Lankytojų atsiliepimai

Aiste
IP: 84.15.184.157
Sveiki. Jau kelintas kartas 2A autobusas lekia ir pralekia stotelę. Jeigu žmogus nuo perėjos dar eina į stotelę ir yra visai netoli autobusiuko, nereiškia, kad pradės imti ir bėgti, mintyse bandydamas nuspręsti, kur jis gali sustoti. O jeigu jis net nestabteli, matydamas, kad skubiai pareina žmogus, tai kam tada daryti tarpines stoteles, kažkur vidury miesto, jeigu pasileidus nuo pradinės stotelės jis lekia ir tiesiog įvažiavęs į salelę, važiuoja toliau, o žmogus, skubėjęs į šį maršrutą lieka stovėti vidury stotelės nieko nepešęs.
  1. Aistei... ar tikrai apie 2A maršrutą kalbate? Maršrutiniai taksi M5/6/8 važiuoja ir nebūtinai stoja kiekvienoje stotelėje, o stoja pagal poreikį kuomet stabdo išlipantys ar įlipantys keleiviai. Todėl jų važiavimo laikai stotelėse nurodomi tik maršruto pradžioje, vėliau kelionę jais galima planuoti sekant jų realų važiavimą pvz. Trafi programėlės pagalba.
Galina
IP: 85.232.128.58
Klaipėda
Laba diena,sakykite prašau ar visam laikui pakeitėte 12 maršrutą per Kauno gatvę jei visam laikui tai labai gerai nes iš Šilutės plento nuvažiuoti iki Vėtrungės nebuvo jokios gaimybės su vienu autobusu. O dabar labai patogus susisiekimas Ačiū

Galinai…na taip, šis pakeitimas nėra laikinas,  pastovus. 2018 metais Kauno gatve maršrutinis taksi M5 buvo paleistas,o šiemet 12 maršruto autobusas.

Azuolas
IP: 84.15.177.212
Ši vasara parodė, kokia visgi atsilikusi Klaipėda nuo kitų miestų. Normaliuose autobusuose (nekalbu apie mikrūškes) kondicionieriai nepildomi, neveikia net ir kelių metų (2013 gamybos) autobusuose. Vilniuje ir Kaune tam skiriamas didelis dėmesys, net 2007 m. pagaminti troleibusai važinėja įjungtais kondicionieriais, nekalbant apie naujus, kuriuos miestai aktyviai atnaujina. Tuo metu Klaipėda su savo liberaliai laukine privatininkų sistema tyliai sėdi kamputyje. Taip, Vilniuje kondicionieriai pasiekia gal tik 20-30% keleivių, tačiau jei pridėtume senuosiuos troleibusus su plačiai atidaromais langais, skaičius dar ūgtelėtų. Tuo metu Klaipėdoje gal tik 5-10% keleivių važiuoja su transporto priemonėmis, turinčiomis kondicionierių. Bet užtat nusipirks net du naujus elektrobusus! gal pradėkime nuo elementarių dalykų. Ir nebandykite sakyti, kad kondicionieriai neefektyvūs - kažkaip Kaune ir Vilniuje temperatūrų pokytis matomas labai ryškiai. Labiausiai gaila, kad čia ne Kkt kaltė, o miesto savivaldybės, kuriai vt per daug nerūpėjo ir nerūpi.
  1. Azuolui...ačiū už Jūsų komentarą. Jei kondicionieriai nebūtų buvę aktualus klausimas, jų net naujose “mikrūškėse“ ir dar keliose mažose transporto priemonėse nebūtų buvę, bet yra. Autobusų naujinimas neišvengiamai apims ir kondicionierius bei kitus kokybės elementus. Smagu, kad Vilnius ir Kaunas po ilgo laiko neveikimo, investavo į transporto priemones.
Irina
IP: 188.69.215.51
Klaipeda
Nei viename autobuse neveikia kondicionierius ir tai kelia pavojų keleivių sveikatai, nes šitie autobusai turi mazai arba išvis neturi orlaidžių ir yra nepritaikyti kelionėms su išjungta kondicionavimo sistema. Nei vienam mieste nemačiau kad naujus autobusus taip naudotų. Jau geriau seni, kur langai mažesni ir visi praviri. Kada bus atsižvelgta į keleivių sveikatą?

Irinai…taip, deja jų mažai, bet esamos transporto priemonės, kuriose kondicionieriai veikia, stotelių švieslentėse pažymėtos snaigės ženkliuku. Pažadėti, kad iki sekančios karščio bangos, problema dings, negalime, bet autobusų kiekis palaipsniui neišvengiamai didės.

Pirtis
IP: 85.232.128.54
Klaipėda
Kiek galima kepti važiuojant gdn 074 30+ laipsniu neimanoma būt jame.

