Lankytojų atsiliepimai

Keleivis
IP: 78.56.110.71
Sveiki, kada preliminariai bus galima įsigyti ir naudoti autobusų bilietus per TRAFI mobiliąją programėlę?

Keleiviui...čia geriausiai jų pačių reiktų klausti. Į mus dėl tokios galimybės, jie nesikreipė.                          

Aurelija
IP: 90.131.40.30
Klaipėda
Laba diena, klausimas-kodėl numatytu laiku 9 maršruto autobuso, numatyto 9.18 Studentų stotelėj nebuvo? Minėto maršruto autobusų nebūna dažnai. Gal paaikeitė grafikai, nors apie tai niekur info neradau.

Aurelijai...apgailestaujame, tačiau tąkart sugedo autobusas. Atsiprašome už nepatogumus.

Gal jau gana
IP: 37.0.230.70
Jau tapęs dažnas atvejis, kad 12 autobusas vėluoja po dešimt ir daugiau minučiu.. Per vairuotojų tokius vėlavimus kiti žmonės vėluoja į darbus. Gal jau pradėkite daryti tvarką ? Kiek galima per jumis mums vėluoti ?!

Gal jau gana…iš tikrųjų eismo robojimai Šilutės pl. prie punktualumo neprisideda, tačiau gal galėtumėte patikslinti laiką/us kuriais šio maršruto autobusai tiek nuolat vėluojasi. Mes tokių nerandame.

Keleivis
IP: 185.144.119.11
Labai dziugu, kad atnaujinote bilietu papildyma internetu. Viskas labai paprasta, bei greita. Didelis pliusas!
Aurimas
IP: 195.14.179.121
Klaipėda
Ar būtų galima pridėti 6e marštuta Mogiliovo St. 7.30. Nes vaiką darželyje galiu palikti tik nuo 7.30. Vėlesniu autobusu nespėju į darbą.

Aurimui…apgailestaujame, tačiau rytinio piko metu leidžiame viską ką turime. Daugiau pridėti nebeturime ką.

Romas
IP: 188.69.207.4
Kretinga
Labas vakaras, kodėl nėra stotelių pranešinėjimo autobusuose?

Romui…atsiprašome, nusimušė tvarkome. Padarysime dar geriau.

Irina
IP: 84.15.177.253
Vilnius
Saunus dalykas sveciu knyga.. Mes kaip sveciai labai nemaloniai pasijauteme ilipe i jusu autobusus, nes niekur neveike garsiniai pranesimai... Kaip susigaudyti mieste??? Gal patartumete? Svieslenciu viduje autobusu neturite (kazkodel Vilnius ir Kaunas turi), bet kad net garsiniu pranesimu neturite.. Atsiprasau. Gisa savaitgali imsime tik taksi.

Irinai…modernizuojant naująją e-bilieto sistemą  prieš keletą svaičių “nusimušė” garsai. Juos iki Kalėdų, blogiausiu atveju iš karto po, sutvarkysim. Ne visi autobusai mūsų sistemoje vidines švieslenetes turi. Jūsų atsiliepimą paskaičius atrodo, kad Vilniuje ir Kaune visame viešajame transporte veikia garisiniai pranešimai ir nebėra autobusų ir troleibusų su “popierinėmis švieslentėmis”. Yra juk ir programėlė Trafi, galų gale gali gi pro langą pasižiūrėti. Ant visų sustojimų pavadinimai užrašyti.

Rasa
IP: 78.60.113.241
Klaipėda
Sveiki, Bandau pasipildyti mėnesinius bilietus internetu, tačiau nesėkmingai, nesuprantu, kuriai zonai rinktis, nes kainų aibės, o paaiškinimo nėra. Paskambinau pagalbos telefonu, kad man padėtų, kažkodėl mane nukreipė pas buhalterę. Tarp kitko labai nemaloni darbuotoja, leidžianti kelti balsą ant kliento, kuris paprašė pagalbos. Senesnė puslapio versija buvo daug patogesnė, kam tiek mandrysčių, jei neįmanoma susigaudyti.

