Lankytojų atsiliepimai

Ilona
IP: 84.15.183.35
Klaipeda
Kaip reikia suprasti, kad šiandien stoviu Smėlio stotelėje, o 14 autobusas 11.06 pravażiuoja pro šalį ir nestoja, o kai pradėjau mojuoti rankomis, vairuotojas parodė sukryžiuotas rankas? Dėl to stipriai vėluoju. Kodėl neužtikrinate tinkamo viešosios paslaugos teikimo? Su 14 maršrutu dažnos problemos. Jau parašau jums tik apie tuos atvejus, kai jau virš visko.

Apgailestaujame už įvykį, ryte buvo pasiruošta asfatavimui, ir kelio danga (stotelės įvaža) buvo ištepta bitumu, todėl keli vairutojai sugalvojo pasavivaliauti saugodami autobuso dangas, po to kai vienas autobusas buvo išteptas. Elgesys bus atitinkamai įįvertintas.

Auksė Mažonaitė
IP: 188.69.198.102
Klaipėda
Sveiki. Nesuprantu kodėl būtent 10 autobusų maršruto vairuotojams leidžiama nesilaikyti tvarkaraščio. Pasažo stotelė 8:39, (spalio 23d.) turi atvažiuoti autobusas, tačiau amžinai vėluojama tai 6-10min. Kiti autobusai, kurie pro čia pravažiuoja 5,19 ir t.t. atvažiuoja laiku arba su 1-2min. paklaida, kaip ir rašote tvarkaraštyje. Nesuprantu kodėl būtent šis autobusas važiuoja kaip jam patinka, ypač kai yra vienintelis šioje stotelėje, kuris veža pro visas lankomiausias vietas. Neįmanoma suplanuoti laiko su šiuo maršrutu, nes kiekvieną dieną vis kitaip atvažiuoja. Per savaitę gal 1 kartas kai atvažiuojama laiku..

Atsiprašome už nepatogumus, bet leidimo nesilaikyti tvarkaraščio niekas neturi. 7:39 (8:39 nėra tokio tvarkaraščio) paskutinę savaitę pradėjo vėluoti nuo 4 iki 10 min. ir toje pačiopje atkarpoje Statybininkų pr tarp Gedminų ir Šilutės stotelių, panašus vėlavimas matomas ir kitame reise. Radę sprendimą, kiek koreguoti tvarkaraštį, tai atliksime.

Nesvarbu
IP: 83.171.17.0
Klaipėda
2020-10-210 18.30valL. važiavau su 8 autobusU (JBV 107) ir pasitaikė labai nemalonus vairuotojas.....esmė ta, kad aprėkė dėl kaukės....sako užsidenk nosį su kaukę aš jam sakau taigi uždegta ta nosis, negi turiu kaukę užtempti taip, kad į akis lystų, o jis man sako taip, nes jei nepadarysi ko prašau mes stovėsime ir niekur nevažiuosime....Aš viską suprantu, kad reikia saugotis, bet mano kaukė buvo ant burnos ir nosies nebūtina buvo sustoti ir aprėkti.....kaukę užsitempiau, nes pagailo keleivių, nes vairuotojas sustojo ir nevažiavo. Kaijam pasakiau, kad parašysiu skundą už tokį elgesį, jis pasakė niekas nebijo , nes jūs visi daug kalbate, o nei vienas nieko neašote. Gal vairuotojams reikia duoti pasiskaityti elgesio taisykles, nes tikrai nemalonu kai aprėkia ant viso autobuso.

Jūsų el paštu paklausėme daugiau informacijos, nes nurodytu laiku šis autobusas buivo galinėje stotelėje.

Daiva
IP: 83.171.17.100
Laba diena, šiandien t.y. spalio 22 d. 4 autobuse (išvyko iš galinės stotelės 7.19 val.) vairuotojas sėdėjo kaukę užsidėjęs ant barzdos, burnoje kramtė dantų krapštuką, rašau, nes tai jau ne pirmas pastebėjimas. Važinėju 4 maršruto autobusais, iš galinės stotelės dažnokai atvažiuoja neišvėdinti, kartais su cigarečių dūmo kvapu, netvarkingi. Autobusuose turėtų būti plakatai dėl kaukių dėvėjimo ir keleiviams su įspėjimu apie baudą, keleiviai dažnai neteisingai dėvi kaukes. Būtų pageidautina, kad atidarytų duris visose stotelėse, kad išsivėdintų autobusas.

