Lankytojų atsiliepimai

Giedrius
IP: 88.119.136.8
Klaipėda
Kada bus galima papildyti kortelę kartiniais bilietais per internetą? Šiuo metu matau, kad galima įsigyti tik terminuotus.

Giedrius…galima pildyti ir piningus vienkartiniams https://bilietas.klaipedatransport.lt/lt/purchase/wallet

 

Pranešimas
IP: 178.236.198.90
Čia tikriausiai viešosios tvarkos policijai reikėtų persiųsti: "2018 m. gruodžio 11 d. 7:45 ryte I. Simonaitytės autobusų stotelėje (miesto link) prie laukiančių keleivių įkyriai kabinėjosi irgi jaunas ~18 metų amžiaus asmuo. Su žiemine striuke, be kepurės. Prašinėjo cigarečių. Gali būti, kad jis iš šalia esančių globos namų, nes jau ne kartą yra tekę jį rytais pastebėti toje pačioje vietoje dar prieš keletą mėnesių. Gali būti, kad jis turi lengvų sutrikimų su psichika, nes išskirtinis charakterio bruožas - sparčiai ir nelogiškai vaikštinėti tai pirmyn, tai atgal. 50 metrų pirmyn, 50 metrų atgal - į tą patį tašką. Kol dar nieko nesako - atrodo tiesiog neadekvatu, ką dar galima toleruoti. Tačiau kai jau prasideda "ar turi cigarečių?", jau dvelkteli lengvom chuliganizmo apraiškom ir bent jau teoriniu pinigų išmušinėjimu. Ačiū už pagalbą ir pasidomėjimą. Viešojo transporto laukiančių keleivių saugumas juk prioritetas Nr. 1."

Pranešimui...tokiais atvejais tikrai geriau iš karto skambinti 112 į policiją.

12A teoriškai yra, bet praktiškai - ne
IP: 78.57.199.214
Klaipėda
Sveiki, 2018.12.09. 20:26val Volungėlės st. 12A maršruto vairuotojas nestojo stotelėj nei man, nei kontrolieriam (nes ale pas jį keleivių nebuvo, o tai kaip įlipt? ). Pasiūlymas arba išvis naikinkit maršrutą, arba susitvarkykit vairuotojus, nes muziką užsivarę ar telefonu pliurpiantys vairuoja, kitąkart ir pamiršta išleist. Jei jau ir taip mažokai keleivių būna, o dar čia problematiški su 12A vis..

12A teoriškai yra, bet praktiškai – ne…tokių atvejų tikrai netoleruojame. Perisuntėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Klaipėdos autobusų parkas”. Atsiprašome už nepatogumus.

Nu gražu
IP: 85.232.128.59
Jus rimtai leidžiat važiuot autobusam kurie su izoliacija užklijuoti langai nu ispudis tai nekoks atrodo.. valstybinis numeris kos100

Beficed1937…tikrai neleidžiame. Autobusas buvo pakeistas.

LUKAS
IP: 88.119.42.125
KLAIPĖDA
Kada gi pagaliau įdiegsite kelionės planavimą į Google Maps, kad būtų rodomi optimaliausi VT maršrutai ir tvarkaraščiai pasiekti kelionės tikslą ? Visi aplinkiniai miestai, net mažesni kaip Liepoja jau turi šią funkciją. Oi stabdote mieloji Klaipėda...

Lukui…truputėli esame iš Klaipėdos rajono perėmę tokios maršrutų egzotikos kaip pvz.:  vienas maršrutas turi 5 skirtingus maršruto variantus. Google Maps įrankiai tokio “kietumo riešutų neperkanda”. Po truputėli tvarkome. Netrukus ir mes ten būsime…Tačiau mūsų vietiniai planavimo įrankiai puikiai veikia. Tad jeigu rimtai reikia optimalaus maršruto planavimo sprendinio  - jį tikrai galima atrasti.

Salomeja
IP: 37.58.58.206
Klaipėdos rajonas
Laba diena. Prie senojo turgaus apie 16 valandą įlipau į autobusą ant kurio buvo parašyta 5, nurodyta kad važiuoja į Jūrininkus. Aš esu senyvo amžiaus, žinau kad 5 maršrutas važiuoja iki Klaipėdos Duonos tai ir įlipau nes buvo aiškiai parašyta 5. Po stotelės nesuprontu kas vyksta, nes autobusas važiuoja palei Akropolį, Vėtrungę... Pradedu klausti žmonių, sako kvaiša tu, čia 5B kažkoks. Nuvežė mane į kitą miesto galą, turėjau kviestis taksi. Nesuprantu kam reikia priveisti visokių maršrutų vienodai numeriais kur neaišku kaip užrašyta ir kus kas važiuoja. Keleiviai sakė daug tokių maršrutų atsargiai kad nepapulti, visokie 2B, 5A, 8A ir taip toliau. Kam tokia mišrainė.