Rasai…iš tikrųjų praėjusio mėnesio pabaigoje “karšta” buvo pas mus pastaruoju metu. Nors ir visi darbuotojai stengėsi konsultuoti apie naujos sistemos pasikeitimus, tačiau skambinančių buvo tiek daug, kad reikia pripažinti pačioje lakpričio pabaigoje nelabai spėjome atsakinėti ir prisiskambinti tikrai buvo sudėtinga. Kadangi visi mūsų telefonų pokalbiai įrašomi nustatėme, kad kai kuriems darbuotojams buvo sunkių akimirkų. Su jais individualiai dirbame ir už juos atsiprašome. Dabar situacija normalizuojasi.

Lina
IP: 188.69.214.63
Klaipeda
Norejau pranesti apie izulu vairuotoja, 2 marsrutas, 13.10, 2018 11 29, paprasiau bilietu su 80 proc nuolaida, mano vaikas turi neigaluma, o jisai man sako tokiu neturim, paskui paprase pazymejimo, parodziau, tai pareiske kad su mumis tokiais vienos problemos, ar taip galima elgtis??? Is kur tokius vairuotojus imat? Zemo intelekto zmones.

Linai…labai apgailestaujame dėl tokio vairuotojo elgesio. Persiuntėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Pajūrio autobusai”. Atsiprašome už nepatogumus.

Juozas
IP: 78.57.234.79
Klaipeda
Sveiki. Noriu paklausti, kaip su keleiviu saugumu del vasariniu padangu marsrutiniuose taksi? Ar skestanciuju gelbejimo reikalas- paciu skestanciuju reikalas? Ziema, kaip nekaip.....

Juozui…o čia kuriame maršrute taip blogai?

Aldona
IP: 77.79.58.90
Naujoji el. bilietų įsigijimo sistema puiki. Viskas aišku ir paprasta. Sėkmės tobulėjant.
DAIVA
IP: 193.219.187.101
KLAIPĖDA
Kodėl negalima pasipildyti el.bilieto turint sąskaitas Luminor, Šiaulių bankuose

Daivai…dabar jau galima, jeigu turite šių bankų išduotas bankines korteles.

Liepa
IP: 188.69.195.238
Klaipėda
Skundai-pasiūlymai, ir ko galite pasimokyti iš kitų miestų viešojo transporto sistemos: 1, Labai nepatogu, kai kiekvieną kartą įlipus reikia žymėti mėnesinį bilietą,kai pvz. Vilniuje ir Kaune užtenka pažymėti vieną kartą per mėnesį. 2, Taip pat labai patogi Vilniaus pusvalandžio bilieto idėja, kai nereikia pirkti antro bilieto perlipant i kitą autobusą nepraėjus tam pačiam pusvalandžiui. 3, Kaune viešajame transporte autobuso vairuotojas iškart išmuša kvitą-talonėlį, nereikia sukinėtis ieškoti, kur čia nusipirktą talonėlį išmušti. Ar bus atnaujinta kas? bent pirmas pasiūlymas?

