Nesisaugant patiems – saugosime kaip leidžia aplinkybės

2020-04-22

Numatydami padidėjusį poreikį, jau nuo šiandienos ryto du autobusus buvome pakeitę į pailgintos talpos; tokius autobusus leisime tol, kol matysime poreikį. Pateiktoje reisų lentelėje raudona spalva pažymėti pailgintų autobusų reisai.

Primygtinai raginame gerbiamus sodininkus koreguoti savo įpročius ir kelionėms iš miesto į sodus rinktis pačius ankstyviausius laikus. Šie reisai, atvežę iš Dituvos ir kitų didesnių sodų bendrijų ten gyvenančius dirbančiuosius į Klaipėdą, atgal grįžta beveik tušti. Manome, kad kelionės į sodus laiką įmanoma rinktis daug lanksčiau nei į darbą. Saugokite save patys – tada nebereiks mums reguliuojant lipimą saugoti jus.

Prašome palaukti
Komentarai (2)
Jolanta
IP: 78.62.144.38
Laba diena.Noriu pareiksti padeka 41 marsruto vairuotojams Kestuciui ir Vytautui uz gera ju darba,zmogiskuma.Didelis ACIU! Vakar teko vaziuoti is Dituvos,labai liudna,kai daugelis zmoniu lieka negryze laiku namo.Skaiciuojami buvo zmones.Ir vykusi medike i darba buvo licna,grazu? Gerai kad dar vairuotojai supratingi,nei dauguma suzverejusiu keleiviu...53zywdKada teiksites isleisti marsruta 14 ar 15val is Klaipedos Silutes pl.?Autobusais vazineja senukai,neigalus.Kuriems sodas- gaivaus oro gurksnis.Per 36 metus zmonems i krauja iauges sodas ir joks karantinas nesustabdys.Sodas,kaip nepagirdytas gyvulys.Juk pats darbymetis.Dar pernai is Dituvos buvo galima su 41 gryzti 15val.36min.Beje dauguma rinkdavosi.Prasom vadovybes supratimo.Palengvinkit senjorams gyvenima.Su pagarba Jolanta.

41 maršruto pakeitimus planuojame ne ankščiau liepos, gerokai pasistūmėjus kelio remonto darbams Tilžės žiede ir jo prieigose, taip pat Šilutės pl. atkarpoje iki Kauno gatvės. Kaip tam tikrą kompensaciją, nuo birželio 1 dienos šiek tiek dažninsime reisų skaičių iš Naujojo turgaus st. 40 maršrute, taip pat tikrai birželį liks ilgi autobusai 40 maršrute, kad būtų galima talpinti daugiau keleivių.  

Ilona
IP: 90.131.39.57
Sveiki. Negaliu isesti i autobusa nuo bandužių st. I Dituvos sodus 7.30-11 val visi autobusai (40aitobusas) pravaziuoja pro šalį. Kodel ilaipinami visi zmones pirmoje (Naujojo turg. St.) O kituose stotelese nebeileidziami zmones??? Tegul kiekvienoj stotelej vairuotojas ilaipina po 4-5 zmones. Kad ir is kitų stotelių zmones galetų ilipti. Ar cia dabar Naujojo turg. Stotele yra autobusu stotis???

Apgailestaujame dėl situacijos, bet ribojimai bus nuimti tik pasibaigus karantinui.