Sniegas ryte kelininkus užklupo netikėtai

Apie kelių pravažumą mes esame geriausiai informuoti dėl pačio mūsų veiklos pobūdžio. Viešasis transportas važiuoja visomis pagrindinėmis miesto ir priemiesčių gatvėmis ir keliai. Šiandien ryte keliai visur, net ir mieste, yra užversti sniegu. Tačiau mieste, kai kuriose maršrutų arkarpose nuo tvarkaraščių atsiliekant ir daugiua nei 20 minučių, visas maršrutų trasas pavyko aptarnauti.

Sudėtingiau yra priemiestyje. Pirmą kartą susidūrėme su rimtomis pravažumo problemomis Karklėje ir Kalotėje. Ryte 15B autobusas užklimpo Adomo Brako gatvėje, todėl nebuvo atlikti rytiniai jo reisai, Kalotės gyventojams atsirado problema pasiekti miestą.

Sutrumpinta trasa iki Karklės važiavo 24-asis. Jo vairuotojas,  įvertinęs kelio dangos būklę, keletą tolimesnėje kelio atkarpoje užklimpusių lengvųjų automobilių, informavo mūsų dispečerę sutrumpino trasą. Kunkių gyvenvietė liko be viešojo transporto.

Trasos sutrumpinimas – tai vargo sprendimas, paliekantis be transporto galinių stotelių keleivius, tačiau užtikrinantis susisiekimą bent jau tarpinių stotelių keleiviams. Teisės aktai transporto organizatoriams suteikia teisę ir net įpareigoja juos nevykdyti reguliaraus reiso, jeigu eismo sąlygos yra pavojingos.

Atsiprašome savo keleivių, kuriems ekstremalios sąlygos šįryt apsunkino kelionę viešuoju transportu. 

Artimiausią naktį, pagal prognozę, dangus dar užvers sniego. Pravažumo būklė daugelyje priemiesčio trasų jau dabar yra arti ribos. Prašome kelininkų užtikrinti pravažumą viešojo transporto trasomis. Viešojo transporto pravažumo galimybės yra kitos nei visureigių. Jeigu turėsime pasirinkimą trumpinti trasą – arba užklimpti gale, trasas operatyviai trumpinsime.

Apie nutraukiamus/sutrumpinamus reisus, kur tai įmanoma ir tikslinga, informuosime bėgančia eilute puslapyje ir telefonu 880012344. Gerbiamųjų keleivių prašytume kelionę planuoti pagal faktinį eismą rodantį žemėlapį https://m.stops.lt/klaipeda/#klaipeda/map , kad nereikėtų laukiant šalti stotelėje.

Prašome palaukti