Lankytojų atsiliepimai

vytautas
IP: 188.69.207.235
klaipeda
sweiki, 8 marsrutas, pastovei tas pats autobusas kuriame neveikia wifi! numeris HRU128

Vytautui…šiame autobuse kol kas nėra paleistas nemokamas wifi keleiviams.

Henris
IP: 84.15.179.245
Kažkaip autobusu parko marsrutuose "atsiprasome autobuso nebuvo del gedimo" pasitaiko zymiai zymiai reciau nei pas privatininkus. Kodel? Galite atsakyti i si klausima? ar nebus dar viena simuliavimo priezasciu..

Henris…ačiū, kad paskaičiavote. Jūsų vadinamas simuliavimas turi finansines pasekmes, o tai tikrai neskatina nevažiuoti. Taip, šiuo metu KLAP transporto priemonių parkas yra jaunesnis, bet šie ir kiti metai bus laikotarpis, per kurį pagal sutartį, kiti vežėjai jaunins savo ūkį, tikėtina jog situacija keisis.  

Monika
IP: 84.15.183.54
Klaipeda
Labas vakaras. I el. kortele imeciau pinigus po poros minuciu meginau vaziuoti M5 mikroautobusiuku prie skaitiklio priglaudus kortele uzsidege raudonos lemputes, paaiskinau vairuotojui jog katik imesti pinigeliai ir kad turiu ceki tai irodanti taciau vairuotojas atsisake mane vezti. Sulaukiau sekancio mikroautobuso jame priglaudus kortele prie skaitytuvo pamaciau, kad nuskaityti pinigai ir uz preita kart kai atsisake vezti. Tai galima vaziuot skaitytuve uzsidegus raudonoms lemputems bet turit papildyma irodanti ceki? Aiu

Monikai…Jums parašėme el paštu ir paprašėme kortelės numerio, kad galėtumėme patikrinti žymėjimus.

Donatas
IP: 195.182.79.187
2020.01.13 iš Mogiliovo stotelės neišvažiavo ir visai nepasirodė 6E autobusas, turėjęs būti 7:35.

Donatui…atsiprašome už nepatogumus, autobuso nebuvo dėl gedimo.

Vairuotojas
IP: 86.38.15.31
Gėda KKT ne tik dėl savo daromų klaidų, bet ir dėl požiūrio į žmones. Radau pranešimą, kad nesumokėjau rinkliavos už stovėjimą mokamoje vietoje, nors mašina buvo pastatyta uždaroje teritorijoje (už nuleidžiamo užtvaro), numeriu pažymėtoje vietoje, o kad ta vieta mokama, jokios informacijos, prieinamos vairuotojui, nebuvo. Ant pranešimo buvo ne mano transporto priemonės duomenys. Paskambinęs nurodytu telefono numeriu sulaukiau atsakymo, kad informacijos apie tą pranešimą jie neturi, ir net du kartus - pažado, kad užsirašo mano numerį ir perskambins pakomentuoti situacijos, kai gaus duomenis. Vietoj skambučio sulaukiau pranešimo apie baudą. Paskambinęs į KKT pažeidimų skyrių sulaukiau atsakymo įžūliu tonu: „Mes atsiprašome už savo klaidas, bet baudą jūs turėsite susimokėti“

Vairuotojui…Dėkojame už patikslintą informaciją. Apgailestaujame dėl susiklosčiusių aplinkybių, tačiau informuojame, kad nuo Jūsų nurodytų telefoninių skambučių, praėjus daugiau nei trims mėnesiams, neturime galimybių nustatyti Jūsų ir VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” darbuotojų pokalbių detalių. Tačiau atsižvelgdami į Jūsų pastabas pakartotinai įspėjome darbuotojus su visais besikreipiančiais asmenimis bendrauti mandagiai ir pagarbiai. Detaliau astkysime el paštu.

Valerija
IP: 188.69.212.27
Klaipeda
Sveiki, laukiu maršrutines iš Klaipėdos i Palanga. Turejo buti 22 00 val, vis dar nėra, kitas turi but tik po 1 val 40 min. Visiškai nesamone kai nežinai tiksliai ar atvažiuos autobusas ar ne, tikrai nusivyliau.
  1. Valerija.. atsiprašome už nepatogumus, bet šiuo laiku mes neorganizuojame reiso į Palangą. Kasdien 22:00 val. išvykstantį maršrutinio taksi reisą Klaipėda – Palanga vykdo „Vlasavos“ bendrovė. Anot Autobusų stoties informacijos - nebuvo pranešimo, kad 2020-01-09 šio reiso nebus (vaizdo įraše matosi, kad autobuso tikrai nebuvo).
Rūta
IP: 90.131.35.83
Klaipėda
Šiandien mamai važiuojant 1 autobusu, apie 7:27 val. Stotelėje prie elektro tinklų, važiuojant link centro ilipo kontrolė. Mama nuskanavo elektronini bilieta, bet kontrolės tikrinomo metu padavė sena (taip jos kaltė). Esmė tokia jog kontrolė su mama elgės kaip su gyvuliu, visiskai nesiskaitė, tonas pakeltas. Suprantu, kad visokių situacijų pasitaiko, bet turėtu jausti ribas.

