Viešasis transportas Jūros šventės metu

2019-07-23

Bendroji taisyklė

Per šių metų Jūros šventę eismui uždaroma Tiltų gatvė (schema: 1), todėl ja įprastai važiuojantį viešąjį transportą nukreipiame į Pilies gatvę.

Išimtys

Tačiau penktadienį eisenos metu trasas gerai valandai  perkeliame per Mokyklos gatvės tiltą, nes negalėsime naudotis Herkaus Manto ir Pilies gatvėmis (schema: 3.1). Prieš pajudant, kol eisena dar tik formuosis, lankstu apvažiuosime J.Janonio gatvę (schema: 2). Vėliau, priklausomai nuo to, kur konkrečiu metu bus eisenos „uodega“, bei iki tol, kol bus keliamas Pilies tiltas (pakėlimas 19.55, trukmė 10-15 min.), dar apie valandą (nuo 19.00 iki 20:10) iki Mokyklos tilto važiuosime Priestočio arba Liepų (schema: 3.2) gatvėmis.

Dar kitaip autobusai judės Turgaus prieigose per fontanų šokius (schema: 4). Iš mūsų tam laikui renginio vietoje paima pusę važiuojamosios dalies prie Neringos skulptūros, taigi eismas tampa vienos krypties; į renginį iš pieinės pusės važiuojantieji iki jo turės dar paėjėti nuo Pilies stotelės

Patogiausios stotelės ir statymo aikštelės

Patogiausia šventės teritoriją pasiekti ir iš jos grįžti lipant Turgaus ir Atgimimo stotelėse (schema: 7).

Patogiausios ir talpiausios automobilių statymo aikštelėse pietuose yra prie Arenos (žr.: Pietinė dalis), o šiaurėje – prie Studlendo (žr.: Šiaurinė dalis).

Naktinėtojams

Užsibuvusiųjų šventėje paslaugoms - proginiai maršrutai (schema: 5) į pietus - nuo Turgaus stotelės; šiaurine kryptimi važiuojantiesiems patogiausia įlipti  (schema: 6) Laikinojoje Atgimimo stotelėje, prie viešbučio. Šie nemokami autobusai kursuos iki antros-trečios valandos nakties. Maršrutiniai taksi penktadienį ir šeštadienį važiuos visą naktį.

Ilgiau važiuos ir įprastinių maršrutų autobusai. Šeštadienį vėliau darbą baigs 5 ir 10 maršrutų autobusai. Penktadienį ir šetadienį ilgiau važiuos 2A,9,14.

Proginiai tvarkaraščiai paskelbti mūsų puslapio www.klaipedatransport.lt tvarkaraščių rubrikoje.

Tiksliai – internete bei švieslentėse

Nustatyti tvarkaraščiai patikimi tik pirmiesiems rytiniams reisams. Vėliau dėl eismo sąlygų neapibrėžtumo ir kintamumo patartume kelionę planuojant naudotis mūsų puslapyje esančiu tikro laiko eismo žemėlapiu. Stotelių švieslentėse taip pat rodoma tiksli autobusų atvykimo informacija.

Mokama – nemokama

Miesto tarybos sprendimu miesto autobusų maršrutuose penktadienį-sekmadienį kelionė nemokama. Tačiau kelionė maršrutiniais taksi bei priemiestinių maršrutų autobusais yra mokama kaip įprastai (Mokami nemokami maršrutai). Nemokamuose autobusuose ant skaitytuvų bus užklijuotas apie tai informuojantis lipdukas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prašome palaukti
Komentarai (1)
Klp
IP: 86.100.72.129
Super