Salomėjai…tie keleiviai, kuriems šie maršrutai skirti, tikrai juos puikiai žino. Perspektyvoje planuojame truputi daugiau sistematiškumo suteikti maršrutų numeriams. Tačiau tam reikia rimtai pasiruošti, o dabar mūsų prioritetai kiti.

Lankytojas
IP: 188.69.196.32
Esu girdėjęs, kad kai kuriose užsienio šalyse kontrolieriai tikrina bilietėlius kelionės metu įlipdami vienoje stotelėje ir išlipdami kitoje taip taupant keleivių laiką. Ar tokia sistema tiktų ir būtų įmanoma įgyvendinti Klaipėdoje?

Lankytojui… esame matę ir gyvai, pvz. Vokietijoje įtariamą pažeidėją prirakina su antrankiais prie autobuso rankenos ir pildo visa krūvą procedūrinių dokumentų…Vagis yra vagis…sunkiai įsivaizduojame tokį vaizdą Klaipėdos mieste, nors priemiesčiuose tokią tvarką irgi taikome.

9 -to autobuso keleivė
IP: 86.38.24.99
Nustebau labai, nepatikėsit ir jūs - 9-to autobuso vairuotojas vairuodamas užsirūkė. O gal tai leidžiama? 19.18 dramos teatro stotelė.

9-to autobuso keleivei…sunku patikėti, bet gal dar galite maršruto kryptį  (Ligoninės ar Jūrininkų) parašyti? Bandysime vairuotoją patikrinti ir pabendrauti.

kysa
IP: 86.38.7.235
KLAIPEDA
SVEIKI,TURIU PASIULYMA...JEIGU MES EINAME I EUROPA TAI GALETUME PADARYTI KAIP AIRIJOJE AR SKOTIJOJE .KELEIVIS NORINTIS VAZIUOTI SU ATITINKAMU MARSRUTU PAKELTU RANKA SUSTOJIME,NEREIKETU VAIRUOTOJUI SUSTOTI SUSTOJIME JEIGU NERA ISLIPANCIU ,JUK TAIP SUTAUPYTUME BRANGU KURA BEI ISMETAMU DUJU TARSA MIESTE.....

Kysai…kol kas, pagal Lietuvos teisės aktus, tokią tvarką galima taikyti tik maršrutiniams taksi.

Laimis
IP: 195.225.88.15
2018-12-06 08:37 Dragūnų st. link Budgeidžio st. neatvažiavo 3-čio maršruto autobusas.

Laimiui…apgailestaujame, tačiau tąkart autobusas sugedo. Atsiprašome už nepatogumus.

Prisiminkime pernai metus...*2
IP: 86.38.154.181
Oho, tokio ciniško atsakymo nesitikėjau, Na bet nieko, čia juk KKT. Įdomu, iš kur ištraukėte statistiką kiek keleivių važiavo, jei patys tų reisų neorganizavote, o per visus kanalus kaip tik skalambijote, kad reisai nutraukiami. Savivaldybė apie papildomas reisus ne jūsų, o autobusų parko iniciatyva sugebėjo paskelbti tik per vietinę radijo stotį ir vieną portalą 17 val. vakare (tą pačią dieną). Na ir kiek gi keleivių ši informacija galėjo pasiekti? Nereikia kurti pasakų, kad Klaipėdoje keleivių įpročiai kitokie. Kai eilę metų keleiviai glušinami nuimtais reisais, natūralu, kad ilgainiui jie keis savo įpročius, o VT praras savo patrauklumą ir patikimumą, kai keli kabinetuose sėdintys ir savo automobilius turintys dėdės nusprendžia imti ir nubraukti gyvybiškai svarbius reisus. Patiko sakinys, kur "norime kurti dramą, tačiau nepavyks". "Kuriame", nes matome, kokia nesąmonė vyksta. Tačiau kiti miestai kažkaip sugeba paleisti net naktinius autobusus ir nustemba žurnalistų paklausti, kaip galima nuiminėti reisus rytais ar vakare, kai vyksta renginiai mieste. Na bet nieko, geriau pasilaikykite principų. Kaip ir su 2A, 5B maršrutais, 8E stojimu Dragūnų st., eismu per naujuosius. O mes savo ruoštu tokius klausimus kelsime nebe KKT, o politikams, ypatingai artėjančių rinkimų debatų metu. Pažiūrėsime ką vadovaujantys atsakys :) geros dienos.

Prisiminkime pernai metus … 2…tiesiog visų papildomų autobusų e.bilieto įranga buvo įjungta…Kadangi nuolatos, pastoviai ir aktyviai bendraujame su savo klientais, tai padidėjusį, rinkimus vykdančių viešųjų ryšių kompanijų ir į rinkimus keliaujančių aktyvių piliečių dėmesį, mes tikrai puikiai jaučiame ir mokame atskirti.

Keleivis
IP: 78.56.110.71
Sveiki, kada preliminariai bus galima įsigyti ir naudoti autobusų bilietus per TRAFI mobiliąją programėlę?

Keleiviui...čia geriausiai jų pačių reiktų klausti. Į mus dėl tokios galimybės, jie nesikreipė.                          

