Naujausi mobilumo Klaipėdoje duomenys

2021-01-20

 

 Kaip klaipėdiečiai judėjo gatvėmis šiemet? Taikos prospekto ašyje sausį bendras eismo srautas sausį 34% mažesnis lyginant su antrąja gruodžio savaite. Jau šiais metais savaitės pokytis lyginant su praėjusia mažesnis 12% - beveik toks, koks buvo Kalėdų savaitę. Ši žiema – pirmoji, kai čia dviračių taku važiuoja ir pastebimas dviratininkų skaičius.

 Viešojo transporto ritmas penktadaliu retesnis nei 2020 sausį. Darbo dienomis labiausiai apkrautus reisus palikome, pagrindinių maršrutų grafikus irgi retinome mažiau. Savaitgalį ridos apimtys susitraukė trečdaliu. 

 Kelionių skaičius darbo dienomis nuo labai žemos sausio 13 dienos bazės pakilo keliais procentais. Dabar liko 39-40% kelionių lyginant su 2020 sausiu, savaitgalį - 40-43% (palyginimui pavasarį buvo likę 22-24%.).  

 Primename, jog patogiausias ir pigiausias būdas už kelionę atsiskaityti e bilietais - su e. bilieto kortele arba žymint vienkartinius bilietus su programėle e Ticket Klaipeda. Planuokime judėjimą po miestą atsakingai, dėvėkime kaukes, laikykimės tarpusavio atstumo, dezinfekuokime rankas.

2021-01-20 web sausio eismas iliustracija

Prašome palaukti
Komentarai (0)