Pirtis…papildomai patikrinsime šio autobuso būklę.

Tomas
IP: 86.100.91.74
Klaipėda
Sveiki, Susidūrėme su nesklandumu, kai spaudos kioske buvo klaidingai papildytas el.bilietas; buvo paprašuta papildyti moksleiviui mėnesinį papildymą už 5,40, o pardavėjas (numanomai suklydęs) užfiksavo, kaip suminį 5,40 EUr papildymą. Kadangi, niekada, tokių nesusipratimų nebuvo nutikę, todėl, bilietu buvo naudojamasi, kaip yprasta, ir nebuvo atkreipiama, kas rašoma, autobuso kompiuteryje, nes jis fiksuodavo, kad važiavimas galimas, bet, klaida pastebėta, kai suma pasibaigė. Suprantu, klaidų pasitaiko, bet tarkime spauds kiosko išduotame kvite, negalima matyti, kaip buvo papildytas el.bilietas (t.y. - nėra patikslinimų, kad tai mėnesinis papildymas už 5,40, o ne suminis), kas leistų dar prie pardavėjo sutikrinti ir pataisyti klaidą., o tą klaidą galima pastebėti, tik autobuse pridėjus prie kompiuterio ir, tai ten informacija, gan greitai keičiasi, o dar ir piko valandomis,, tai nesinori gaišinti žmonių laukiančių žymėjimo už tavęs, tuo neuždelsiant autobuso išvykimo iš stotelės laiko. O dabar,tenka dvigubos išlaidos, o tuo pačiu, dėl kažkieno klaidos atrasti laiko, kad nuvykti iki Jūsų būstinės ir dar aiškintis, kaip kas nutiko. Reiktų išspręsti šį klausimą, kad kitiems nenutiktų panašių nemalonumų.

Tomui….nesmagu, kad įvyko klaida, bet spaudos kiosko čekyje informacija skiriasi ar tai bilietas, ar el. piniginės papildymus. Jei pildomas bilietas, rašoma kad KKT x rūšies Bilietas ir žemiau įrašytas kortelės numeris ir bilieto galiojimo terminas, jei pinigai – įrašas KKT el. piniginė (0 PVM tarifas). Ar nebandėte pildyti bilietus internetu?

Ats. į "VEL"
IP: 88.119.136.87
Atleiskit, buvau žiauriai susinervinęs. Turėjau omeny Vitės stotelę link pietinių. Tikrai turėjo būti 7.17 ir pralėkė 7.13 (sveikinu vairuotoją spėjus, nes šviesoforas jau mirksėjo). VEL IP: 90.131.46.251 2019-06-10 07:16:46 Vel prasideda bajeriai. Strevos stotele, link pietiniu, autobusas turejo buti 7.17, ir tiesiog praleke pro akis 7.13 stovint kitoje gatves puseje. Aciu, kuo toliau tuo smagiau veluoti i darba per tokius pokstus. KKT 2019-06-11 14:56:48 Vel…turbūt kažką sumaišėte. 7:17 planinio laiko Strėvos stotelėje pietų kryptimi nėra. Planinis laikas yra 7:13, pagal faktą pravažiavo apie 7:14, vėluodamas ~1,5 minutės. Papildomai patikrinome, nėra tokio planinio laiko ir šiaurės kryptimi, nėra nei savaitgalių tvarkaraščiuose, nei iki 06.01 buvusiuose tvarkaraščiuose.

VEL...Išsiaiškinome. Už skubėjimą vairuotojui skirta bauda. Atsiprašome už nepatogumus.
 

StebėtojasB
IP: 188.69.196.65
Ačiū už išsamius, operatyvius ir mandagius atsakymus į klientų pastabas! Per pastarąsias porą savaičių bendravimo kultūra ir požiūris į klientą stebėtinai pasikeitė į gerąją pusę. Taip ir toliau, sėkmės!
Viktoras
IP: 193.219.187.68
Prašome pasirūpinti, kad 24 maršruto autobusiuko gale būtų įrengtas laikiklis dviračiui. Labai patogu iš Karklės atsivežti dviratį ir juo važinėti po miestą. Arba atvirkščiai - iš miesto važiuoti iki Karklės ir toliau tęsti kelionę į Palangą. Anksčiau tokie laikikliai buvo. Kodėl neįrengus vėl? P. S. Nereikia komentaro, kad dviratis naudingesnis kai juo važiuojama. Per tokius karščius toli nepavažiuosi.

