Jungtinis traukinio ir autobuso bilietas – jau ir Klaipėdoje

2023-10-05

 Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ ir VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ klaipėdiečiams ir miesto svečiams pristato jungtinį traukinio ir autobuso bilietą. Jį nuo šiandien galės įsigyti visi keliones traukiniu planuojantys keleiviai, kai jų pasirinkto maršruto pradinė ar galutinė stotelė bus Klaipėdos geležinkelio stotis.

Uostamiestis tapo antruoju Lietuvos miestu, kuriame veikia tokia paslauga – nuo praėjusių metų jungtinis traukinio bei miesto viešojo transporto bilietas veikia ir Vilniuje. Išsamią informaciją apie naują paslaugą galima rasti bendrovės interneto svetainėje www.ltglink.lt.

Jungtinis bilietas naikina nepatogius barjerus

Vienas traukinio ir miesto transporto bilietas bus naudingas tiek klaipėdiečiams, tiek miesto svečiams. Siekiant, kad kuo platesnis ratas žmonių turėtų patogias sąlygas keliauti aplinką labiau tausojančiomis transporto priemonėmis, svarbu, kad nebeliktų intermodalinių kelionių barjerų. Jungtinis traukinio ir autobuso bilietas gyventojams ir uostamiesčio svečiams kaip tik ir suteikia galimybę nebesirūpinti dėl tolimesnės kelionės – išlipus iš traukinio bus galima persėsti į miesto autobusą nebesirūpinant papildomu kelionės bilietu. Nauja paslauga, tikėtina, bus populiariausia vėlyviausiuose reisuose, kai bilietų platinimo taškai mieste jau uždaryti ir neturintis kelionių patirties Klaipėdoje svečias bilietą paprastai perka iš vairuotojo arba bankine kortele.  

Įsigyti – internetu arba mobiliojoje programėlėje

Jungtinį traukinio ir Klaipėdos arba Vilniaus viešojo transporto bilietą galima įsigyti perkant traukinio bilietus www.ltglink.lt arba mobiliojoje programėlėje, jungtinį bilietą pasirenkant kaip paslaugą. Įsigytas miesto viešojo transporto bilietas ims galioti gautą QR kodą nuskanavus autobuso skaitytuve.

Tiek traukinio, tiek Klaipėdos viešojo transporto bilietams bus taikomos galiojančios lengvatos – 50 ar 80 procentų. Jomis pasinaudoti gali studentai, moksleiviai ir kiti keleiviai, kuriems lengvatos taikomos įstatymų numatyta tvarka.

Bilieto pvz. pkpass Klaipėda

Pirmasis buvo kelto bilietas

Tai jau antrasis bendrai su kitais keleivių vežėjais realizuotas intermodalinis „Klaipėdos keleivinio transporto“ projektas: nuo šių metų vasario Klaipėdos viešojo transporto kortele galima atsiskaityti keliantis keltu į Smiltynę. Iki spalio taip su mūsų kortele buvo nupirkti iš viso 3 665 kelto bilietai. Paslauga aktualesnė šiltuoju sezonu, kai prie kelto kasų išsirikiuoja ilgos eilės – vien liepos mėnesį mūsų kortele taip buvo pasinaudota beveik 1 000 kartų.

„LTG Link“ yra „Lietuvos geležinkelių“ grupės dalis, nuo 2019 m. rugsėjo veikianti kaip atskira bendrovė. Įmonės pagrindinė veikla – keleivių vežimas traukiniais Lietuvoje ir užsienyje. „LTG Link“ per pirmąjį šių metų pusmetį pervežė beveik 2,4 mln. keleivių, t. y. maždaug 7 proc. daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu.

 VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ yra Klaipėdos miesto įstaiga, kurios pagrindinė veikla - keleivių vežimo Klaipėdos mieste organizavimas. Per pirmąjį 2023 metų pusmetį Klaipėdos viešojo transporto sistemoje atlikta 18,4 milijonų kelionių – tai 10 proc. daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu.

 modestos

 

Prašome palaukti