Lankytojų atsiliepimai

14 marsrutas
IP: 79.133.254.0
NU KA TEN TIEK GALVOTI? MES KASDIEN TURIME VAZIUOT SITAIS PERGRUSTAIS AUTOBUSAIS, JUMS SAMUILOVAI KAI NEREIKIA VAZINET, TAI IR GALVA NESKAUDA???? DARYKITE SPRENDIMUS PO VELNIU

14 maršrutui...Nuo pirmadienio (vasario 17 d.) bus vėlinamas 06:50 val. reisas (iš Žaliakelio st.) į 06:55 val., kad padėtų pasiskirstyti keleivių srautams tarp minėto reiso ir 07:05 val. reiso.

Zuika
IP: 84.15.178.186
Soriukas, pigiau bauda karta per pora menesiu susimoket nei talonelius pirkt. Juolab kontrole labai lengvai nuspejama ir i musu rajona uzsuka labai retai. tai tiek. o del spausdintuvu pagalvokit. XXI amzius.

Zuikai...Sakykit, o Jūs dirbate? Ir ar maistą parduotuvėje taip pat tiesiog pasiimat, tik po kartą per 2 mėn. gaudami per nagus nuo apsaugos?

Anastasija
IP: 178.236.199.135
Klaipėda
Sveiki, autobusas NR. 10 pastoviai per anksti pravažiuoja pro Kauno st d.d link centro (Klaipėda)., kai stotelėje turi pagal grafiką būti 21.05 val.., o pravažiuoja visu greičiu 21.02 val. - 21.03 val., kelis kartus pamaniau, kad atsitiktinumas, nes važiavo kaip tik per žalią šviesoforą, bet tai kartojasi pastoviai. Negana to, kai mato, jog nėra išlipančių/įlipančių šioje stotelėje, ne tik neprilėtina ir nesustoja stotelėje. Aš, taip pat mano kolegos tikimės, kad mūsų pastebėjimas padės vairuotojams vėl laikytis tvarkaraščio.

Taikos prospekto atkarpa tarp Kauno / Dubysos / Baltijos žiedo yra viena labiausia apkrautų vietų mieste ir kartais sunkiai nuspėjama eismo sąlygomis. Paskubėjimai atsiranda pataikius ant žalio šviesaforo, ties Akropolio sankryža. Nepataikius, turim vėlavimus.

lukas
IP: 88.118.164.39
AR TIESA KAD VASARA I MELNERAGE VAZIUOS PRAILGINTI AUTOBUSAI?

Maršrutą Nr. 6 aptarnaujantis vežėjas prailgintų autobusų neturi ir artimiausiu metu tokio tipo autobusų šiame maršrute neplanuojama.

Keleivė
IP: 78.62.151.14
Šiandien 2020,02,10 važiavau maršrutu Klaipėda -Vėžaičiai, Laugalių stotelėje į autobusą įlipo kontrolieriai, kurie patikrino keleivių bilietus. Visi buvo su bilietais, Tarp vairuotojo ir kontrolierių kilo žodžių karas, kontrolieriai reikalavo ataskaitos, o vairuotojas prašė išrašyti patikrinimo-aktą. Kontrolieriai nesutiko išrašyti jokio tikrinimo-akto, sakė niekada nerašė ir nerašys. Labai įdomu ar atlikę patikrinimą kontrolieriai neturėtu surašyti patikrinimo-akto?

Atsiprašome už nemalonumus, na turime vairuotoją, kuris mano, jog yra lygesnis už kitus.

Zuika
IP: 84.15.176.237
šaunu, kad kontrolė atsinaujino vieną iš autobusiukų ir nebereikės susiprausti kamūrkėje. Baudas bent žmoniškai galėsim išsirašyt. Gal netrukus kontrolierės ir pradės naudotis autobusiuke esančiu kompiuteriu baudoms išrašyti?

Skiriasi mūsų supratimas kas yra šaunu. Mums šaunu, kuomet pavyksta atnaujinti autobusus, ir mums atrodo, jog šauniau, kai bilieto įsigiimas ir tinkamas pažymėjimas trunka greičiau nei baudos išrašymas.

EGLĖ
IP: 88.119.131.103
Klaipėda
Šiandien(2020.02.07)skubėjau I darba, pamačiau prie stotelės artėjantį (6) autobusą ir kuo skubiau įlipau į autobusą jog jis ne nuvažiuoti, paprašiusi bilietelio, vairuotojas pasisiūlė išlipti ir nupirkti man bilieteli iš kioskelio, aš nesupratusi paklausiau kodėl ir sulaukiau atsakymo jog:"aš ir taip neturiu laiko, žinai kiek avarijų nutinka per tokius kaip jūs kurie negali bilietelio nusipirkti iš anksto, dar pridūrė jog vėluoja penkias minutes" aš paklausiau ar tai yra mano kaltė jog jis vėluoja, kuom aš čia dėta, vairuotojas parduoda bilietelius vadinasi aš turiu teisę juos iš jo pirkti, už manęs stovėjo dar keli žmonės laukiantys nusipirkti bilietelio ir visi turėjome stovėti ir išklausyti, kiek aš jam sukeliu problemų, nors aš taip pat kaip ir jis turiu darbą I kuri skubu ir neturėjau laiko laukti sekančio autobuso, vien tam kad nusipirkčiau bilieteli iš kioskelio...

