NUO 2020.12.21. VAŽIUOSIME REČIAU

2020-12-18

Lėtėjant miesto gyvenimo ritmui, nuo pirmadienio, gruodžio 21 d., retiname kai kurių maršrutų reisus. Pokyčius darome įvertinę pirmųjų sugriežtinto karantino dienų kelionių dinamiką. Karpome tik mažiau populiarių kelionėms laikų reisus. Nejudiname alternatyvos neturinčių maršrutų grafiko, nors tie maršrutai ir nebūtų apkrauti. Rišlus visą miestą padengiantis maršrutų ir grafikų tinklas išlieka, tačiau kai kuriais atvejais kelionės taps mažiau patogios.

 Pokyčiai mieste: 

3 maršrutas:
Autobusas rečiau kursuos darbo dienomis;

4 maršrutas:
Retesni reisai darbo dienomis ir šeštadieniais;

6 maršrutas:
Rečiau važiuosime darbo dienomis;

6A maršrutas:
Retiname reisus;

8 maršrutas:
Darbo dienomis retiname reisus;

9 maršrutas:
Rečiau važiuosime šeštadieniais ir sekmadieniais;

11 maršrutas:
Rečiau važiuosime darbo dienomis, įskaitant penktadienį;

14 maršrutas:
Rečiau važiuosime darbo dienomis;

17 maršrutas:
Rečiau važiuosime darbo dienomis;

Maršrutiniai taksi mieste savaitgaliais nuo gruodžio 24 dienos nebekursuos.

Stabdome tris priemiesčio maršrutus:

Nuo pirmadienio, gruodžio 21 dienos, stabdome 7, 28, 41 priemiesčio maršrutų darbą.

Naujieji tvarkaraščiai paskelbti mūsų Tvarkaraščių skiltyje. Primename, jog popieriniai tvarkaraščiai stotelėse netikslūs. Saugokite kelionėje save ir kitus, laikykitės privalomųjų rekomendacijų.

Sekite mūsų naujienas. Artimiausiomis dienomis paskelbsime viešojo transporto darbo režimą šventiniu laikotarpiu.

Prašome palaukti
Komentarai (5)
SB Sernai
IP: 95.223.72.90
Laba diena, o pavasari atnaujinsit 28?

Svarstome du variantus, po visų karantinų ir grįžus į tvaresnį gyvenimo ritmą: 1) 28 grąžinti tik “sodiniam sezonui“ nuo balandžio/gegužės iki rugsėjo/spalio; arba 2) dažninti 34 reisus, kad dažniau nuvežtų iki miesto (N. Turgaus st), iš kurio galima tęsti kelionę kitais maršrutais. Taip pat sprendimą dėl 28 maršruto įtakos situacija su Baltijos/Šilutės žiedo rekonstrukcija ir estakados statyba. Rudenį, kol dalinai buvo apribotas eismas Baltijos pr., visi ten važiuojantys maršrutai gerokai strigo. 

Keleivė
IP: 78.63.36.57
Sveiki.Tilžės g.111namo gyventoja rašo.mes miesto centrą pasiekiame viešuoju transportu-būtent21A.ir šįryt pasidomėjau jų važiavimu.matėme pakeitimus.21Ayra 12.24d.grafikas.o kaip kitomis dienomis mes pasieksime centrą?norėtume konkretaus atsakymo.

25 dieną nevažiuos, 26-27 dienomis galios sekmadienio grafikas.

R...
IP: 78.58.46.27
O kaip į darbą uvažiuoti, jei darbas ligonineje

Kuris nuimtas reisas apsunkins Jūsų važiavimą į darbą ir į kurią ligoninę?

Dainora
IP: 78.62.149.153
Kadangi dar retinami autobusu reisai,noriu paklaust ar vaziavimo grafikas irgi bus pakoreguotas.as pati naudoju trafik programele.aciu.

Trafi programėlė visada turi galiojančius tvarkaraščius.

Vaida
IP: 83.188.110.120
Laba diena. Turiu mėnesinį bilietą. Kasdien į darbą važiuoju 41 autobusu. Kaip siūlote sutaupyti laiko ir mažiau kontaktuoti su kitais asmenimis, kai nuo pirmadienio turėsiu iki darbo važiuoti dviems autobusais? Gal įmanoma palikti pirmą rytinį reisą, nes į 40 autobusą tikrai visi netilpsime. 41 pirmu reisu būna pilnas. Visos sėdimos vietos užimtos.

Įvertinome praėjusios savaitės ir šio pirmadienio keleivių skaičiaus pasikeitimus ryte iš Dituvos. Ryte važiuoja prailgintas autobusas, vietų skaičius nepasiekė maksimalios ribos. Stebime situaciją, matydami pasikeitimus, reaguosime.