Trečią kartą kerpame ridą

2020-04-01

Sumažėjus keleivių skaičiui ir  dėl to ženkliai pablogėjus viešojo transporto sistemos finansinei situacijai, esame priversti pakartotinai koreguoti Klaipėdos viešojo transporto tvarkaraščius ir kai kurių maršrutų darbą. Grafikų pasikeitimai įsigalioja:

savaitgalio – nuo balandžio 4 dienos;

darbo dienų – nuo balandžio 6 dienos.

Pokyčiai atskiruose maršrutuose

Maršruto Nr.

Korekcijų apimtis

2

mažiname reisų  visomis savaitės dienomis

3

mažiname reisų darbo dienomis

4

mažiname reisų  visomis savaitės dienomis

5/5E

maršrutų pakete darbo dienomis nutraukiame 5E  reisus (jų yra tik keletas), retiname 5-ojo maršruto reisus dienos metu

6/6E

maršrutų pakete darbo dienomis nutraukiame 6E  reisus (jų yra tik keletas), retiname 6-ojo maršruto reisus dienos metu

7

autobusas nebevažiuos savaitgaliais

8

retiname reisus darbo dienomis

9

retiname reisus darbo dienomis

10

retiname reisus visomis savaitės dienomis

14

retiname reisus vakarais visomis dienomis

15

mažinama reisų visomis savaitės dienomis

15B

nutraukiame kursavimą savaitgaliais

24

nutraukiame kursavimą savaitgaliais

25

savaitgaliais vietoje didelio važiuos mažas autobusas

26

darbo dienomis naikiname vėliausią reisą 20:30 į Radailius. Didelį autobusą  keičiame į mažą

 

 

  • Savaitgaliais nutraukiame visų miesto maršrutinių taksi - M5, M6 ir M8 - eismą.

 

Su apgailestavimu taip pat turime pastebėti, kad matome be bilieto važiuojančių keleivių skaičiaus augimą.  Manome, kad tokie asmenys  net bendroje visų mūsų nelaimėje siekia atsiplėšti sau naudos, todėl juos vadinti „zuikiais“ yra per švelnu. Nelikime abejingi, sugėdinkime tokius “bendrakeleivius”. Mes savo ruožtu ir toliau vykdome bilietų kontrolę.  Tačiau šiomis aplinkybėmis mums visiems labiausiai padės sąmoningas atsakingumas. Būkime solidarūs.

Nors veido kaukės ar kitos apsaugos priemonės yra rekomenduojamos, o ne privalomos, prašome gerbti kitus keleivius ir vairuotojus ir užsidengti veidą bent šaliku ar kaklaskare.

Naujieji tvarkaraščiai bus paskelbti mūsų puslapio Tvarkaraščių skiltyje. Tvarkaraščių pasikeitimus keleiviai ras www.stops.lt, programėlėje Trafi, teirautis galima ir telefonu 8 800 12344. Pačiose stotelėse esančių tvarkaraščių laikinai stebėti nereikėtų. Planuojame, jog tokie tvarkaraščiai galios karantino metu, o srautams dar labiau mažėjant ar esant naujiems LR Vyriausybės nutarimams, VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ juos atitinkamai koreguos.

 

Prašome palaukti
Komentarai (3)
Dainius
IP: 83.189.26.61
Sveiki, realiai važiuoja dideliame autobuse 1-2 žmonės arba jis tuščias. Vairuotojai patys be apsaugos priemonių, neturi respiratorių, nors kvėpuoja tuo pačiu oru, vadinasi yra potencialūs užkrėtėjai, Geriau paleiskite tik keletą maršrutinių, kurie kaip taxi - nuveš, kur reikia miesto ribose iki artimiausios stotelės. Priimkite tik su kaukėmis. Visa kita sustabdykite (palikite tik 10% buvusio trafiko) iki kelių konkrečiomis valandomis pravažiuojančių maršrutų tik kam reikia į darbą ir iš darbo, Jokių bažnyčių - bažnyčia prašė į pamaldas nesirinkti. Vyresnio amžiaus žmonėms griežtai rekomenduojama neiti iš namų. Nėra renginių. Nėra žmonių srautų ir be karantino pabaigos nebus. Sutaupysite ir eksploataciją ir kuro ir žmonių laiko. Nėra jokių kitų priežasčių, kad naudotis viešuoju transportu.

Ačiū už Jūsų nuomonę. Vairuotojai dėl dalies autobuso atitverimo, matyt jaučiais saugūs, nuo 2020-04-10 d. kaukės / veido apsaugos priemonės taps privalomos, tai matyt sudrausmins ir juos. Palikus tik 10 proc. buvusių tvarkaraščių, gautume dvejopą rezultatą – 1) nebeliktų net tų 20-24 proc. keleivių, 2) likę važiuotų susigrūdę ir nesaugiai. Visi reisai, kurie likę yra orientuoti tik kelionėms į darbus, kitas būtinas vietas ir atgal. Didžiausios korekcijos buvo atliktos savaitgaliais. Planuojame, jog tokie tvarkaraščiai galios karantino metu, o srautams dar labiau mažėjant ar esant naujiems LR Vyriausybės nutarimams, VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ juos atitinkamai koreguos.

Euigenijus
IP: 88.222.159.168
Siulymas. darbo dienomis autobusu kursavimas nuo 5 iki 9 val ryto. ir po pietu 14-18 val. Sestadieniais 9-14 val Sekmadieniais nuvaziavimui i baznycia ir grizti 9-12 . Kam be rekalo svaistomas kuras. kaip traukti zmones, jei reali situacija butent tokia? Kam steigti isliakyti darbo vietas, jei autobusai tusti. Turi vaziuoti taip, ir tiek, koks realus poreikis.

Ačiū už pasiūlymą.