Lankytojų atsiliepimai

Laura
IP: 188.69.198.102
Klaipėda
Atsiprašau, bet laukiau turgaus stoteleje 2A, kuris turejo buti 19:27. Pamačius iš toliau autobusą, ėmiau piniginėje ieškoti kortelės (kad nebambėtų, kad kuiciuosi, nes visada bamba, kad per ilgai), bet jis net nesustojo stoteleje, pravazivo net kita juosta, nesiteige net privaziuoti prie stoteles. Ir taip jau ne vieną kartą. Gal tegul vairuotojai privaziuoja prie stoteles ir bent sekundei priatabdo???

Laurai...panašu, kad net akių nuo telefono nepakėlėt...o autobusai nesant įlipančių/išlipančių stotelėse nestoti gali. Kai sėdi, autobuse nereikalingi sustojimai keleivius erzina.

Tomas
IP: 84.15.178.35
Big-sportininkai 14:38 zarde. (04 15) prirukytas autobusas

Tomas...ačiū už informaciją. Patikrinsime.

Eli
IP: 88.119.117.164
Kaip vyksta kelionės su „sodų” autobusais? Jei man reikia patekti iš taško A į tašką B mieste, kodėl turiu už bilietėlį mokėti 1,10? Baltijos pr. kaip koks užmirštas užkampis.

Eli…miesto teritorijoje važiuojate miesto kainomis, o Baltijos pr.  keleivių nedaug, tai ir viešojo transporto dažnis atitinkamas.

Dilleronyt
IP: 62.80.227.29
Sveiki, norėčiau sužinoti kokiu laikotarpiu buvo dažomi tokiu dizainu autobusai Klaipėdoje bei kuriuo laikotarpiu buvo keturženkle numeracija autobusų? Pridedu foto https://c.radikal.ru/c16/1904/63/529f21a568a6.png https://b.radikal.ru/b18/1904/69/4e676c311a09.png https://b.radikal.ru/b22/1904/e2/8d68438d104a.png

Dilleronyt…Su šiuo klausimu kreipkitės tiesiogiai į UAB “Klaipėdos autobusų parką”. Jie jums tiksliau galės atsakyti ir dėl datų, ir dėl motyvų.

tomas
google.lt
IP: 86.100.172.55
KLAIPEDA
Sveiki ar dar isvysime vaziuojanti Mercedes-Benz O405N Valstybinis nr:DCL 528 ?

Tomui…mūsų administruojamuose maršrutuose ne.

Anastasija
IP: 188.69.193.72
Klaipeda
Laba diena. Esu labai nepatenkinta 9 autobuso vairuotojais. Nupirkau bilietą į teatrą, tikėjausi atvažiuoti laiku, bet autobusai vėluoja daugiau nei 15 min! Ir taip visada su 9 maršrutu. Tikiuosi gauti iš jūsų atsakymą ką man daryti tokioje situacijoje.

Anastasijai…gal galite laiką ir stotelę patikslinti?

Jelena
IP: 90.131.36.14
Klaipėda
Noriu paklausti, kodėl autobusas nr 22 išvažiuoja iš stotelės anksčiau laiko nei grafike. Ryte. Mano laikas yra apskaičiotas. Aš ne suspeju i darbą. Vaiką vedu i darželį, kuris ne gali anksčiau atsidaryti. Tenka važiuoti taxi. Čia juk ne eiliniai autobusai. Vairuotojai turi suprasti ir važiuoti savo laiku

Jelenai… gal galite laiką ir stotelę patikslinti?

Keleivis
IP: 78.57.195.137
Klaipėda
Šiandien 16.56 val. autobuso nr. 8 vairuotojas prie pat Baltijos stotelės (link Jūrininkų st.) vairavo nesaugiai, staigiai stabdė, greičiausiai nesilaikė saugaus atstumo nuo kitų transporto priemonių. Visi stovintys keleiviai apvirto, skaudžiai nukritau ir aš pati, ant manęs mano vaikas. Laimei, bent jo niekas nėprispaudė. Visi keleiviai piktinosi, kad taip važiuojant ir užsimušti galima.

Keleiviui…ačiū už infromaciją, persiuntėme ją šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Klaipėdos autobusų parkas”, kad tinkamai įvertintų savo darbuotojo veiksmus. Apgailestaujame dėl nemalonių išgyvenimų.

Tomas
IP: 88.119.139.135
2019-04-08 autobusas Nr. 9 valst. Nr. JEU 160 į Bijūnų st. turėjęs atvažiuoti 16:11 pavėlavo, bet ne dėl to, kad buvo sudėtingos eismo sąlygos, o dėl to, kad kalbėjo telefonu (be laisvų rankų įrangos). Toliau irgi niekur neskubėjo ir galiausiai pavėlavo į Universiteto stotelę 10 min. Turėjau persėsti į autobusą Nr. 24, kuris išvyksta 16:30. Žinoma aš nespėjau, o kitas tik po valandos. Kas per požiūris į darbą...

