Jeigu autobusas užpildytas – palaukite kito

2020-11-09

Nors įvedus karantiną kelionių poreikis mieste ženkliai sumažėjo, gali pasitaikyti – ir pasitaiko reisų, kuriais nori važiuoti daugiau keleivių nei leidžia saugumo taisyklės. Vairuotojai tokiais atvejais yra įpareigoti nutraukti įlaipinimą ir informuoti apie tai skelbimu prie durų. Todėl keleivių prašome nesiveržti į užpildytą autobusą pro vidurines duris, - palaukti kito, tuštesnio autobuso.

Naujosios griežtesnės saugios kelionės taisyklės nustato, kad autobuse leidžiama užimti tik sėdimas vietas ne mažesniu kaip 1 metro atstumu.

Tuo pačiu prašome skrupulingai laikytis jau anksčiau nustatytų taisyklių: stotelėse ir salone dėvėti apsaugines veido kaukes, dengiančias nosį ir burną, dezinfekuoti rankas įlipus ir išlipant.

Už kelionę prašome atsiskaityti saugiausiu būdu žymint elektroninį bilietą kortele arba telefonu.

Prašome palaukti
Komentarai (1)
Kornelija
IP: 78.57.246.214
Kas per nesamone? Negali ilipti i 2 autobusus marsruto 10, o vaziuoti reikia iki autobusu parko. Su kuo pasiulysit nuvaziuoti? Marsrutu sumazejo ir autobusai ne dvigubiniai o trumpi. Tada paadarykit nemokama vaziavima, sokinesim is vieno i kita, gal tada pavyks nusigauti darbo.

Atsiprašome už nepatogumus. Kuriuo metu važiuojate? Nuo 2020-11-16 10 maršrute įsigaliojo pakeitimai – vienas trumpas autobusas pakeistas ilgu, kitai pamainai pridėta reisų.