Reisų ir maršrutų pokyčiai dėl karantino

2020-11-07

Reisų ir maršrutų pokyčiai dėl karantino

Nuo pirmadienio, lapkričio 9 dienos, optimizuojame autobusų ridą mieste.

Pagal naująsias karantino sąlygas jau nuo savaitgalio bus apribota arba net sustabdyta daugelio įmonių, įstaigų, organizacijų veikla. Tuo pačiu ženkliai sumažės ir kelionių poreikis. Kelionių skaičius jau pradėjo mažėti net iki oficialios karantino pradžios:

Turima pavasario karantino patirtis viešajame transporte leidžia gana dideliu tikslumu prognozuoti laukiamus srautų pokyčius ir pagal tai adaptuoti kitos savaitės tvarkaraščius. Atsižvelgdami į tai, daugelyje maršrutų mažiname reisų skaičių, o kai kuriuose net laikinai nutraukiame autobusų kursavimą (žr. pridedamą lentelę).

Nutrauktieji reisai – tiktai tie, kuriais ir šiandien, iki karantino, važiuoja mažiausiai keleivių. Išlieka visi dabar populiarūs reisai, kad keliaujant autobuso salone būtų pakankamai erdvu ir saugu.

Tačiau vis dėlto keleivius, kurie gali rinktis kelionės laiką, ragintume važiuoti tuštesniais reisais.

Pavasarinio karantino laiku sukauptų kelionių duomenys leidžia apibrėžti laikus, kai autobusų salonuose tada buvo mažiausiai keleivių ir, tokiu būdu, važiuojant galima buvo laikytis pačio didžiausio tarpusavio atstumo. Visuose miesto maršrutuose keleivių tada mažėdavo nuo 08:30 iki 11 valandos. Nuo 11 iki 12:30 matydavome pakilimą, o nuo 12:30 iki 16:00 keleivių vėl mažėdavo. Nuo 16:00 jau stebėdavome vakarinio piko pradžią.

Nuo pirmosios naujojo karantino savaitės kasdien kaip ir pavasarį atidžiai stebėsime ir analizuosime realius keleivių srautus, kad galėtume kuo greičiau savo tvarkaraščius patikslinti pagal naujus faktus, taigi dabartinė korekcija yra pirmoji, bet tikrai ne paskutinė karantino laikotarpiui. Pavasarį ne dėl įprastinių sezoninių pokyčių, o tik dėl nepaprastosios situacijos tvarkaraščių korekcijas atlikome net keturis kartus. Ir dabar būtinas korekcijas atliksime taip greitai, kaip tik leidžia sudėtingas mūsų ūkis. Mūsų tikslas – saugi jūsų kelionė išlaikant sistemos tvarumą.

 

Prašome palaukti
Komentarai (0)