Maršrutų ir grafikų pokyčiai nuo balandžio 1 dienos

2023-03-28

 

 Balandžio 1 atliekame pirmąjį šiemet paketinį grafikų ir talpų keitimą priemiestyje: kasmet lapkritį, pasibaigus sodo darbams, mažiname ridą ir talpas, o balandį - didiname.

Ta pačia proga perstyguojame ir kai kurių miesto maršrutų grafikus, nes mieste eismo sąlygos nuolat kinta ir išryškėjusius neatitikimus tenka reguliariai išlyginti.

 

POKYČIAI MIESTE

 

2A maršrute:

koreguojame važiavimo trukmes. Dėl pakeisto šviesoforo Sportininkų bei Dariaus ir Girėno sankryžoje stebime padidėjusius vėlavimus. Duota daugiau laiko ties šia atkarpa;

 

10 maršrute:

darbo dienomis ir savaitgaliais koreguojame važiavimo trukmes; 

 

15 maršrute:

darbo dienomis pridedame papildomą ratą anksti ryte atvežti į Geležinkelio stotį per Šilutės plentą. Reiso pradžia 04:48 val., į Geležinkelio stoties stotelę autobusas atvyksta 05:10 val.

Pakoregavome važiavimo trukmes.

 

POKYČIAI PRIEMIESTYJE

 

11A, 11B, 29 maršrutų pradinę įlaipinimo stotelę perkeliame į naujai įrengtą Kurėno stotelę PC Molas pusėje. Išlaipinimo stotelė lieka buvusioji Kurėno st.

 

Nauja Kurėno stotelė

 

25 maršrute: 

šeštadieniais 09:00 ir 14:00 val. reisuose autobusas į “Rasos“sodus nebeužsuks – tuose reisuose jis užsuks į Vaitelius. Mašinos talpa keičiama iš mažo į standartinį autobusą;

 

27 maršrute: 

nuo balandžio 3 d. grąžiname 10:10 val. reisą į Tolupį darbo dienomis. Paankstiname pirmąjį ratą, koreguojame važiavimo trukmes. Mašinos talpą keičiame iš mažo į standartinį autobusą;

 

40 maršrute:

pridedame vieną papildomą važiavimą darbo dienomis ir šeštadieniais, o sekmadieniais - du.

Savaitgaliais vėliname darbo pabaigą;

 

41 maršrute: 

grąžiname reisus per Senamiestį. Važiuoja pailgintas autobusas;

 

42 maršrutas grąžinamas vasarai: trumpa mašina, du ratai kasdien;

 

45 maršrute:

darbo dienomis pirmąjį ratą ankstiname 5 min. abiejose pusėse. Skiriame šiek tiek daugiau važiavimo laiko ties Priekule ir Rimkais. Trečiąjį ratą ankstiname 15 min. Ketvirtame rate (15:30/16:06) ilginame trasą iki Svencelės. Vėliname reiso pradžios laiką 5 minutėmis iš Kurėno stotelės. Savaitgaliais pirmąjį ratą vėliname 10 min. iš abiejų pusių. 

 

SVARBU

 

Maršrutas visiškai naujas, jam tik mėnuo. Siekiame jo grafiką ir trasas kuo tiksliau subalansuoti pagal ryškėjantį kelionių poreikį esamo biudžeto ribose, iš to ir tikslinimų gausa. Eksperimento tvarka, siekdami išsiaiškinti realų tokių kelionių poreikį, vieną kartą per darbo dieną 45 maršruto trasą Klaipėdoje pratęsiame iki Autobusų stoties. Šeštajame rate (18:55/19:45) trumpiname trasą iš Klaipėdos iki Drevernos (buvo iki Svencelės). Tada autobusas grįžta nuo Drevernos į Klaipėdą ir toliau Šilutės plentu iki Klaipėdos autobusų stoties. Sekantis jo reisas į Priekulę prasideda 20:40 val. irgi iš Autobusų stoties. Toje ilgesnėje trasoje kaina kol kas nesikeičia, lieka kaip ir iki Kurėno stotelės.

 

45 maršrutas Klaipėda - Svencelė nuo 2023-04-01 Reisas iki Autobusų stoties

 

Įsigaliosiantys pakeitimai paskelbti mūsų puslapio Tvarkaraščių skiltyje.

Prašome palaukti
Komentarai (0)