Liepai…organizuodami transportą orientuojamės į geriausias viešojo transporto sistemas, tokias kaip Londonas ar bent jau Talinas. Tiek Londone, o ir tame pačiame Taline, nežiūrint, kad viešasis transportas Talino gyventojams yra nemokamas, įlipus į viešąjį transportą, savo e-kortelę privaloma glausti prie komposterio. Beje, kadangi mūsų e-bilieto techninis sprendinys iš Estijos, tai nepriglaustos e-kortelės kontrolieriaus įrenginys, kaip ir Taline, rodo kaip negaliojančias. Klaipėdoje viešojo transporto maršrutų ir tvarkarašių tinklas skiriasi nuo Vilniau ir Kauno. Dėl linijinės miesto struktūros bveik 90 proc. visų kelionių mieste yra atliekama be persėdimų, įvertinus dar ir tai kad beveik du trečdaliai kelionių atliekami įvairių rūšių terminuotais bilietais, keisti vienkartinius bilietus į 30 ir/ar 60 min. bilietus, nėra prasmės. Įvertinus, kad tokie bilietai būna brangesni nei kartiniai, didesniai daliai tokių keleivių kelionė pabrangtų. Klaipėdoje maršrutiniuose taksi jau veikia ir netrukus bus  paleistas autobusuose dienos oprimizatorius, kas reiškia, kad Jūs naudodamiesi e-kartiniais bilietais nesumokėsite daugiau nei kainuoja dienos bilietas. Perspektyvoje pas vairuotojus bus tik Qr-kodiniai bilietai, kuriuos keleiviams reikės glausti prie skaitytuvo, atsiskaityti už važiavimą be nuolaidos bus galima ir bekontaktinėmis bankinėmis kortelėmis, kurią priglaudus prie komposterio, Jums nuskaitys pilnos kainos e-bilieto kainą.

Erika
IP: 88.119.197.86
Klaipeda
Sveiki, šiandien (11.28) važiavau su autobusu NR 9, kuris treko stotelėje buvo 9.17 val. vairuotojas buvo labai nemandagus su moterimi kuri paklausė kur jai reiktėtų išlipti norint nueiti į senąjį turgų, negana to prie SMK kolegijos jis pradėjo autobuse RŪKYTI!!!! Cigaretes net neiškišęs pro langą, tik dūmus pūtė pro jį... Nežinau, kažkaip maniau, kad tokie supuvę dinozaurai jau senai išnykę, bet kaip matau viskas tobulėja bet ne tai kas atrodo ir taip elementaru. Smagu buvo važiuoti smirdančiame autobuse.

Erikai…čia iš tikrųjų buvo vienas iš tų, kur turi tą problemą ir už tai jau ne kartą buvo baustas. Persiuntėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui KTKB “Gintarinis vairas”. Įmonės vadovybė pažadėjo “išrašyti solidžią premiją” už tokį elgesį. Apgailestaujame dėl nemalonių išgyenimų.

keleivis
IP: 78.62.148.75
Klaipėda
Šiandiena teko susidurti su problema kaip vairuotajai nesilaiko grafiko 1 maršruto ir tai jau ne pirmą kartą Juodkrantės stotelėje turėjo buti 10.41 o išvyko 10.38 o autobusas kursuoja kas valanda kitas reisas buvo tik 11.55 rytais taip pat jie nesilaiko grafiko

Keleiviui…pagal mūsų duomenis autobusas išvyko 10.40, t.y nepilnai minutę prieš planinį reisą lesitinos +/- 2 min ribose. Visada rekomenduojame į sustojimą atvykti bent porą minučių prieš išvykimą.

Prisiminkime pernai metus...
IP: 86.38.154.181
Artėja nauji metai. Labai tikimės, kad nebedarysite tokios pačios nesąmonės kaip pernai ir nediskriminuosite dirbančiųjų ar keliaujančių žmonių. Kai kiti miestai leido papildomus naktinius autobusus, Klaipėda sugebėjo VISUS reisus nutraukti 21 val., o kitą dieną autobusai pradėjo važiuoti 7-9 val. ryto. Ypatingai diskriminuoti liko ligoninėse dirbantys specialistai. Ačiū Dievui, KlAP direktorius ėmėsi iniciatyvos ir "iš miesto sąskaitos" (kurios net nereikėtų, nes autobusai buvo pakankamai, pilnai užpildyti) paleido papildomus autobusus, kas išgelbėjo situaciją. Gaila, ligoninių darbuotojams nepasisekė. Gal pagaliau šiemet viskas bus normaliai, kaip ir civilizuotoje šalyje, kur gerbiamas keleivis? Jei jums ateina "nuostoliai", tai leiskite autobusus ne kas 10, o pvz. 20-25 min., sudarykite specialus tvarkaraščius, o ne aklai nuiminėkite reisus.

