Naujoji maršrutinių taksi bilietų sistema

2018-04-09

Nuo kito pirmadienio, balandžio 16-osios, keičiasi maršrutinių taksi Klaipėdoje bilietų rūšys ir   kainos.

Elektroninis kartinis bilietas šiek tiek atpinga, jis kainuos 0,95 Eur (naktį  - 1,50 Eur). Atsiranda taip pat kelionių optimizatorius arba, kitaip tariant, automatinis dienos bilietas: važiuojant tą dieną daugiau kaip 4 kartus, sistema automatiškai perskaičiuos penktąjį ir tolimesnius bilietus į dienos bilietą (3,80 Eur). Tuo pačiu elektroniniu bilietu bus galima mokėti ir už bendrakeleivių kelionę. Pasipildyti savo e.bilieto sąskaitą galima norima pinigų suma (nuo  1 iki 99 Eur).

Taip pat atsiranda bendrieji miesto viešojo transporto mėnesio bilietai, kuriais bus galima važiuoti tiek maršrutiniu taksi, tiek ir miesto (I zonoje) autobusu. Toks tik darbo dienų bilietas kainuoja 35 eurus, o visų savaitės dienų – 50 eurų. Gegužės mėnesio terminuotieji bilietai bus pradėti pardavinėti balandžio 15 dienos.

Popieriniai kartiniai bilietai išlieka. Važiuojant dienos metu iš vairuotojo perkamas bilietas kainuos 1eurą kaip ir dabar, naktinis bilietas (nuo 23:00 iki 05:59) kainuos 1,50 Eur. Bilietai žymimi komposteriu nuskaitant greito atsako (QR) kodą – naujojo komposterio apatinėje dalyje.

 

 

Prašome palaukti
Komentarai (8)
Lina
IP: 86.100.78.120
Sveiki, kur galima nusipirkti kartinių maršr.taxi bilietų (po 0,95 eu.)? Tik KKT kasoje ar ir spaudos kioskuose?

Linai…ir spaudos kioskuose ir KKT kasoje, tik šiuo atveju reikės pirkti ne bilietus, o pildyti sąskaitą pvz. 5 eurais, o komposteris Jums atitinkamą 0,95 eurų sumą nuskaitys.

Lina
IP: 85.232.128.54
Sveiki, ar Jūsų mikroautobusų vairuotojai visi žino kur yra naujos mikroautobusų stotelės? Laukiau šiandien 2018-04-20 naujoje stotelėje (šalia J. Janonio g.) apie 10 min., pasirodė M5, bet taip ir pravažiavo (tai buvo 16:03 val.), vairuotojas rankomis man bandė rodyti, kad po ženklu nestos. Teko laukti vėl... Keista, kad „sustoti draudžiama“ ženklą vairuotojas mato, o savo stotelės ženklą – ne. Ir jis ne pirmas, visą savaitę šią stotelę Jūsų vairuotojai pastoviai ignoruoja. Gal kokį instruktažą jiems praveskite ir būtų gerai, kad visų šių stotelių žymėjimas atsirastu „Naujųjų maršrutinių taksi važiavimo schemoje“.

Linai... be abejonės visi žino, tačiau neneigsime „žmogiškojo faktoriaus“  atvejų kartais pasitaiko. Ačiū už informaciją. Šį atvejį aiškinamės.