Vėlinių maršrutai ir reisai

2020-10-22

Kaip ir kiekvienais metais, prieš Vėlines į abi miesto kapines leidžiame papildomus autobusus, nutiesiame ir laikinuosius maršrutus. Šiais metais kiek daugiau palankstėme laikinojo 111-ojo trasą, kad ji užgriebtų daugiau pietinės miesto dalies gatvių. Planuojama, kad sąlygos lengvaisiais automobiliais atvažiuoti į kapus šiemet bus dar sudėtingesnės nei pernai, todėl rekomenduojame naudotis viešuoju transportu. Šiemet leidžiame daug papildomų autobusų, pradedant nuo šio šeštadienio, todėl kelionės komforto ir saugumo sąlygos turėtų būti geros.

Spalio 24-25 dienų režimas

11,17,18 maršrutuose suksis papildomi 4 autobusai. Atidarome laikinąjį 111-ąjį su 3 autobusais (žr. pridėtą maršruto pakeitimo schemą).

 

Spalio 26-30 dienų režimas

Kitos savaitės darbo dienomis 11,17,18 maršrutuose važiuos jau 6 papildomi autobusai. Laikinajame 111-ajame važiuos 4 autobusai.

 

Spalio 31 dienos autobusai

Šeštadienį prieš Visų šventųjų dieną 11-ajam maršrutui pridedame 3 ilgus autobusus, 17 ir 18 maršrutams po 3 autobusus. 111-ajame maršrute suksis 4 ilgus autobusai.

 

Lapkričio 1 dienos autobusai

Pagrindinę kapų lankymo dieną - Visų šventųjų dieną 11-ajame maršrute važiuos 6 papildomi ilgi autobusai, 17 ir 18 maršrutuose pridedame po keturis autobusus. 111-ajame suksis 11 ilgų autobusų.

Joniškės ir Lėbartų kapines per Jakų žiedą sujungs laikinasis 117-asis maršrutas (žr. pridėtą schemą), ten veš keturi autobusai. Į Joniškes iš pietinių rajonų veš ir laikinasis 99-asis, - keturi autobusai, kuriuos ten perkeliame iš 9-ojo maršruto (žr.pridėtą schemą).

 

Lapkričio 2 dienos autobusai

Per Vėlines 11-ajame pridedame 3 ilgus autobusus, 17 ir 18 maršrutuose važiuos po du autobusus daugiau nei įprasta. 111-ajame važiuos trys ilgi autobusai.

 

Lapkričio 3-6 dienų režimas

Savaitės po Vėlinių darbo dienomis 11-ajame maršrute pridedame vieną autobusą.

 

Praktiniai patarimai

Atsiskaitykite už kelionę elektroniniu bilietu, - kortele ar telefono pagalba. Komfortiškesnei kelionei rinkitės ankstyvuosius arba vėlyvuosius reisus. Dėvėkite kaukes, dezinfekuokite rankas, laikykitės salone įmanomai didesnio tarpusavio atstumo. Kelionėms su nešmenimis kapų tvarkymui rinkitės išankstinės savaitės reisus.

Laikinieji tvarkaraščiai paskelbti mūsų puslapio Tvarkaraščių skiltyje.

 

 

Prašome palaukti