Naujoji maršrutinių taksi bilietų sistema

Nuo kito pirmadienio, balandžio 16-osios, keičiasi maršrutinių taksi Klaipėdoje bilietų rūšys ir   kainos.

Elektroninis kartinis bilietas šiek tiek atpinga, jis kainuos 0,95 Eur (naktį  - 1,50 Eur). Atsiranda taip pat kelionių optimizatorius arba, kitaip tariant, automatinis dienos bilietas: važiuojant tą dieną daugiau kaip 4 kartus, sistema automatiškai perskaičiuos penktąjį ir tolimesnius bilietus į dienos bilietą (3,80 Eur). Tuo pačiu elektroniniu bilietu bus galima mokėti ir už bendrakeleivių kelionę. Pasipildyti savo e.bilieto sąskaitą galima norima pinigų suma (nuo  1 iki 99 Eur).

Taip pat atsiranda bendrieji miesto viešojo transporto mėnesio bilietai, kuriais bus galima važiuoti tiek maršrutiniu taksi, tiek ir miesto (I zonoje) autobusu. Toks tik darbo dienų bilietas kainuoja 35 eurus, o visų savaitės dienų – 50 eurų. Gegužės mėnesio terminuotieji bilietai bus pradėti pardavinėti balandžio 15 dienos.

Popieriniai kartiniai bilietai išlieka. Važiuojant dienos metu iš vairuotojo perkamas bilietas kainuos 1eurą kaip ir dabar, naktinis bilietas (nuo 23:00 iki 05:59) kainuos 1,50 Eur. Bilietai žymimi komposteriu nuskaitant greito atsako (QR) kodą – naujojo komposterio apatinėje dalyje.

 

 

Prašome palaukti
Komentarai (8)
Lina
IP: 86.100.78.120
Sveiki, kur galima nusipirkti kartinių maršr.taxi bilietų (po 0,95 eu.)? Tik KKT kasoje ar ir spaudos kioskuose?

Linai…ir spaudos kioskuose ir KKT kasoje, tik šiuo atveju reikės pirkti ne bilietus, o pildyti sąskaitą pvz. 5 eurais, o komposteris Jums atitinkamą 0,95 eurų sumą nuskaitys.

Lina
IP: 85.232.128.54
Sveiki, ar Jūsų mikroautobusų vairuotojai visi žino kur yra naujos mikroautobusų stotelės? Laukiau šiandien 2018-04-20 naujoje stotelėje (šalia J. Janonio g.) apie 10 min., pasirodė M5, bet taip ir pravažiavo (tai buvo 16:03 val.), vairuotojas rankomis man bandė rodyti, kad po ženklu nestos. Teko laukti vėl... Keista, kad „sustoti draudžiama“ ženklą vairuotojas mato, o savo stotelės ženklą – ne. Ir jis ne pirmas, visą savaitę šią stotelę Jūsų vairuotojai pastoviai ignoruoja. Gal kokį instruktažą jiems praveskite ir būtų gerai, kad visų šių stotelių žymėjimas atsirastu „Naujųjų maršrutinių taksi važiavimo schemoje“.

Linai... be abejonės visi žino, tačiau neneigsime „žmogiškojo faktoriaus“  atvejų kartais pasitaiko. Ačiū už informaciją. Šį atvejį aiškinamės.

 

Kęstas
IP: 85.232.137.38
Labadiena, ar galima į "mikriuką" žymėti autobuso kortele mokėjant ta pačia kaina, kur mokėjai ne už "mikriuką", o už autobusą?

Ne... http://klaipedatransport.lt/lt/naujienos/naujoji-marsrutiniu-taksi-bilietu-sistema-446

 

 

Valdas
IP: 78.61.188.91
kodel apie 70% brangsta darbo dienomis menesinis,Nemanot,kad su tuo brangimu perlenkta lazda?As suprasciau 1-2 % padidinti kaina,bet ne 70%,,cia apiplesimas musu ir vel tai gali issaukti didziule klaipedieciu emigracija,zinoma kils ir nepasitenkinimas...As manau,kad senoji sistema buvo daug naudingesne,,20 eur menesinis buvo ir tai sakyciau per brangu....

Valdui…miesto autobusų bilietai nebrangsta visiškai. Jeigu Jums neaktualu, maršrutinio taksi mėnesinio bilieto neperkate. Terminuoti bilietai, galiojantys tik miesto autobusuose, išlieka tomis pačiomis kainomis.

Vitalijus
IP: 86.100.99.124
Sveiki, ar maršrutinis taksi stos tik stotelėse, ar galima bus kur nori kaip ankščiau?

Vitalijui…maršrutiniai taksi stos ten, kur nedraudžia Kelių eismo taisyklės, tai yra ženkliai dažniau nei autobusų stotelėse, bet aišku ne taip dažnai, kai stodavo pažeidinėdami Kelių eismo taisykles bet kur.

Oksana
IP: 86.100.64.165
Kur sustoja tie marsrutiniai taksi pietineje miesto dalyje ? Tik autobusų stotelėse? Tada yra autobusai- ekspresai(A,E), kurie ne visur sustoja irgi ir už autobuso bilieto kainą. Žmogus su negalia ar senukas, mama su vaikeliu turi eiti iki stotelės ir kam tada permokėti už tokius nepatogumus? Reikia klausti klientų nuomonių ir nediktuoti savo sąlygų , jei jūsų paslaugų kompanija dirba klientų labui, o ne tik jūsų pelnui.

Oksanai…maršrutiniai taksi sustoja tikrai ne tik stotelėse, bet ir ten kur nedruažia Kelių eismo taisyklės. Beje pietinėje miesto dalyje ribojimų stoti yra ženkliai mažiau nei centre. Gal galėtumėte tiksliau parašyti vietą, kurioje Jūs susidūriate su problemomis?

Vytautas L.
IP: 86.38.251.166
Na,tikrai puiku ir patogu...
Tomas
IP: 88.119.139.135
Sveiki. Šiuo metu naudoju viso mėnesio terminuotą bilietą. Ar galima bus vienoje kortelėje turėti mėnesio autobusų bilietą ir dar tą pačią kortelę papildyti norima pinigų suma ir prireikus naudotis šiuo bilietu maršrutiniame taksi?

Taip.