Atsiprašome už nemalonumus. Ar galite nurodytu daugiau detalių - stotelė, laikas ir kryptis?

Aleksandras
IP: 90.131.42.230
Klaipeda
Sveiki. Šiandien 2020 02 07 Stoviu kalotes stoteleja ir ka jus galvojete 18:37 autobusas dar veluodamas apie tris minutes sugeba nepamatyti stoteleja keleivio. Ir sekmingai tuščias pralekia super. Nr autobuso 17 ... Fantastika laukti sekančio Kai lauke minusas.

Mūsų duomenimis, Kalotės stotelėje autobusas buvo 2 min vėliau grafiko, sustojo ir paėmė keleivį. Ar tikrai laukėte Kalotės st.?

Deimantė
IP: 213.130.200.181
Klaipėda
14 eilinį kartą netvyko savo grafiku, buvo praleistas vienas laikas, nors žmonės planuoja savo dienotvarkę ir nespėja nuvykti į reikiamas vietas. Taip pat dažnai vėluoja daugiau ne 8 min

Š.m. vasario 7 dieną autobuso nebuvo dėl gedimo. Atsiprašome už nepatogumus. 

Austėja
IP: 78.57.248.29
Klaipėda
Vetrunges St. M8, 22:55, 5 minutėm anksčiau atvažiavo! Čia, arba trafi programelej kažkas išvis skaito tuos atsiliepimus iš KKT? Nes kaikurie vairuotojai nesilaiko grafiko jau tikrai ilgą laiką, atsiliepimų milijonas, o progreso į gerają pusę nematyt. Atvažiuoja tai anksčiau, tai veliau ir tai vyksta nuolatos.

Maršrutiniai taksi tvarkaraščius turi tik iš išvykimo stotelės, tarpinėse stotelėse nurodyti laikai yra tik orientaciniai, jei naudojatės Tafi programėle galite planuoti kelionę pagal autobusėlio poziciją realiu laiku

miestelenas
IP: 79.133.254.0
su 14 maršrutu iš Klipščių/Tauralaukio nuolatinė problemba piko metu 7-8 val. neįmanoma net įlipti. Prašome nedelsiant imtis veiksmų. Beje, puikus sprendimas butu paleisti papildoma marsruta autobusu parko, o ne grabais vazineti.

Žinome ir sekame situaciją rytinio piko metu. Didžiausia problema reise, kuris išvyksta iš Žaliakelio stotelės 07:05 val. - planuojame ankstesnį reisą priartinti taip, kad sumažintu keleivių apkrovą populiariausiu laiku. Taip pat  analizuojame kitus sprendimus, kaip pasiūlyti dažnesnį tvarkaraštį. 

Naglis
IP: 78.60.87.39
Pastebėjau Naujojo Turgaus St. Užrašytą 34-ą maršrutą. Kaip jis važiuos? Ar jis bus priemiesčio?

Taip, čia planuojama 28 maršruto modifikacija Šernų kryptimi, nuo balandžio 1 dienos.. Analogiškai kaip yra atskirti 40/41 maršrutai į Dituvą. 

Viktorija
IP: 84.15.179.10
Klaipėda
Šiandien 2020.03.04 apie 16:53 Baltijos st. nors ir aiskiai pakrliau ranka, taciau M8 nesugalvojo sustoti. Aisku gal sunku buvo sustoti nes prieki vaziavo autobusas ir 2 mokykliniai autobusiukai, bet tai bent butu i pirma juosta pasukes is pradziu ir sustojes. Labai jau negraziai.

Atsiprašome už nepatogomus, vairuotojas įspėtas, kad tokiose vietose, kur stotelėse susirenka keli autobusai, geriau važiuoti 1 juosta, kad tinkamai matyti norinčius įlipti.  

Arnas
IP: 188.69.215.239
14 autobusas (14:16, 02-04) tiesiog pravažiavo Smiltelės St., Nors ten laukė daug žmonių.

Atsiprašome už nepatogumus, jus suklaidino neišjungta švieslentė, nes autobusas važiavo tvarkyti gedimą. 

dangerute
IP: 188.69.235.23
Autobusai savaitgaliais vakare važiuoja per retai, geda

Darbo dienos kelionių statistika (iki ~80 000 el bilietų žymėjimų), savaitgalį kelionių skaičius smunka  iki ~25 000-40 000, nors tvarkaščiai, skirtinguose maršrutuose  tik ~20-30 proc. retesni. Taip ir laviruojam, kad sistema būtų subalansuota ir tuštesni autobusai nedidintų sąnaudų ir nelemtų bilietų kainų didesnio augimo.

