Kaip galima telefonu sumokėti už automobilio stovėjimą Klaipėdoje?

2017-06-15

Informuojame, kad birželio mėnesį nebeįmanoma parsisiųsti programėlės mParking, kurioje buvo galima pasirinkti Klaipėdos miestą, ir  kurios pagalba buvo galima sumokėti už automobilio stovėjimą Klaipėdos mieste. Tiems, kurie šią programėlę turi atsisiuntę ankščiau, ji veikia, bet jei norima atsisiųsti naujai (pvz. po gamyklinių nustatymų grąžinimo), tokios galimybės nebėra.

Norint už automobilio stovėjimą Klaipėdoje susimokėti mobiliuoju telefonu, reikia siųsti  SMS žinutę numeriu 1332. SMS žinutės tekstas: PL Y X AAA111 (PL- tai parkavimas Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone; Y - tai planuojamo stovėjimo trukmė (0.3 (30 min.), 1 (1 val.), 1.2 (1val. 20 min.), 1.3 ir t.t.); X - stovėjimo zona (Z-žalioji, M-mėlynoji; G-geltonoji; R-raudonoji, K- Karklės); AAA111 - Jūsų automobilio valstybinis numeris).

Mokėjimo SMS žinute instrukcija yra nurodoma ant kiekvieno parkomato.

Taip pat informuojame, kad ieškome naujo sprendimo kaip išmaniuoju telefonu būtų galima patogiau sumokėti už transporto priemonės stovėjimą ir deriname sąlygas galimiems tiekėjams. Apie galimybę naudotis nauja programėle tikimės informuoti liepos pradžioje.

 

DĖMESIO…programėlė m.Parking tinka tik Vilniuje 

Prašome palaukti