Vairuotojams centras bus uždarytas

2021-07-20

Savo automobiliu atvažiuojantiems į Jūros šventę rekomenduojame automobilius pasistatyti nemokamose „Arenos“ arba „Studlendo“ aikštelėse (žr. schemą). Eismas centre ribojamas, o lengvųjų automobilių tranzitui Šiaurės-Pietų kryptimi lieka vienintelis Mokyklos gatvės tiltas.

Prie schemoje pažymėtų nemokamų stovėjimo aikštelių yra autobusų stotelės. Šventės teritorija iš jų autobusu pasiekiama per 4-9 minutes. Raginame kaip tik taip savo automobiliu vykti į šventę: iki nemokamos aikštelės automobiliu, iš ten – autobusu.

Klaipėdos mieste popieriniai bilietai pardavinėjami spaudos kioskuose, autobusuose (šiuo vairuotoją gaišinančiu bilieto įsigijimo būdu prašytume naudotis kuo rečiau).

Pats patogiausias atsiskaitymo būdas yra su programėlės „e.Ticket Klaipėda“ pagalba.

Parsisiųskite ją ir pirkite bilietus ar pildykite pinigus, naudodamiesi įvesta banko kortele. O kitą kartą perkant tą padarysite jau ir greitai, nes įvesti būtini banko kortelės duomenys lieka ir apmokėjimui pakanka tik pasirinkti įvestos banko kortelės ikoną.

 Primename, kad Klaipėdos mieste keleiviai įlipa per priekines duris, išlipa per kitas. Taip pat primename, kad Klaipėdos miestas pirmauja šalyje sergamumo Covid-19 lygiu, todėl dėvėkite kaukes, dezinfekuokite rankas, laikykitės įmanomo tarpusavio atstumo.

 image001

Prašome palaukti