Atsiprašome už situaciją, visuose autobusuose yra vienodo dizaino paveiksliukas su informacija, kad būtina devėti apsaugą ir kaip devėti. Jūsų nurodytas autobusas nustatytas, vadovas informuotas.

Alfonzas
IP: 82.140.180.3
Sveiki 2020-10-21 vairuotojas lcc tarptautinio universiteto st. Kryptis iš ligoninės. Isvaziavo 18:14 o turejo isvaziuoti 18: 17 per ta vairuotoja pavelavau ant kito autobuso.

Atsiprašome už nepatogumus, bet autobusas bvo paklaidos ribose 18:16

Autoatsakiklis
IP: 78.63.105.245
šiaip efektyvus dalykas priminti apie kaukių dėvėjimą yra garsiniai pranešimai autobuse, gaila, kad Klaipėdoje jų neliko sulig nauja sistema.

Efektyvus būdas yra informuoti keleivius įlipant, tam autobusuose ant priekinių durų stiklo yra lipdukas su užrašu kad būtina kaukė (veuido apsauga) ir kaip tinkamai devėti.

Zuika
IP: 84.15.178.87
Kada prades kursuoti 111 autobusai?

24 dieną

Irina
IP: 78.62.170.224
Klaipėda
2020-10-21 14:33 autobusas Nr.9 nesustojo Lakštučių stotelėje apkaltinęs 10metų vaiką, kad šis vėlai paspaudė mygtuką. Mano žiniomis vairuotojai privalo sustoti kiekvienoje stotelėje. Tuo labiau negąsdinti ir nekaltinti vaiko, kuris pasimetęs net nežinojo kur jam dabar eiti.

Atsiprašome už nemalonumus.

Keleivė El
IP: 185.127.2.50
Šįryt apie 9:26 val. 6A autobuoso (HMP 951) vairuotojas pradinėje Mogiliovo stotelėje į pastabą, kodėl tinkamai neprivažiuoja prie stotelės šaligatvio tiesiog pasakė "aš negaliu........." Tikrai nebuvo jokių trukdžių... Išlipau Klaipėdos miesto poliklinikos stotelėje - sustojo ir išlaipino apie metras atstumo iki šaligatvio.... Tiesiog vairuotojui dzin keleivių aptarnavimas...

Atsiprašome už nepatogumus. Vežėjo (Pajūrio autobusai) vadovas informuotas apie netinkamą keleivių vežimą.

Keleivis
IP: 86.100.64.120
Dažnai tenka važiuoti viešuoju miesto transportu, bet kaskart įlipus į autobusą norisi lipti lauk. Keleiviai dažniausiai dėvi kaukes tik dėl formalumo (apsaugos kaukės dažniausiai kabo po smakru, geriausiu atveju pridengta burna). Kas turėtų kontroliuoti ar dėvimos kaukės. O gal reikėtų bausti keleivius neteisingai dėvinčius apsaugos kaukes? Nėra įgaliojimų bausti tada pareikalaukime kad taisiklingai dėvėtų.. jug galima priminti keleiviams kad taisiklingai dėvėtų kaukes. Sakota vairuotojams papildomas darbas tada įrašykite ir kas kažkiek laiko galima paleisti įrašą. Problema rimta, nes virusas siautėja vis grėsmingiau.

Ačiū už Jūsų nuomonę. Situacija dviprasmiška, iš vienos pusės turime nemažai atvejų, kai netinkamas apsaugų dėvėjimas, įtakoja konfliktus, beje abi pusės (ir keleiviai, ir dalis vairuotojų) ne be nuodemės, iš kitos pusės yra išlygų kuomet galima nedevėti, o ir drąstiškas baudų skyrimas kels įtampą, kurios dabar  ir taip netrūksta. Tad, nesiliaujame kartoti žinios apie veido apsaugos devėjimą, autobusuose klijuojami pavyzdžiai, kad “pabarzduko“ stilius nėra tinkama apsauga.  

Oksana
IP: 90.131.36.247
Klaipeda
Labai nemandagus vairuotojas 3 autobuso, lipau i ji sienamiesti kad vazioti iki baltijos prospekto, nenorejo atsidaryti priekiniu duru, pradejo ant manes rekti, labai nesaugiai vairuoja, dar be kaukes ilipau 17:37 (2020 10 17) autobuso numeriai FBG 950

Atsiprašome už nepatogumus. Vežėjo (Gintarinis vairas) vadovas informuotas apie netinkamą keleivių vežimą.