Viktorui...Ankstesniame 24 maršruto autobuse, kurį Jūs prisimenate, dviračių laikikliai buvo įrengti vežėjo
iniciatyva. Mes palaikėme jo iniciatyvą, siekdami eksperimento būdu išsiaiškinti realų tokios
papildomos paslaugos poreikį.
Patirtis parodė, jog išorinių dviračių laikiklių poreikis nėra didelis. Tuo tarpu jų įrengimas
kainuoja, dviračių tvirtinimui privaloma vairuotojo pagalba, ilgėja kelionės laikas. Atsižvelgdami į tai,
keičiant autobusą į naują, nebeprašėme vežėjo laikiklių įrengti, juo labiau, kad tai nebuvo
numatyta sutarties sąlygose.
Bet iš tos patirties nedarome galutinės išvados, kad laikikliai nereikalingi. Klaipėdiečių požiūris į
dviratį keičiasi – galbūt per lėtai, bet keičiasi – todėl ir laikiklių poreikis autobusuose, galbūt ne
tik šitame maršrute, gali objektyviai atsirasti. Baigiantis dabar galiojančiam kontraktui su 24
maršrutą aptarnaujančiu vežėju, iš naujo išnagrinėsime šį klausimą ir spręsime dėl konkursinės
autobuso specifikacijos papildymo.

Ramunė
IP: 86.100.153.187
Klaipėda
Labas vakaras, be galo pikta, šiandien važiuojant 6 maršruto, 8 ir 9 maršruto autobusais nė viename nebuvo įjungtas kondicionierius, kažkoks košmaras, maža to , kad vaikui darosi silpna tai ir pačią pykinti pradėjo. Kada kas nors pradės kontroliuoti, kada vairuotojai nustos tyčiotis iš keleivių?

Ramunei….apgailestaujame, bet šiuos maršrutus aptarnaujančiose transporto priemonėse, kondicionierių dar nėra.

Keleivis
IP: 90.131.40.215
Klaipėd
2019 06 10, 15, autobusas geležinkelio sustoima pravažiavo dviem minutėm ankščiau!

Keleiviui... patikrinome važiavimo istoriją. Į pietus 21 val. tik vienas reisas 21:25 pro stotelę pravažiavo lygiai laiku. Į šiaurę 21:00 pravažiavo su nedideliu skubėjimu (mažiau nei 1 min.)  20:59. Kokiu laiku ir kuria kryptimi Jūs važiuojate?

Zinaida
IP: 84.15.176.253
Klaipeda
Laba diena, noreciau pasiteirauti kodel autobusuose prie nauju komposteriu nera iskabinta informaciniu lenteliu ar plakatu kaip naudotis nauju komposteriu? Tiek paciai teko susidurti, tiek kasdien tenka matyti nezinancius kaip nauja iranga naudotis keleivius. Jei kaskart nezinantis zmogus klausia vairuotojo kaip naudotis komposteriu ir trukdo jo darba tai tikrai yra sukeliama tiek vairuotojui daug problemu, nes trukdomas jo darbas, tiek nepatogumu keleiviams. Beto ne kiekvienas zmogus ypac vyresnio amziaus net ir vairuotojui ar keleiviams paaiskinus zodziu kaip ka daryti tai supranta, dazniausiai kazkam tenka ir parodyti kur konkreciai prideti bilieteli. Kodel nera pagalvojama apie tokiu informaciniu plakatu idiegima? Nes informacijos nebuvimas tikrai sukelia daug nepatogumu keleiviams ir vairuotojams. Uz transporto bilietus mokame nemazai tad galetu buti daugiau lesu investuojama ten kur ju tikrai reikia.

Zinaidai...Informacija netrukus autobusus pasieks. Užtruko maketavimas ir gaminimas.

Almeda
IP: 84.15.181.168
Klaipėda
Šiandien (06.10) Jaunystės stotelėje laukėme 17 autobuso, kuris atvažiavo apie 17:02 ir vairuotojui pasakius, kad nelipkit, išvažiavo. Iš stotelės autobusas turėjo išvažiuoti 17:05, todėl manėme, kad tiesiog atvyksta kitas pakeisti... Tačiau taip ir nesulaukėme, kas iš tikro pridarė nemalonumų skubantiems į darbus... 17 autobusas ir taip retai važiuoja, tad tokių nutikimų, kai vairuotojas kažkur vyksta savais reikalais darbo metu, tikrai neturėtų pasitaikyti...

Almedai…atsiprašome už nepatogumus, bet Jūsų minėtas autobusas iš tiesų važiavo ne į trasą, o tvarkyti gedimo.

Diana
IP: 78.62.146.164
Klaipėda
Jūsų atsakymas sukėlė juoką .Sustojo stotelėje ir stabdančių nebuvo, tapau nematoma. Mačiau kaip stovi prie sankryžos ir pravažiuoja. Supratau, kaip jūs aiškinatės problemas. Tai ne pirmas kartas kai pravažiuoja nesustoja stabdomi. Netenkina manęs jūsų paaiškinimas ir problemos sprendimas.