Rūtai… patikrinome ir peržiūrėjome vaizdo įrašus, skundas nepasitvirtino. Kontrolierės vykdė savo pareigas korektiškai ir visiškai pagal standartus.

knorr
IP: 79.133.254.0
Važiavome 9 autobuso maršrutu, teko stebėti įlipančius, Link ligoninių: Sveikatos Priežiūros Centro st. įlipo 5 keleiviai, pasižymėjo bilietus 3, Juodkrantės st. įlipo 4 keleiviai, pasižymėjo du. Strėvos st. įlipo vienas, tas pats nepasižymėjo. Žodžiu, 5 zuikiai. Gaila, bet kontrolę šiame maršrute tenka sutikti retai.. Reikėtų daugiau lankstumo.

Knorr… dar tikėtina, kad keleiviai turėjo terminuotą bilietą, kurio nesivargina pažymėti. Bet kokiu atveju 9 maršuto kontrolę, Minijos g., sustiprinsime.

Algimanta
IP: 90.131.42.184
Klaipeda
Nepaisant to, kad vairuotojai pastoviai vaziuoja pagal savas taisykles, jau teko susidurti ir su programeles nesklandumais. Kontrolei norint patikrinti el bilieteli programele neisijunge, po kurio laiko isijingusi, pasirodo neatsinaujino, kad atzymetu panaidota bilieteli, buvau aprekta vairuotojo ir islaipinta is autobuso, ir nuvesta i kontolieriu automobiki. Tik po turio laiko atsinaujinus programele leido darbuotojans patikrinti bilieta. Buvo sugaista daug laiko, kantrybes ir paskui tesiant kelione turejau panaudoti dar viena bilieta.

Algimantai… atsiprašome už nepatogumus. Patikrinsime kontrolės įrenginių veiklos ataskaitas.

Odeta
IP: 86.38.252.46
Klaipėda
Norėčiau padėkoti 11B maršruto vairuotojui, kuris savo mandagumu bei paslaugumu šįryt (01.08 9:13 Dovilai- Klaipėda) pakėlė nuotaiką visai dienai.
2B keleivė
IP: 85.232.128.55
Labai dažnai 2B mikroautobusas ryte 7.20 val. antroje stotelėje ( Juodrantės) būna labai pilnas. Ne tik nėra kur atsisėsti, bet ir stovėti nėra vietos. Sunku tiems, kurie išlipa, nes praeiti pro stovinčius keleivius neįmanoma. Ar negali važinėti didesnis autobusas šituo laiku?

2B keleivei…šitame maršrute didelio autobuso tikrai nebus. Jei ne paslaptis, kuri vieta yra Jūsų galutinis kelionės tikslas. Pabandysime įvertinti ar yra alternatyvų.

Rasa
IP: 86.100.133.45
Sveiki, Jau kelintą kartą 18 maršruto autobusas važiuojantis iš Panevėžio g. Žemaičių sustojime turintis būti 18:03, atvažiuoja 18:12. Programėlėje matyti, kad vėlai išvažiuoja iš pradinės stotelės, greičiausiai vairuotojui maišo eismo kamščiai. Ar yra galimybė pakoreguoti bent grafiką.

Rasai… ačiū už supratingumą, jog ne kas kita, o eismo sąlygos paskutiniu metu gerokai įtakoja tvarkaraščių laikymąsi. Kol kas koreguoti neplanuojama, nes panašu, jog #žalios rodyklės gali grįžti į gatves, todėl situacija ir Kretingos g., kurioje 18 sugeneruoja savo vėlavimą ir kitose atkartpose, gali keistis.

Laura
IP: 90.131.45.225
Klaipėda
2020.01.06 autobuso HEN097 vairuotojas nemandagus ir nekultūringas, nesugeba net normaliai paaiškinti kodėl jis man nepardavė talonėlio. Taip, aš nevažinėju kiekviena dieną viešuoju transportu ir taisyklių pakeitimų nežinojau, kitą kartą prieš įlipdama mokysiuos mintinai taisykles.

Laurai…atsiprašome už nepatogumus. Informavome vežėją (UAB Klaipėdos autobusų parkas).