Aurelija
IP: 90.131.40.30
Klaipėda
Laba diena, klausimas-kodėl numatytu laiku 9 maršruto autobuso, numatyto 9.18 Studentų stotelėj nebuvo? Minėto maršruto autobusų nebūna dažnai. Gal paaikeitė grafikai, nors apie tai niekur info neradau.

Aurelijai...apgailestaujame, tačiau tąkart sugedo autobusas. Atsiprašome už nepatogumus.

Gal jau gana
IP: 37.0.230.70
Jau tapęs dažnas atvejis, kad 12 autobusas vėluoja po dešimt ir daugiau minučiu.. Per vairuotojų tokius vėlavimus kiti žmonės vėluoja į darbus. Gal jau pradėkite daryti tvarką ? Kiek galima per jumis mums vėluoti ?!

Gal jau gana…iš tikrųjų eismo robojimai Šilutės pl. prie punktualumo neprisideda, tačiau gal galėtumėte patikslinti laiką/us kuriais šio maršruto autobusai tiek nuolat vėluojasi. Mes tokių nerandame.

Keleivis
IP: 185.144.119.11
Labai dziugu, kad atnaujinote bilietu papildyma internetu. Viskas labai paprasta, bei greita. Didelis pliusas!
Aurimas
IP: 195.14.179.121
Klaipėda
Ar būtų galima pridėti 6e marštuta Mogiliovo St. 7.30. Nes vaiką darželyje galiu palikti tik nuo 7.30. Vėlesniu autobusu nespėju į darbą.

Aurimui…apgailestaujame, tačiau rytinio piko metu leidžiame viską ką turime. Daugiau pridėti nebeturime ką.

Romas
IP: 188.69.207.4
Kretinga
Labas vakaras, kodėl nėra stotelių pranešinėjimo autobusuose?

Romui…atsiprašome, nusimušė tvarkome. Padarysime dar geriau.

Irina
IP: 84.15.177.253
Vilnius
Saunus dalykas sveciu knyga.. Mes kaip sveciai labai nemaloniai pasijauteme ilipe i jusu autobusus, nes niekur neveike garsiniai pranesimai... Kaip susigaudyti mieste??? Gal patartumete? Svieslenciu viduje autobusu neturite (kazkodel Vilnius ir Kaunas turi), bet kad net garsiniu pranesimu neturite.. Atsiprasau. Gisa savaitgali imsime tik taksi.

Irinai…modernizuojant naująją e-bilieto sistemą  prieš keletą svaičių “nusimušė” garsai. Juos iki Kalėdų, blogiausiu atveju iš karto po, sutvarkysim. Ne visi autobusai mūsų sistemoje vidines švieslenetes turi. Jūsų atsiliepimą paskaičius atrodo, kad Vilniuje ir Kaune visame viešajame transporte veikia garisiniai pranešimai ir nebėra autobusų ir troleibusų su “popierinėmis švieslentėmis”. Yra juk ir programėlė Trafi, galų gale gali gi pro langą pasižiūrėti. Ant visų sustojimų pavadinimai užrašyti.

Rasa
IP: 78.60.113.241
Klaipėda
Sveiki, Bandau pasipildyti mėnesinius bilietus internetu, tačiau nesėkmingai, nesuprantu, kuriai zonai rinktis, nes kainų aibės, o paaiškinimo nėra. Paskambinau pagalbos telefonu, kad man padėtų, kažkodėl mane nukreipė pas buhalterę. Tarp kitko labai nemaloni darbuotoja, leidžianti kelti balsą ant kliento, kuris paprašė pagalbos. Senesnė puslapio versija buvo daug patogesnė, kam tiek mandrysčių, jei neįmanoma susigaudyti.

Rasai…iš tikrųjų praėjusio mėnesio pabaigoje “karšta” buvo pas mus pastaruoju metu. Nors ir visi darbuotojai stengėsi konsultuoti apie naujos sistemos pasikeitimus, tačiau skambinančių buvo tiek daug, kad reikia pripažinti pačioje lakpričio pabaigoje nelabai spėjome atsakinėti ir prisiskambinti tikrai buvo sudėtinga. Kadangi visi mūsų telefonų pokalbiai įrašomi nustatėme, kad kai kuriems darbuotojams buvo sunkių akimirkų. Su jais individualiai dirbame ir už juos atsiprašome. Dabar situacija normalizuojasi.

Lina
IP: 188.69.214.63
Klaipeda
Norejau pranesti apie izulu vairuotoja, 2 marsrutas, 13.10, 2018 11 29, paprasiau bilietu su 80 proc nuolaida, mano vaikas turi neigaluma, o jisai man sako tokiu neturim, paskui paprase pazymejimo, parodziau, tai pareiske kad su mumis tokiais vienos problemos, ar taip galima elgtis??? Is kur tokius vairuotojus imat? Zemo intelekto zmones.

Linai…labai apgailestaujame dėl tokio vairuotojo elgesio. Persiuntėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Pajūrio autobusai”. Atsiprašome už nepatogumus.