Sekmadienį – vandens autobuso startas

2024-05-13

Gegužės 19, sekmadienį, sezoną pradeda vandens autobuso maršrutas Nr. L1. Šiais metais jo startas gerokai ankstesnis nei pernai: 2023-iaisiais plaukti pradėjome birželio 16 dieną, per sezoną plaukė 8935 keleiviai.

Ankstyvesnis šių metų startas keleiviams dar leis pasidžiaugti gamtos žydėjimu ir ilgais šviesiais vėlyvo pavasario vakarais. Pernai sulaukta priekaištų, jog dėl miesto svečių gausos vietiniai klaipėdiečiai dažnai netelpa į vandens autobusą. Startuodami iki atostogų sezono pradžios sudarome galimybę mūsų miestiečiams komfortiškai planuoti savo pasiplaukiojimą dar iki turistų antplūdžio.

Kaip ir pernai, atsiskaitymas už kelionę bus tik negrynaisiais pinigais.

Atsiskaitant pinigais iš e.bilieto kortelės bilietas kainuoja 5 Eur; su nuolaida, nelygu jos dydis, - 2,50 ar 0,80 Eur. Bilietas su Klaipėdiečio kortele – 4,50 Eur. Atsiskaityti galima ir bankine kortele, 5 Eur. Šiomis kortelėmis galima pirkti ir kelis bilietus savo bendrakeleiviams. Taip pat galima programėle e.Ticket Klaipėda nusipirkti QR bilietus išmaniajame įrenginyje.

Bilietas yra vienakryptis, grįžtant teks pirkti kitą bilietą. Kelionė pasroviui trunka 75 minutes, prieš srovę – 80 minučių.

Vandens autobuso reisų tvarkaraščiai gegužės 14 bus paskelbti internete mūsų Tvarkaraščių skiltyje stops.lt, popieriniai tvarkaraščiai iškabinti vandens autobuso stotelėse.

Gegužės pradžioje klaipėdiečiai galėjo matyti bandomuosius vandens autobuso plaukimus: tarp sezonų laivai buvo patobulinti atsižvelgiant į praėjusio sezono patirtį ir dabar išbandyti upėje.

Prašome palaukti
Komentarai (0)