Rinkliavos pokyčiai nuo gegužės 1 dienos

2021-04-30

Klaipėdos miesto taryba balandžio 29 dieną patvirtino automobilių parkavimo rinkliavos pokyčius. Dalis tų pasikeitimų įsigalios vėliau, tačiau jau nuo gegužės 1 dienos įsigalioja kai kurie pasikeitimai pajūryje ir centre. Stovėjimų vietų (zonų) tarifai nesikeičia, tačiau keičiasi pats teritorijų zonavimas.

Pagal įsigaliojusius pakeitimus pradedamas keisti ženklinimas, tie darbai vyks palaipsniui. Vairuotojų prašome atidumo, prašome atkreipti dėmesį į ženklus. Apie pasikeitimus informuos ir mūsų darbuotojai.

Paprastai vairuotojų maršrutai yra nusistovėję, jie žino savo automobilio statymo vietą ir mokamą tarifą. Todėl patogumo dėlei čia kartu pateikiame senos ir naujos mokamo parkavimo teritorijų schemos iškarpas, kad vairuotojai galėtų pasitikrinti, ar nepasikeitė tos vietos tarifas. Tai aktualu tiktai tiems, kurie moka grynaisiais: mokant telefono programėlėmis zona parenkama automatiškai, ragintume visus vairuotojus naudotis šia patogesne ir pigesne rinkliavos mokėjimo priemone.

Melnragės – Girulių pajūryje  šalia Girulių plento įrengtos aikštelės ir Molo/Audros g. sankryžoje esanti aikštelė lieka priskirtos žaliajai zonai, o likusi Melnragės gyvenvietė ir kitos pajūrio gatvės ir aikštelės - geltonajai. Čia rinkliava bus renkama nuo gegužės 1 iki rugsėjo 15 d. kasdien, 8:00-20:00.

 Pajūris_buvo Buvo iki 2021 04 30

Pajūris_yraYra nuo 2021 05 01                                                                                        

 

Poilsio parko prieigos (Pušyno g. ir kita teritorija) tapo geltonąja tarifine zona – visomis savaitės dienomis, iki rugsėjo 15 dienos, 8:00-22:00.

Poilsio_parkas

Centrinėje miesto dalyje dalis esančių stovėjimo aikštelių, iki šiol buvusių mėlynoje zonoje, perkeltos į geltonąją arba raudonąją.Senamiestis ir Šiaurinis ragas lieka raudonąja zona, bet parkavimas mokamas kasdien, 8:00-22:00.

 Centras_buvo  Buvo iki  2021 04 30

 

 

Centras_yra Yra nuo 2021 05 01

 

Smiltynėje, kuri taip pat yra raudonoje zonoje, rinkliava renkama kasdien, 8:00-22:00.

 

 

Prašome palaukti
Komentarai (0)