Dianai…kuria kryptimi Jūs norėjote važiuoti? Aiškinomės pagal autobuso kamerų nufimuotą medžiagą. Sotelėse laukiančių ir stabdančių keleivių nesimatė.  

Viktorija
IP: 188.69.196.143
Sveiki Kodel jusu marsrutu tvarkarastis niekad nesutampa su autobusu nr.4? Jau 3 karta statybininku prospektu laukiu autobusu skirtingu laiku VIRS 1val...kiti keleiviai irgi laukia, pasipiktinę. Nes tvarkaraštyje pagal laika turi pasirodyti minimum 2 autobusai bet jų nera. Šiandien jau toks 4 atvejis per pastaraisiais šias 2 savaites.

Viktorijai…atsiprašome už nepatogumus, dėl gedimo 12:33/13:13 ratas neįvykdytas, sutvarkytas autobusas darbą tęsė nuo 14:00. Gretimi reisai 12:09 ir 12:59 įvykdyti.

Gabrielė
IP: 88.119.135.134
Klaipėda
Šiandien 06.10 Klaipėdos Vėtrungės stoletėle 3Nr. autobuso teko laukti ~45min. 10:44 valandos autobuso nebuvo, sekantis autobusas vėlavo.

Garbrielei…suprantama, kad laukiant autobuso, laikas prailgsta, bet mūsų duomenimis sugedus autobusui (10:44 reisas), tarpas buvo nuo 10:32 iki 11:01 (kadangi nebuvo sugedusio autobuso, kitas su didesniu keleivių skaičiumi, vėlavo 3 min).

Vel
IP: 90.131.46.251
Vel prasideda bajeriai. Strevos stotele, link pietiniu, autobusas turejo buti 7.17, ir tiesiog praleke pro akis 7.13 stovint kitoje gatves puseje. Aciu, kuo toliau tuo smagiau veluoti i darba per tokius pokstus.

Vel…turbūt kažką sumaišėte. 7:17 planinio laiko Strėvos stotelėje pietų kryptimi nėra. Planinis laikas yra 7:13, pagal faktą pravažiavo apie 7:14, vėluodamas ~1,5 minutės. Papildomai patikrinome, nėra tokio planinio laiko ir šiaurės kryptimi, nėra nei savaitgalių tvarkaraščiuose, nei iki 06.01 buvusiuose tvarkaraščiuose.

Rimantas
IP: 90.131.47.118
Klaipėda
Sveiki! 15 autobusas antrą vakarą dviem minutėm geležinkelio sustoima pravažiuoja ankščiau!
  1. Rimantui... patikrinome važiavimo istoriją. Į pietus 21 val. tik vienas reisas 21:25, o pro stotelę pravažiavo 21:26 (1 min. vėlavimas). Į šiaurę 21:00 pravažiavo su nedideliu vėlavimu (apie 1 min.)  21:01. Kokiu laiku ir kuria kryptimi Jūs važiuojate?
Diana
IP: 88.119.134.9
Klaipėda
Laba diena, nusibodęs klausimas - kodėl autobusuose neatidaromi langai ? Apie kondicionierius nekalbu , tas pažangos stebuklas iki Klaipėdos dar neatėjo . Šiandien važiuojant 5 maršruto autobuso visi langai uždaryti. Moteris pabandė atidaryti - nesugebėjo , bandė ir kitos keleivės , bet atidaryti langų joms nepavyko . Iškabinkite autobusuose instrukcijas , kaip atsidaro langai ir kokias jėgas reikia turėti tai įveikti.

Dianai...kondicionieriai Klaipėdos viešajame transporte jau pasirodė (2A,14A,21,21A, 31,32, M5/6/8 maršrutai), bet per tokius karščius panašu, kad jie nėra stebuklas. Žinoma geriau kai jie yra, nei jų nėra, o transporto priemonių kiekis su jais, vis daugės. Liukai ir/ar atveriami langeliai (orlaidės) privalo veikti tinkamai – liukai atidaromi mechaniškai ar automatiškai, orlaidės legvai atveriamos. Dėmesį šiems elementamas jau sustiprinome.

Diana
IP: 188.69.195.9
Klaipėda
Laba diena, 06.06d. 10:20 laiku, ties Vėtrunge, nestojo stabdomas M5 mikroautobusiukas. Važiavo tuščias. Matomumas buvo geras. Ar klietai yra nereikalingi, geriau važiuoti tuščiam ir tai ne pirmas kartas, kai liekj nepastebėtas vairuotojų.

Dianai... 10:18 į pietus pro Vėtrungės stotelę pravažiavo M5-03, viduje viena keleivė, Vėtrungės stotelė tuščia, stabdančių nebuvo. 10:24 į šiaurę važiavo M5-06, Vėtrungės st. buvo sustojęs, išlaipino keleivį (viduje liko dar trys). Ar teisingai parašėte laiką?