Pirmoji vandens autobusų diena

2023-06-16

Šiandien pradėjo kursuoti L1 maršruto vandens autobusas. Jo startą pažymėjo ir savivaldybė

Klaipėdoje – elektrinio vandens autobuso startas (klaipeda.lt) , ir žiniasklaida:

https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/klaipedoje-pradeda-kursuoti-vandens-autobusas-kelione-kainuos-3-eurus-1129078

https://ve.lt/gyvenimas/klaipedoje-elektrinio-vandens-autobuso-startas-video?utm_source=ve.lt&utm_medium=referer&utm_campaign=nblokas_karstos

https://www.atviraklaipeda.lt/2023/06/16/pagaliau-dangeje-pradeda-kursuoti-vandens-autobusai/

Nebekartosime, kas ten išsamiai apie maršrutą yra aprašyta, papildome pirmaisiais šiandienos faktais.

Iki pietų buvo atliktos 45 kelionės. 30 iš jų apmokėta bekontaktinėmis bankinėmis kortelėmis, 12 – iš e.bilieto piniginės (transporto kortele), 3 – QR kodu telefonu (plačiau apie atsiskaitymo būdus ir nuolaidas yra savivaldybės naujienoje pateiktoje nuorodoje). Įranga veikė kaip numatyta, transakcijos vyko sklandžiai. Primename, kad gynaisiais atsiskaityti šiame maršrute negalima.

L1 tvarkaraščiai:

Retai pažvelgiantiems į mūsų puslapį: paspaudus tvarkaraštyje ant išvykimo laiko, pamatysite atvykimo į kitas stoteles laiką.

Plaukdami galite matyti savo buvimo vietą žemėlapyje tikro laiko režimu https://m.stops.lt/klaipeda/#plan//map

Ketinantiems plaukti į Universiteto botanikos sodą primename, jog nuo pirmadienio sodas užsidaro remontui https://botanikossodas.ku.lt/lt/naujienos/botanikos-sodas-laikinai-uzdaromas  Rytoj ir poryt Botanikos sodas atviras 10-18 val.

Patirties eksploatuoti vandens maršrutą neturime. Todėl kaupsime informaciją iš laivavedžių, analizuosime kelionių duomenis. Ypač vertinga mums būtų keleivių patirtis - visais kelionės aspektais. Rašyti mums galima:  [email protected].

Prašome palaukti
Komentarai (0)