Pastačius estakadą, važiuosime minute greičiau

2024-03-01

Užbaigus reikšmingus infrastruktūros projektus (Baltijos prospekto/Šilutės plento estakada, nauji šviesoforai Statybininkų pr., Mokyklos gatvėje ir pan.), pagerėjo važiavimo sąlygos ir autobusams. Todėl nuo kovo 4 dienos koreguojame maršrutų Nr.  1, 2, 5, 12, 12A, 15, 19, 22B, M5 darbo dienų tvarkaraščius.

Pateikiame esamus darbo dienos rytinio piko 2,5,12 maršrutų atvykimo į stoteles laiko svyravimus trasoje, raudonai pažymėta aptariama atkarpa.

 

2-tas maršrutas

 

 

5-tas maršrutas

12-tas maršrutas

Nuo pirmadienio tai atkarpai pravažiuoti laiko bus skiriama iki dviejų minučių mažiau. Kur būtina, bus pridėta laiko  kitoms atkarpoms įveikti. Taip patikslinus laikus, tvarkaraščių bus laikomasi tiksliau ir patikimiau. Bendras reisų skaičius nesikeičia. Naujieji tvarkaraščiai keleivių patogumui jau paskelbti mūsų Tvarkaraščių skiltyje, prašome pasitikrinti atvykimo laikus.

Mūsų eismo inžinieriai nuolat analizuoja tvarkaraščių laikymosi duomenis ir prireikus koreguoja laikus. Tenka ir mažinti, ir didinti maršrutinį autobusų greitį. Pastarasis atvejis akivaizdžiai rodo, kad investicijos į infrastruktūrą duodą naudą visiems eismo dalyviams.  

Prašome palaukti
Komentarai (0)