Priemiesčio korekcijos: Aisė, Vaiteliai, Plikiai

2022-12-08


27-ojo maršruto vežėjas UAB Klaipėdos autobusų parkas dėl prastų kelio sąlygų trumpina maršruto trasą.

Autobusai, aptarnaujantys maršrutą Nr. 27, šią savaitę jau tris kartus buvo nuslydę nuo žvyrkelio Aisės ir Tolupio soduose. Transporto priemonėms ištraukti buvo reikalinga speciali technika. Keleiviams pervežti du kartus išleistas rezervinis autobusas. Keleiviai laiku nenuvyko į darbus ir mokyklas rytiniame reise . Vežėjas informavo, kad dėl itin slidžios kelio dangos ir prastų sąlygų nuo šiandien nebevažiuos iki Aisės sodų ir reisus vykdys tik sutrumpinta trasa iki “Lieknos” stotelės esančios ties Šiūpariais, - ten, kur baigiasi asfaltas ir prasideda žvyrkelis.

Tuo pačiu patikimesnis taps susisiekimas arčiau Klaipėdos maršrute lipantiems keleiviams, jų kelionė nebepriklausys nuo įvykių galutinėje trasos atkarpoje. Trasa bus vykdoma sutrumpintai iki kol pagerės eismo sąlygos.

Oro ir eismo sąlygos pareikalavo dar pajudinti ir 25-ojo maršruto grafiką – jo reisai į Klaipėdą sistemingai vėluoja. Todėl nuo pirmadienio, gruodžio 12 dienos, rytinio reiso laikas ankstinamas 5-7 minutėmis, kad į Klaipėdą autobusas galėtų važiuoti rytinio piko metu dar neužsikimšusiu keliu. Patikslintas tvarkaraštis artimiausiu metu bus paskelbtas mūsų Tvarkaraščių skiltyje.

Prašome palaukti
Komentarai (1)
Labai pikta
IP: 195.182.93.119
"Tuo pačiu patikimesnis taps susisiekimas arčiau Klaipėdos maršrute lipantiems keleiviams, jų kelionė nebepriklausys nuo įvykių galutinėje trasos atkarpoje. " Ir ką daryti nelaimėliams, kuriems reikia į tą galutinę trasos atkarpą? Kokiu būdu ten nusigauti? Iki "Asės" nuo asfalto 4 km. Šiuo metų laiku trys iš keturių autobusų važiuoja jau visiškoje tamsoje. Kodėl dėl Dovilų seniūnijos neveiksnumo turi kentėti keleiviai? Autobusų parkas renkasi lengviausią išeitį - sutrumpinti maršrutą, o jūs darykite ką norite...

Ačiū už komentarą. Kelias privalo būti tinkamas. Kaltų neieškome, visi turi atlikti savo darbą. Jus perfrazuojant - kodėl dėl šios atkarpos, užstrigusio autobuso turi kentėti keleiviai, kitose stotelėse.