Giedrius
IP: 88.118.162.138
Klaipėda
Laba diena. Iškilo klausimas dėl 14 autobuso maršruto keitimo nuo spalio 16 d., ar jis buvo būtinas? Šiuo metu pasiekti Tauralaukio ar smėlio stoteles norint važiuoti į miestą yra sudėtinga, ypač ankstyvą rytą ar vakare. Normalaus apšvietimo nėra, pėsčiųjų takai ne įrengti, automobilių srautai pakankamai dideli, o kad pasiekti stotelę reikia pereiti gatvę . Taip pat ir vietos stovėti stotelėse ne per daugiausiai, o kaip žinia iš šios miesto dalies rytais važiuoja daug moksleivių. Panaši situacija ir grįžtant iš miesto, išlipti reikia purvyne, apšvietimo nėra. Ar ne geriau būtų buvę palaukti pilnos rekonstrukcijos? Suprantu, kad vairuotojams patogiau važiuoti šia gatve, nei siauromis aplinkinėmis gatvėmis, tačiau keleiviams pasiekti stoteles tapo sudėtingiau.

Remdamiesi patirtimi, kurią teko sukaupti per Tauralaukio gatvių tinkle rekonstrukcijas priėmėme šį sprendimą ne dėl to, kad vairuotojams būtų patogiau, tačiau norint pagerinti bei palengvinti susisiekimą visiems. Gatvės, kuriomis vykdėme apvažiavimus buvo siauros ir nepritaikytos dideliems autobusams (todėl birželį ir važiavo maži 7 maršruto autobusai). Vinguriavimas vidinėmis gatvelėmis sukurdavo vėlavimus tad sulaukdavome daug skundų, kodėl autobusai nepasirodo laiku. Buvo nutikę ir keletas techninių eismo įvykių, kurių metu eismas buvo visiškai paralyžiuotas ir viešajam transportui nebuvo galimybės judėti ar prasilenkti. Vykdant darbus vėl bus galimi uždarymai posūkiuose į Tuopų, lazdynų gatves, ties Norfa formojant naują sakryžą ir būsimą stotelės įvažą užsidarys posūkis į Skroblų gatvę

Mūsų žiniomis ties nauju žiedu pastatyti ženklai, žymintys laikiną pėsčių perėją, šią savaitę turi būti baigtas būsimo šaligatvio smėlio sluoksnis, link Klaipėdos gatvės.    

Darius
IP: 84.15.183.211
Klaipeda
Sveiki kodėl taip vėlai atvyko 11a..marsrutinis prie Simonaitytės stotelės kuris turėjo būti 17.06min o atvyko 17 18min..suprantu kad rimkuose pervaza uždaryta nes pastaruoju momentu momentu pastoviai vėluoja ypač ryte kureno - šernai maršrutas.. Visada vėluoja nuo 6min iki 10min..kiek galima.. Kiek galima kas bus žiemą kai bus minisine temperatūra kiek tada reikės šalti ir laukti maršruto.. Tai tikrai nepakenčiama man ir kietiems klijientams.. Prašau jūsų pasižiūrėkit maršruto kureno - šernų sodo kuris išvyksta. 7,53min....pamatysit ant kiek jis pastoviai vėluoja..

Kaip Jūs tesingai nurodėte, Rimkų pervaža yra trugdis, nurodytu atveju autobusas dėl spūsties, ties ja, prarado 32 minutes ir vairuotojas pertraukėlės sąskaitą į kitą resią išvažiavo su 12 min vėlavimu.

Regina
IP: 86.38.236.25
Klaipėdos raj
Sveiki, gal planuojate pratęsti 7 autobuso darbo laiką , bent rudens, žiemos laikotarpiu, po darbo tenka grįžti pėsčiomis ?

Svarstymų yra, galutinį sprendimą derinsime su rajono savivaldybe.

Alfonzas
IP: 82.140.180.3
Klaipeda
Sveiki vairotojas dirbantis su autobusu hgo 137 2020-10-15 ilipant mane negraziai pavadino.Laiko neatsimenu.

Atsiprašome už nemalonumus. Vežėjo (Gintarinis vairas) vadovas informuotas apie netinkamą keleivių vežimą.

Vardas
IP: 188.69.223.192
Radailiai - Klaipėda
Sveiki, noriu paklausti, o gal kada svarstysit 26 autobuso maršrutą pavėlinti grįžimą iš Klaipėdos. Nuo savivaldybės st., pvz 21:15h? Nes labai trūksta vėliau grįžimo.

