UniPark parkavimo programėlės sutrikimai

2022-03-14

Gerbiami UniPark programėlės naudotojai,

 

Informuojame, kad dėl pastaruoju metu besikartojančių UniPark programėlės sutrikimų VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" dažnai negauna duomenų apie atliktus mokėjus už automobilių stovėjimą. Dėl šios priežasties automobilių valdytojams VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" kontrolieriai išrašo pranešimus dėl galimai nesumokėtos vietinės rinkliavos. Tebesitęsiant UniPark programėlės sutrikimams automobilių valdytojams rekomenduojame pasirinkti patikimesnį mokėjimo būdą ir vietinę rinkliavą sumokėti naudojantis kitomis išmaniosiomis programėlėmis ParkMan, m.Parking, ar Flowbird, kurias nemokamai galima atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“.

Atkreipiame dėmesį, kad gavus VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" pranešimą dėl galimai nesumokėtos vietinės rinkliavos, tačiau turint įrodančią informaciją, kad vietinė rinkliava už automobilio stovėjimą mokamoje Klaipėdos miesto zonoje buvo sumokėta UniPark programėle, dėl aplinkybių išaiškinimo rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į išmaniųjų telefonų aplikacijos UniPark operatorių UAB „Stova“  Tel.: +370 700 77877 arba el. paštu.: info@unipark.lt.

Primename, kad visą informaciją apie mokamą transporto priemonių stovėjimą Klaipėdos mieste galima rasti VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ internetinėje svetainėje: klaipedatransport.lt.

Prašome palaukti
Komentarai (0)