Prisimeinkime pernai metus…mums tikrai kartais kyla pagunda paviešinti tuos “pakankamai pilnai užpildytus” praėjusių metų 12.31 - 01.01 pridėtus autobusų reisus. Tačiau, suprasdami šiandieninę miesto politinę situaciją, to nedarysime. Prisimenant praėjusius metus, tai ne visi reisai minėtais laikais buvo nuimti. Su pagrindiniais objektais, įskaitant Miesto ligoninę, užtikrinantys reisai palikti buvo. Be to, beveik visą naktį važiavo maršrutiniai taksi, kurių užpildymas irgi nebuvo didelis. Tokia jau ta Klaipėda – nėra daug viešojo transporto keleivių tuo laikotarpiu. Taip, kad norimos sukurti dramos taip pat nebuvo. O jeigu iš tikrųjų bus numatyta, kai Jūs rašote “miesto sąskaitoje” bus ne tik esantys, bet ir papildomi reisai.

Jūratė
IP: 85.206.26.244
Klaipėda
Gal galite paaiškinti, kaip išsirašyti sąskaitą išankstiniam apmokėjimui pavedimu. Niekas negali paaiškinti, telefono niekas nekelia. Atsidaro tik nauja versija bilietų papildymui mokėti per banką.

Jūratei…kol kas turime tik laikiną sprendimą https://eservices.vpo.lt/oldshop/ , bet šį mėnesį planuojame jau ir galutinį variantą paleisti.

AURIMAS
IP: 195.14.179.121
Klaipėda
Sveiki, darželis vaikui atsidaro tik nuo 7,30 man reikia nuo 7,35 berželio st nusigauti iki senosios perkėlos 8,00 pasirodo neįmanoma. Į 6 autobusą 7, 30 reikia bėgti, o nuo atgimimo St vėlei bėgti iki 8 valandos kelto.

AURIMUI…deja sprendimo Jums neturim. Dėl intensyvaus eismo, tuo metu, kelionė viešuoju transportu iki Atgimimo st. trunka ne mažiau 24 min., įvertinus, kad dar reikia iki kelto gerą kelio gabalą nueiti…

Keleivė
IP: 86.100.77.132
Klaipėda
2018-11-26 d. apie 16:30 val. važiavau 14 maršruto autobusu. Autobuso numeris HHM137. Vairuotojas neisitikinęs, kad Dviračiu treko stotelėje išlipo visi keleiviai pries pat nosį užtrenkė duris ir nuvaziavo. Paprasius išleisti dar isgirdau ir įžeidžiančius komentarus. Jau ne pirmą kartą susiduriu su tokiu vairuotojų elgesiu.

Keleivei… ačiū už informaciją, persiuntėme ją šį maršrutą aptranaujančiam vežėjui KTKB “Gintarinis vairas”. Atsiprašome dėl nemalonių išgyvenimų.

Rimantas
IP: 86.100.101.248
Klaipeda
Laba diena. Noriu paklausti kas darosi su 6-u marsrutu,kuriame dazniausiai apie 10.00-13.00 valandomis "dingsta" reisai. Pvz. lapkricio 26d. 6-o marsruto autobusas is Budelkiemio stoteles miesto cento link isvaziavo 10:34,sekantys isvykimai pagal tvarkarasti turejo buti 10:45 ir 10:56, taciau ju nebuvo,autobusas atvaziavo tik 11:06, t.y. vietoje 10 min.tarp reisu teko laukti virs pusvalandzio. Ir tokie reisu praleidinejimai siame marsute vyksta nuolat. Negi nera GPS ar kazko pan.,kad matytusi autobusai realiu laiku?

Rimantui…labai retai, tačiau deja pasiatiko ir tokių atvejų, kai sugenda keletas autobusų iš eilės. Atsiprašome dėl nepatogumų. O autobusus realiu laiku galima matyti https://m.stops.lt/klaipeda/#klaipeda/map