Į Karklę ir Žaliąjį slėnį veš naujas vežėjas

 Spalio 5 dieną pasirašėme sutartį su UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ (KlAP), laimėjusiu konkursą vežti keleivius 23 ir 24 maršrutais.

Tie maršrutai – pirmieji Klaipėdoje priemiesčio privežamieji, nutiesti dar 2011-aisiais. Baigiantis senojo kontrakto terminui, atlikome konkursines procedūras. KlAP pasiūlė geriausią kainą – 55 centus už ridos kilometrą. Pralaimėję konkurso dalyviai rezultatų neginčijo, ir praėjus įstatymo numatytam terminui su nugalėtoju pasirašėme sutartį. Naujasis vežėjas iš senojo perims paslaugos teikimą nuo 2019-03-01. Jis nurungė Klaipėdos, Šiaulių, Kauno vežėjus, siūliusius 60,64 ir 65 centus už ridos kilometrą.

Nuosaikus konkurso nugalėtojo įkainis – gera žinia Klaipėdos rajono savivaldybei, nes tai reiškia, jog „Klaipėdos keleivinis transportas“ dar kurį laiką neprašys Klaipėdos rajono valdžios padidinti finansavimą už rajono gyventojų vežimą. Mat rajono gyventojai šiuose maršrutuose už kelionę moka I zonos, miesto bilieto kainą.

Pagal konkurso sąlygas vežėjas veš keleivius visiškai naujais komfortiškesniais mažos talpos autobusais. Jie erdvesni, žemagrindžiai, pritaikyti žmonėms su negalia, kondicionuojami, su nemokamu belaidžio interneto ryšiu ir stebėjimo kameromis.

Tuo pačiu pakeitėme spalvą iš raudonos į mėlyną: bendra su miesto transportu spalva akivaizdžiai pabrėš, jog šie maršrutai yra neatsiejamas vieningos Klaipėdos viešojo transporto sistemos elementas.  

Prašome palaukti
Komentarai (4)
Rasa
IP: 88.118.167.66
Prašymas Malonu,kad gerėja vežėjų aptarnavimo kokybė,bet norėtume ,kad būtų atsižvelgta į keleivių srautus,pvz, 23 maršruto autobusas turi labai ilgą pertrauką savaitgalio dienomis,visiems labai tiktu papildomas reisas apie 15val.savaitgalio ir švenčių dienomis. Ačiū

Rasai...savaitgaliais ir švenčių dienomis keleivių srautas privežamuosiuose maršrutuose labai mažas, tačiau jeigu maršruto užsakovė Klaipėdos rajono savivaldybė sutiks finansiškai prisidėti, kodėl gi ne.

Lina
IP: 88.118.160.2
O klausimas tai kur dės nuo šių maršrutų vairuotojus?

Linai...Sprendimus darys patys vežėjai. Tačiau kadangi vairuotojų dabar labai trūksta, tai tikrai nepražus.

 

Marius
IP: 91.233.177.19
Na šiek tiek gaila, Autoklasrida tikrai visai gerai tvarkėsi. Tikėkimės KlAP'as išlaikys paslaugų kokybę.

Mariui... transporto priemonės kokybės tikrai pridės. Tikėsimės vairuotojai taip pat.

Prašymas
IP: 88.119.136.87
Prasau surengti ir 9 marsruto konkursa. Vaziuojantys sutiktu net su neskaidriu konkursu - kad tik pageretu vaziavimo salygos ir kokybe. Aciu.

Prašymui...kai ateis laikas būtinai. Tačiau tik skaidrų.