Jūros šventės keleivių skaičiai

2023-07-24
Per penktadienį, šeštadienį ir  sekmadienį iš viso atliktos 198 166 kelionės. Tai yra ~52 000 kelionių daugiau nei kitais, įprastiniais liepos savaitgaliais. Rekordinis buvo penktadienis - 86 707 kelionės. Lyginant su praėjusių metų Jūros švente, šiemet kelionių atlikta maždaug 18 tūkstančių daugiau.
Keitėsi, lyginant su pernai, panaudotų bilietų rūšių proporcijos. Labai išaugo kelionių su terminuotaisiais bilietais dalis, ji net perdengė absoliutų kelionių priaugį. Laukiamai sumažėjo popierinių bilietų dalis, jų sąskaita augo aplikacijos naudojimas.
Ši šventė buvo pirmoji, kai važiuojant galima buvo atsiskaityti ir bankine kortele. Vien penktadienį tokių kelionių buvo tūkstantis.
Laivybos ribojimai dėl kitų renginių Danėje privertė atšaukti keletą L1 vandens autobuso reisų, todėl keleivių tomis dienomis plukdėme mažiau. Šiandien, liepos 24 dieną, viename iš vakarinių reisų turėtų plaukti jau 4 000 – asis keleivis nuo L1 kursavimo pradžios.
Naktiniuose šventės autobusų reisuose keleivių saugumą užtikrino saugos tarnyba. Pranešimų apie kokius nors incidentus iš jų negavome.
Kelionių skaičius šventės metu priklauso ir nuo oro. Šįkart vis palydavo, todėl, mūsų vertinimu, kelionių būta 10-15 tūkstančių mažiau nei būtų buvus geram orui.
Prašome palaukti
Komentarai (0)