Į Dituvą – papildomas reisas

2021-04-01

  Nuo rytojaus darbo dienomis 40-ojo autobuso tvarkaraštis pasipildys dar vienu reisu. Autobusas iš Naujojo Turgaus stotelės išvyks 10:10, į Pasažo stotelę, kur taip pat įlipa nemažai keleivių, jis pagal tvarkaraštį atvažiuos 10:17.

 Šis reisas, tikimės, tiks ir keleiviams, kurie kelionei į sodus rinkdavosi ankstesnį, 9:46 reisą. Keleivių skaičius ryte šiuo metu tarp atskirų reisų šokinėja neprognozuojamai, todėl gali tekti riboti keleivių laipinimą viename ar kitame reise. Tą turime daryti dėl pačių keleivių saugumo. Todėl nepatekusiųjų į 9:46 reisą prašytume palaukti sekančio autobuso, juolab kad intervalas tarp šių reisų nėra didelis.

  Taip į Dituvą vešime balandžio 2, 6,7,8,9 dienomis. Nuo balandžio 10 dienos visuose sodų maršrutuose, tarp jų ir Dituvos kryptyje, įsigalios nauji sezoniniai tvarkaraščiai. Juos paskelbsime kitą savaitę.

Prašome palaukti
Komentarai (1)
Važiuojantis į Dituvą
IP: 85.232.151.122
Vienas papildomas reisas, ane??? Klaipėdos keleivinio transporto administracija nors kartą bandė iš ryto nuvažiuoti į Dituvą? Ypač širyt, 2012.04.02. Tai kas buvo Naujojo turgaus stotelėje, tai buvo svieto pabaiga - žmonių beprotiškas kiekis, autobusai trumpi, dar kontrolieriai pradėjo sodinti po vieną, kol žmonės pradėjo rėkti ant jų. Tik po to jie labai greitai dingo iš ten. Čia jūs vadinate keleivių saugumu? Tada kodėl neribojate keleivių skaičių miesto maršrutuose rytais ir ypač vakarais, kai autobusai važiuoja pilniausi? Keistas jūsų požiūris į saugumą. O dabar jūs leidžiate vieną papildomą reisą ir jau manote, kad problema dingo...keistas mąstymas. Ir dar vienas dalykas - kur dingo 41 maršrutas? Tai buvo padaryta vėlgi dėl mūsų saugumo?

Situaciją stebime kasdien, praėjusią savaitę bėdų buvo ne balandžio 2 dieną, o kovo 31 dieną, todėl ir buvo įvestas šis papildomas reisas iki jau anonsuotų pokyčių nuo balandžio 10 dienos. Apie juos rašėme praeitą savaitę, šiandien žinutę kartojame - https://www.klaipedatransport.lt/lt/naujienos/i-sodus-nauji-marsrutai-ir-reisai-738.