Svarstymų yra, tačiau ir dabartinio paskutinio reiso (20:30) rodikliai nedžiugina. Galutinį sprendimą derinsime su rajono savivaldybe.

Keleivis
IP: 90.131.32.155
Klaipėda
Apie 8.32 įlipau poliklinikos stotelėje į 9 autobusą. Vairuotojas kažkoks psichiškai nestabilus. Man lipant į autobusą, jis pradėjo važiuoti, nors už manęs dar mergina stovėjo kad įlipti. Žardės stotelėj sustojo, moteris norėjo įlipti, jis jai durų neatidarė, nes jinai kaukę dėjosi, ir pradėjo važiuoti, moteris gestais parodė, kad nori važiuoti, vairuotojas pradėjo mosikuotis, suprask, kaukę užsidėk. Simonaitytės stotelėje, man išlipant, mergina nuėjo prie priekinių durų, vairuotojas ir jai durų neatidarė, jinai turėjo bėgti prie galinių durų. Kažin ar su tokiais nestabiliais vairuotojais saugu keleiviams..

Kaukių (apsaugos priemonių) netinkamas devėjimas, paskutiniu metu, sukelia ne mažai incidentų, ir šiaip kelia netinkamas emocijas. Atsiprašome už nemalonumus. 

Slengiai
IP: 90.131.41.102
Slengiai
Spalio 16 d 7.07 val nera autobuso... kaip vaikams pasiekt mokyklas???

Atsiprašome už situaciją. Sugedęs autobusas buvo pakeistas per 31 min.

Keleivė
IP: 77.79.44.40
Klaipėda
Sveiki, Jau ne pirmą rytą, apie 8h pastebiu, kad 10 autobusai važiuoja po 2 autobusus, kur tarpai turėtų būti apytiksliai po 10min. Būtent vingio pasažo stotelėje šiandien 2020-10-15 apie +-8h kas 1-2min važiavo 3 autobusai. Aš įlipau į trečią autobusą ir iki 3 poliklinikos(ten išlipau) važiavome dviese visame ilgame autobuse, nebuvo įlaipintas nė vienas keleivis, nes priešais važiavo kitas 10 autobusas. Pagal grafiką taip būti neturėtų. Jie važiuoja vienas paskui kitą, kas antroje stotelėje po 10 maršruto autobusą. Nuo pirmadienio kasryt važinėju 10 autobusu, tad tokią situaciją pastebiu kiekvieną rytą. Taipogi šiandien 8.40 pastebiu dviejų 10 autobusų judėjimą iš autobusų parko. Abu važiuoja vienas paskui kitą menų fakulteto stotelėje. Tai realiai pirmas autobusas surenka keleivius, o antras iš paskos tiesiog važiuoja tuščias. Čia tikrai reikėtų sureguliuoti, kad autobusai važiuotų pagal grafiką, o ne taip kaip užsimano vairuotojai. Nežinau priežasties, ar jie taip lekia, kad paveja vienas kitą ar čia vėluojantys autobusai, bet pasikartosiu, TAIP BŪTI NETURĖTŲ.

Taip, turime didelių nukrypimų, kiekvienos dienos situacija nevienoda, vėluoja nuo 4 iki 14 min. Tuo metu šio maršruto reisai suplanuoti, ir ypatingai dideli nukrypimai formuoja “traukinuką“. Blogiausia situacija Statybininkų pr., radę atskaitos tašką, koreguuosime tvarkaraštį.

Dirbantis
IP: 88.118.201.144
Sveiki, buvo nemazai skundu del mogiliovo pradines stoteles, kad autobusas neprivaziuoja normaliai prie stoteles. Tai tegul tada atvaziuoja policija ir israso baudas automobiliams, kad nestovetu neleistinose vietose. Suprantu, kai masinos stovi kokia 6 ryto bet automobiliu seimininkai neskuba patraukti savo masinu ir jie stovi iki 9-10 o savaitgaliais ir iki 12 val. Daznokai palieka ir mogiliovo zieduke kur apsisuka autobusas ir tenka lauzyti padangas, vazineti per laukus ir bordiurus. Apskritai ta galine stotele reiketu pertvarkyti ir padaryti daugiau vietos autobusams.

Sutinkame su Jūsų nuomone. Ir mes laukiame Mogiliovo g. apsisukimo/atstovos taško rekonstrukcijos. O dėl neleistinose vietose pastatytų automobilių galime tik rekomenduoti pranešti policijai apie pažeidėjus.