Pradedame galinę starto atskaitą (nuolatos atnaujinama)

Balandžio 16-ąją Klaipėdoje startuoja naujieji maršrutiniai taksi. Mums ir būsimiems vežėjams dabar intensyvaus darbo dienos: dažomi mažieji autobusai, montuojama ir testuojama įranga, dėliojami būsimi tvarkaraščiai.

Tuo pačiu dar iki to starto atskiroje rubrikoje tinklalapyje pristatysime atnaujintą maršrutinių taksi paslaugą. Keičiasi beveik viskas: komforto lygis, atsiskaitymo būdai, patikimumas, atsiranda ir nauja trasa.

Todėl kviečiame sekti mūsų galinės atskaitos rubriką. Kas dieną dvi ten pristatysime konkretų paslaugos aspektą. Būsime glausti ir dalykiški, - norime, kad kas kartą mūsų lankytojas sugaištų ne ilgiau minutės peržvelgdamas aktualų pranešimą.

Sekti šitą rubriką yra praktiška: joje bus parodyti ir išlaidų kelionei maršrutiniu taksi taupymo būdai, ir papildomų nemokamų paslaugų galimybės.

M6
6-tojo maršrutinio trasa keičiasi nežymiai, mieste jis važiuos taip pat kaip ir iki šiol, tačiau Melnragėje šiek tiek trumpiau - iki Audros g./Molo g. susikirtime esančio žiedo.
M8
8-ojo trasa bus tokia pat kaip senojo 9-ojo maršrutinio taksi. Keičiame tik numerį, kadangi maršrutas beveik sutampa su 8-ojo ekspreso autobuso trasa. Nuo šio ekspreso skiriasi tik atkarpa šiaurinėje pusėje - maršrutinis taksi važiuoja Kretingos gatve. Prašome atkreipti dėmesį, kad 8-asis maršrutinis taksi į stotį jau nebeveš.
M5
Po ilgos pertraukos maršrutinių taksi eismas grįžta į Šilutės plentą. Jo trasa panaši į 5-ojo autobuso. Tačiau yra vienas esminis skirtumas: į Taikos prospektą maršrutas pasuka anksčiau, Kauno gatve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prašome palaukti
Komentarai (11)
Domas
IP: 78.57.132.127
Sveiki, kada 23 autobusas atsinaujins? Gal irgi bus automatiskos duris?

Domui…mes norėtumėme visai sistemai vienodo standarto. Tačiau šiuo atveju reikės pasiklausti ir užsakovo Klaipėdos raj. savivaldybės nuomonės.

Aldona
IP: 85.232.128.54
Viskas saunu tik vienas klausimas taip ir liko nepaaiskintas -ar su mikriukaus bus galima vaziuoti turint lengvatini elektrononi bilieta

Aldonai...Ne.