Išoriniai garsiakalbiai – visuose autobusuose

2019-04-26

Nuo šio penktadienio, balandžio 27 dienos, maršruto numerį pranešinėja visų miesto autobusų išorės garsiakalbiai. Taip grąžiname “garbės skolą” mūsų nuoširdiems draugams akliesiems ir silpnaregiams. Organizuodami viešojo transporto darbą laikomės principo, kad jis bus tiek geras visiems keleiviams, kiek yra geras jautriausioms miesto bendruomenės grupėms: žmonėms su judėjimo negalia, akliesiems ir silpnaregiams. O garsiniai maršruto numerio pranešimai yra labai reikalingi stotelėje laukiantiems tokiems keleiviams.

Darbai su išorine akustika penktadienį dar nesibaigė: artimiausiomis savaitėmis dar kalibruosime konkrečių autobusų garso lygį (skirtingi garso įrangos modeliai reikalauja individualaus derinimo), dar tiksliau surišime pranešimo laiką su autobuso geolokacija, kad pranešimas būtų paskelbtas tiksliai autobusui įvažiavus ir sustojus stotelėje.

Prašome palaukti
Komentarai (1)
Klaipedietis
IP: 88.118.201.144
Dar butu gerai jei pridetumete kaip buvo Donskio laikais. Kai autobusas atvaziuoja i galine autibusu stotele, garsiakalbis sakydavo pvz: "Mogiliovo stotele, paskutine marsruto stotele" arba "Mogiliovo stotele, islaipinimas". Butu gerai, jei ir ta pridetumete.

Klaipėdiečiui…tik pirminiuose projektuose. Vėliau to atsisakėme.