Aurimas Grakauskas
IP: 90.131.36.28
Klaipėda
Labas rytas, 6e autobuse 7,20 isvaziuojanceme is mogiliovo st. niekas nežymi bilietų, ar rytais jų niekas netikrina? ilipa 40 žmonių, pazymimibti 10.

Aurimui Grakauskui… ačiū už informaciją. Taip, žymėjimų statistika skurdoka – vidutiniškai po 10 pirmose 2 stotelėse šiame reise. Įtraukėme šią vietą į tikrinimų planus.

wow
IP: 84.15.179.49
Norėtųsi sužinoti, kokios sankcijos laukia Gintarinio vairo už autobuso FBG950, kuris pagamintas 1997-07 mėn., kuris vis dar važinėja ir taip yra apgaudinėjama. Apskritai tokius autobusus gėda varinėti mieste. Autobuso savininkas keitėsi (Kompanija Danijone) 2002 m. , tačiau tai nėra priežastis gamybos metus pavėlinti 5 metais.
  1. Wow...šiuo metu pradėtas tyrimas.
Andrius
IP: 78.57.196.253
Laba diena. Ar 2019 metais pirktas bilietas su 50 proc. nuolaida, kaina 0,40 EUR galioja 2020 metais? 2020 sausio 4 d. pastebėjau, kad popierinį el. bilietą pirktą 2019 m. po 0,40 EUR priglaudus prie komposterio apačioje stiklinio ekrano, skanuojant kodą ekrane rodo, kad bilietas negalioja. Ar tai techniniai nesklandumai? Nes nuo 2020 m. pradžios el. bilieto kaina su 50 proc. nuolaida jau 0,50 EUR. Prašau atlikti patikrinimą. Ačiū už atsakymą..

Andriui…jei bilietas tikrai nebuvo panaudotas, užsukite į Klientų aptarnavimo centrą, patkrinsime, jei klaida ar nebegaliojantis, grąžinsime pinigus.

Hmmm
IP: 85.232.128.55
Kažkaip nemanau kad sudaryto gera įvaizdį kai isėdi į autobusą ir vietoj 2 sedynių yra viena o kita kažkur prapuolus kitam išvis 2 sėdynės gale dingusios kalbu apie hem429 ir Grj 341

Hmmm… tikriname būklę. Ačiū už informaciją.

Agnė
IP: 213.130.201.110
Klaipėda
Sveiki, esu pastebėjusi, jog nuo pat rudens 10 autobusas vėluoja 4-6min. Suprantu, jeigu tai nutiktų porą kartų, tačiau dabar vėluoja kiekvieną dieną

Agnei…deja, nuo 2019 rudens daugiau ar mažiau dėl suprastėjusių eismo salygų, piko metu vėluoja ne tik 10 maršrutas. Ir tie vėlavimai geriausiu atveju  yra kompensuojami po pikinių valandų. Paskutinis veiksnys, kuris jau prieš naujus metus pradėjo trugdyti ir 10 maršuto autobusą – žalios rodyklės nuėmimas Vingio / Smiltelė g. sankryžoje, vien tik šioje trumpoje atkarpoje fiksavome 9 min. vėlavimą. Pirma patirtis be žalių rodyklių ir šventinis eismo padidėjimas nėra geriausi “patarėjai“ rasti oprimalų tvarkaraščio keitimą, todėl užtruksim kol bus pakankamai objektyvios eismo statistikos parengti keitimus.

Jurgis
IP: 84.15.184.234
Pagal danišką duomenų bazę (iš kur jis ir atvarytas) autobusas yra 1997 metų gamybos. Netgi gamyklinėje lentelėje atsispindi informacija, jog autobusas tų metų gamybos.

Jurgiui…kvepia rimtomis pasekmėmis. Gal turite oficialių nuorodų, kur būtų galima patikrinti? Tai būtų pagrindas kreiptis į vežėją ir Regitrą. Atsiųskite į sekretoriatas@klaipedatransport.lt

KLAP zapadlistas
IP: 90.131.38.76
2020-01-02 10 - as autobusas kryptis i autobusu parka stoteleje Pempininkai nepaeme keleiviu. ( Jie bego ir is priekio ir is galo autobuso). Toki izulu atveji matau pirma karta. Stotele buvo pilna. Autobusas stovejo uz sviesoforo. 17.57 autobusas. 091 gal?

KLAP zapadlistui…ne 91, jo kameros nerodo bėgančių keleivių iš priekio. Kitą autobusą taip pat tikrinome, tačiau jo vaizdo įrašymo įrenginiai neveikė (remontuojami). Atsiprašome už nepatogumus.