Aleksandr
IP: 90.131.33.185
Klaipeda
Esu pasirūpintas. Virš 7 metu gyvenau Jungtinėje Karalystėje bei JAV ir va, grizau i Lietuva. Ryte, skubėdamas reikalais gavau savo doze pozityvo. Vairuotojas liepė išmesti kavą, kuria ka tik nusipirkau nes 'neleis įeiti su ja'. Jo, toli, toli jums, lietuviai iki aukštos kultūros. Apgailėtina bei juokinga ir žiauriai geda uz jus pries kitus užsieniečius. Toli nuo tarybinių laiku nenuėjote. Išmečiau tą kavą. O teksta šita, kartu su vairuotojaus vardu paskelbsiu Facebooke, kad matytu kiti. O žinote, kas dar prajuokino? Kad man su kava negalima, užtai vairuotojas puikiausiai įleido stotelėje įlipti labai jau blogai kvepiancius pijokus. Ir as važiuodamas turėjau ta kvapa kentėti. Kur bekeliauciau, prisekiu kad nemeluoju, nu pirma karta gyvenime kažkas vertė mane išmesti mano kavą pries ilipant. As ir sakau, aukštos kulturos nacija. Ir prasau jus, nereikia situ nesąmonių kad kava gali prasipilti. Daug kas gali atsitikti. Benzinas gali baigtis, ratas prasidurti ir t.t. Man, užtai nepatinka kad mano vairuotojas visa reisa kalbėjo telefonu. Aleksandras

Ačiū už Jūsų nuomonę.

Anonimas
IP: 78.56.173.34
Klaipeda
Galetumet padaryti daugiau marsiutu kaip nuvikti iki vites mokyklos progimnazija pvz, nuo mokyklos gatves ar tos puses nes tikrai blogas susiekimas yra iki ten nuvykti

Iš Mokyklos gatvės iki Vitės progimnazijos itin patogiai važiuoja 2 maršrutas. Nuo J. Janonio stotelės iki mokyklos ~220 metrų.  Tvarkaraščio dažnumas 3-4 kartai per valandą. Keleivių skaičius kol kas nerodo būtinybės dažninti reisų skaičių.  

Slengiškis
IP: 78.60.87.39
Kaip būtų malonu, jei Slengiai įeitų į pirmąją zoną, arba jei būtų maršrutas einantis patogesniu ir (gal) daznesniu laikų..

Taip, turime maršrutų, kur priemiestyje galoja 1 bilietų zonos kainos. Sprendimus dėl bilietų galiojimo zonų priima Klaipėdos rajono savivadybė, įvertinus savo finansines galimybes. Tvarkaraščių pokyčiai vykdomi - 25/26 maršruto tvarakaraštis nuo 2019-12-01 jau yra dažnesnis, taip pat 30 maršrutas nuo 2020-02-03 aptarnaujamas 2 transporto priemonėmis. Planuoti galimus tolimesnius pokyčius šiose vietose trugdo ir eismo ir pralaidumo sąlygos - kelio pralaidumas 2 lygų sankryžoje link miesto, ir Liepų g. jau mieste. Turime žinių, jog Klaipdėos rajono savivaldybė planuoja eismo auditą. Lauksime rezultatų.

Natalija
IP: 78.57.195.171
Klaipėda
2020-02-01, šeštadienį, 10.20 val Ligoninės stotelėje 3 marš. autobuso (valst. nr. HCO 337), matydamas, kad stotelėje nėra suaugių žmonių, o 14-metis paauglis bėga link durų , TYČIAI nesustojo , pravažiavo stotelę ir išvažiavo link miesto. Kadangi smarkiai lijo, aš lidėjau sūnų, buvau mašinoje ir viską mačiau (gaila, kad nespėjau nufilmuoti). Vaikas įsėdo į mašiną, mes pavažiavome dvi stoteles į priekį, sustojome ir laukiame šito pono vairuojamo autobuso Bataljono stotelėje. Aš specialiai sustojau taip, kad buvo aišku ir akivaizdu, kad mes laukiame butent ŠIO autobuso. Atrodė, kad jei ne toks mano manevras, vargu, ar vairuotuojas sustuotų. Buvau linkusi įsivelti į konfliktą dėl tokio vairuotojo elgesio, ir tą konfliktą išprovokuotų butent jo veiksmai. Grįžus namo, neradau jokio dispečerio telefono ar kokios kitos galimybės iš karto po įvykio pasisakyti. Manau, kad tokie vairuotojo veiksmai nėra tinkami, nėra jokių išorinių veiksnių ( kamščiai, spustys, velavimas,...) taip elgtis. Pagarba bet kokio amžiaus keleiviui yra būtina.

Atsiprašome už nepatogumus. Autobusas laiku išvažiavo iš stotelės, priežasčių skubėti ir nelaukti keleivių nebuvo. Nelabai supratome, ar ir kitoje stotelėje autobusas nesustojo? 

Modestas
IP: 90.131.39.17
Klaipeda
Parodziau ranka kad sustotu jis sustojo ejau link jo ir nuvaziavo mate kad ateinu manau kad taip negalima daryt ☺

Ar galite parašyti laiką ir vietą bei maršruto numerį?