Maršrutų korekcijos nuo vasario 28 dienos

2022-02-21

Eismo sąlygos nuolat keičiasi, ir pagal tuos pokyčius mes periodiškai peržiūrime tvarkaraščius. Nuo vasario 28 dienos tokius keitimus atliksime kai kuriuose, daugiausia ne pagrindiniuose, tačiau bendram tinklui irgi svarbiuose maršrutuose:

1

Koreguojame važiavimo trukmes kai kuriose atkarpose dėl vėlavimų/skubėjimų;

10

Dėl tos pačios priežasties koreguojame trukmes, ypač Statybininkų prospekte ir Vingio gatvėje. Vakarinių reisų laikus priderinome prie “Vakarų medienos” darbo pamainų.

16

Koreguojame važiavimo trukmes kai kuriose atkarpose dėl vėlavimų/skubėjimų;

19

Koreguojame važiavimo trukmes kai kuriose atkarpose dėl vėlavimų/skubėjimų.

31

Pridedame du reisus: ryte į Palangą, vakare iš Palangos. Koreguojame važiavimo laiką, piko metu jo pridėjome.

Įrengus įvažą Mogiliovo gatvėje, Mogiliovo stotelė (pietų kryptimi, važiuojant iš miesto) perkelta iš žiedo į jo prieigas. Čia dabar bus maršrutų 6, 6A, 6E, M6, 15 galinė stotelė. Joje stos ir tranzitu važiuojantys 11A, 11B, 16 maršrutų autobusai. Į žiedą jie nebeužsuks. Nežymiai koreguotos pastarųjų maršrutų važiavimo trukmės. Pakeista mūsų sistemoje ir stotelės geolokacija, kad garso pranešimas skambėtų anksčiau.

Šiais metais didžiausiu techniškai įmanomu tikslumu peržiūrėjome jau 21-os stotelės koordinates, kad garso pranešimas tikrai skambėtų prieš protingą laiką iki autobuso sustojimo.  

Artimiausiu metu patikslinti tvarkaraščiai bus paskelbti mūsų “Tvarkaraščių” skiltyje, ten pat maršrutų žemėlapiuose bus pakoreguota ir stotelių geolokacija.

Prašome palaukti