178.14
Sveiki. Bandomasis maršrutas - gerai. Kodėl dar vis nedrįstate pabandyti ankstesniu laiku? Yra gyventojų, kurie ne tik moksleiviai, ir darbas prasideda Klaipėdoje 7:00. Galėtų atvažiuoti iš Smilgynų į Savivaldybės stotelę pvz. 6:30.

Priemiestinių maršrutų tvarkaraščius deriname su užsakovu Klaipėdos rajono savivaldybe.

Šia kryptimi ankstyvųjų reisų nėra

Agnė
IP: 78.57.237.6
Laba diena, labai smagu, kad rūpinatės geresniu susisiekimu gyvenantiems rajone. Gal reikėtų 35 maršruto laiką derinti atsižvelgiant, kad 26 autobusas labai panašiu laiku važiuoja ir būtų patogiau jei skirtųsi maždaug pusvalandžiu, o ne 10 minučių.

Senojo maršruto Nr. 26 ir naujojo Nr. 35 reisai nėra koordinuojami, kad kiekvienas iš jų tarpusavyje išvažiuotų lygiais intervalais, nes Klaipėdos rajono teritorijoje jie aptarnauja tik vieną bendrą stotelę “Gindulių”. Maršruto Nr. 35 reisai derinami pirmiausia pagal “Smilgynų” bendruomenės poreikius ir pagal buvusius reisų laikus į šią gyvenvietę. Su maršrutu Nr. 26 koordinavimas paliktas minimalus (~10 minučių) tik dėl to, kad vienu metu abiejuose autobusuose nevyktų įlaipinimas savivaldybės stotelėje. Planiniai reisų laikai, maršrute nr. 35, atitinka populiariausius priemiesčio krypčių popamokinius išvykimus.