Nuo birželio 1 d. – vasaros tvarkaraščiai

Kaip visada atėjus vasarai pertvarkome maršrutų tvarkaraščius pagal pasikeitusius keleivių srautus. Retėja reisai maršrutuose „namai – darbas/mokykla“, dažnėja reisai į pajūrį, atlikti ir kiti nežymūs gyvenimo padiktuoti pakeitimai.

Sezoniniai pokyčiai pagrindiniuose maršrutuose:

2 maršrute – mažėja reisų darbo dienomis. Savaitgaliais pajudinome grafikus dėl geresnės koordinacijos;

3 maršrute - mažėja reisų visomis dienomis;

4 maršrute – daugėja reisų savaitgaliais;

5 maršrute – mažėja reisų darbo dienomis;

6 maršrute - daugėja reisų visomis dienomis;

6E maršrute – autobusas kursuos ne tik d.d. ryte (kaip buvo šį šaltąjį sezoną), bet visą dieną ir darbo dienomis, ir savaitgaliais kas 60 minučių, - išskyrus d. d. ryte ir vakarinio piko metu, kai intervalai bus dažnesni;

8 maršrute – mažėja reisų darbo dienomis ir sekmadieniais bei šventinėmis dienomis, bet šeštadieniais autobusas važiuos šiek tiek dažniau. Darbo dienomis 5-7 min. ankstinamas pats pirmasis ratas dėl „Lietuvos geležinkelių“ prašymo atvykti anksčiau į geležinkelio stotį 5.00 traukiniui Klaipėda – Vilnius;

8E maršrute – grafikai pajuda keliomis minutėmis dėl važiavimo trukmių tvarkymo;

9 maršrute  -  mažėja reisų visomis dienomis, tačiau vakarais ~30 min. autobusas važiuos ilgiau;

11 maršrute - daugėja reisų savaitgaliais;

14 maršrute – mažėja reisų darbo dienomis;

15 maršrute – mažėja reisų darbo dienomis. . Savaitgaliais pajudinome grafikus dėl geresnės koordinacijos su kitais maršrutais.

Sezoniniai pokyčiai privežamuosiuose ir priemiesčio maršrutuose:

7 maršrute – reisų skaičius nesikeičia, bet tvarkaraštis koreguojamas visomis dienomis dėl tikslesnės koordinacijos su 14-u maršrutu Debesų stotelėje;

15A maršrute – dėl nuolatinių vėlavimų padidinome važiavimo trukmę, todėl dienos grafiką teko sumažinti vienu popietiniu reisu (buvo 11, liko 10). Popietinių reisų laikai gerokai pasikeitė; 

23 maršrute – mažėja reisų darbo dienomis;

24 maršrute - didėja reisų visomis dienomis;

26 maršrute – darbo dienomis važiuos mažesnis autobusas;

30 maršrute (nuo birželio 17 d.) – mažės reisų darbo dienomis.  Vietoj 7 popietinių ratų vasarai liks tik 3.

31 maršrute – visomis dienomis daugėja važiavimų. Pridedami papildomi vėlyvieji reisai po 21 val.;

42 maršrute – savaitgaliais ir šventinėmis dienomis pridedamas papildomas reisas 12:40 iš Klaipėdos/13:40 iš Rasos.

Sezoniniai pokyčiai miesto maršrutiniuose taksi:

M6 maršrutu – savaitgaliais ir švenčių dienomis važiuosime dažniau;

M8 maršrute – visomis dienomis grafikai nežymiai pajudinti dėl geresnio koordinavimo. Reisų  kiekis nesikeičia.

 

Kiti pasikeitimai

Vasaros sezonui naikinami maršrutai 2B, 5A, 6A, 13.

Pridedame 4A maršrutą, kuriuo iš pietinių rajonų be persėdimo galima toliausiai nuvažiuoti pajūriu. Atlikus Pamario gatvės rekonstrukciją jo įprasta trasa pailgėja iki Žuvėdros stotelės, kur įrengtas naujas apsisukimo žiedas (žr. schemą).

Keičiasi 12 ir 12A trasos –  autobusą nukreipiame per Kauno gatvę (žr.schemą). Nors kilometražas šia trasa yra didesnis, tačiau kelionės laikas dėl geresnių eismo sąlygų, tikimės, gal net kiek sutrumpės, tuo pačiu pagerės ir susisiekimas Kauno gatvės gyventojams.

 

4A maršruto pratęsimas iki Žuvėdros stotelės 

12, 12A maršrutas per Kauno g nuo 20190601

 

 

 

 

 

 

 

 

Prašome palaukti
Komentarai (4)
Kam
IP: 217.79.34.110
Geriausi autobusai Klaipedoj
Dovile
IP: 85.232.137.131
Sveiki nepamirskite kad su 15 autobusu zmones vaziuoja i rytine pamaina 7 val is mogiliovo,ir i naktine pamaina 19.00,butu smagu kad nesikeistu sitie laikai,nes 15 mikriuko kaip ir nera ,kad butu galima i darba nuvaziuoti,o su taksi butu prabanga vaziuoti i darba kiekviena diena.Jei butu 15 mikriukas tai nebutu bedos i darba nuvaziuoti,jei sumazinsite 15 autobusu reisu.

Dovilei...Tvarkaraščių korekcijas nulemia sezoniškai besikeičiantys keleivių srautai. Rytiniai reisai maršrute Nr. 15 keičiasi nežymiai, daugiau retinama dienos metu 14-16 valandomis. Vakarais retinimų taipogi yra. Jeigu būsimi maršruto nr. 15 vasaros išvykimai kažkuriuo metu netinka, kaip alternatyva gali būti važiavimai šiek tiek paėjus iki Vingio g. maršrutais nr. 5 ar M5, taipogi su persėdimu maršrutu nr. 6 iš Mogiliovo, o vėliau Taikos prospekte link Šilutės plento nusukančius maršrutus nr. 2 ar nr. 12. Jums pageidaujamus tinkamus išvykimo/atvykimo laikus galite tiksliai pateikti, kad būsimuose tvarkaraščių keitimuose galėtume atsižvelgti ir priderinti.