Tomui…iš tikrųjų keista situacija. Aiškinamės aplinkybes. Atsiprašome už nepatogumus.

Gabrielė
IP: 84.15.190.11
Sveiki. Šiandien buvo labai nemandagus 26 autobuso vairuotojas (15h reisas). Gaišino keleivių laiką stovėdamas per ilgai kai kuriose stotelėse be aiškios priežasties. Kabinėjosi prie smulkmenų. Suprantu, kad pirmadienis, ir puikiai suprantu, jog kai kuriems keleiviams reikia paaiškinimo, tačiau tai galima daryti mandagiau. P.S. : Bilietų kainos 26 autobuse per didelės. Be to, laikas padaryti daugiau reisų, nes poreikis tikrai yra. Bet jums visiškai nesvarbu. Keista, kad neempatiškus žmones priima dirbti į tokias įmones.

Gabrielei…ačiū už informaciją perduosime ją šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Klaipėdos autobusų parkas”.  Kaip jau ne kartą minėjome maršruto dažnis šiame maršrute priklauso kiek prie jo finansavimo prisideda Klaipėdos rajono savivaldybė. Jeigu jis būtų didesnis, važiavimas būtų dažnesnis.

Antanas
www.audi.lt
IP: 86.100.172.55
KLAIPĖDA
Sveiki ar galit PALIKTI Klaipėdoje MAN A10 MERCEDES O405N2 IR T.T IŠ TU SENESNIŲ LABAI NORIME KAD KLAIPĖDOJE LIKTŲ TOKIU AUTOBUSŲ.

Antanui-Tomui…kreipkitės į savininką  UAB “Klaipėdos autobusų parką” tiesiogiai.

Aurimas
IP: 84.46.235.34
Kodėl gi dienos bilieto nebūtų galima padaryti paros, t.y. galiojančiu 24 val.? Kaip yra Vilniuje, Kaune ir visame likusiame pasaulyje.

Aurimui…aišku galima. Tik reikia ir tarifus atitinkamai persižiūrėti. O likusiame pasaulyje yra ir taip kaip pas mus iki paros pabaigos, ir galiojantys 24 valandas. Sunku, kuris variantas būtų populiaresnis.

Klaipėdietė
IP: 88.119.135.11
Klaopėda
Ką reikėtų daryti palikus rankinę autobuse?

Beatričei…skubiai skambinti  maršrutą aptarnaujančiam vežėjui ar bent jau mums.

Kristina
IP: 90.131.44.161
Klaipeda
Kodėl savo puslapyje jūs klaidinate žmones? Nusiperki vienos paros bilietą, ir vėliau paaiškėja, kad jis galioja visiškai ne parą, o tik iki dienos pabaigos. Tai jei aš perku paros bilietą tarkim 14 val, jis juk turėtų galioti iki sekančios dienos 14 val, o ne tos pačios dienos 23.59... jei jau nusprendėte pataupyti žmonių sąskaita, tai bent jau neklaidinkite ir rašykite tą galiojimo laiką tokį, koks jis iš tiesų yra.

Kristinai…ačiū už pastabą. Tikrai apie tai nepagalvojome. Nors tikriausiai toks galiojimas su dienos šviesa taip pat nesutampa, bet dienos bilietas tiktų labiau. Apgailestaujame dėl nepatogumų.

Laura
IP: 78.57.233.129
Klaipeda
Siandien,apie 17 val. 17 autobuso vairuotojas, buvo labai neapdairus. Lipau su vaiku i autobusa,o vairuotojas uzdarinejo autobuso duris,dar vaikui nespejus ilipti,prispaude vaikui ranka,be to vaikas labai issigando. Vairuotojas net neatsiprase. Esu labai nusivylusi. Autobuso nr. KNT197 Truksta zodziu,kokie vairuotojai dirba...

Laurai… Ačiū už informaciją. Persiuntėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui KTKB “Gintarinis vairas”. Atsiprašome už nepatogumus.

Inga
IP: 90.131.39.11
Klaipeda
Laba diena, nesuprantu kas su vairuotojais yra ne taip šiandien 04.03 15.12 val 18- tame autobuse vairuotojas nepardavė bilieto moksleivei nes dave per smulkiai išlaipino iš autobuso su žodžiais drožk pėsčia lipi lauk susirenki tuos savo centus, mergaitė išbėgo susigraudinusi o jis islipes paliko jos pinigus stotelėje. Ar taip elgtis yra žmogiška ir kitiem žmonem ir tie centai yra pinigai, manau toks darbuotojas tikrai turi būti sudrausmintas...

Ingai…Ačiū už informaciją. Persiutėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Klaipėdos autobusų parkas”. Atsiprašome už nepatogumus.

keleive
IP: 78.63.40.26
klaipeda
butu labai mlonu 'as ilipu labrenciskes sustojime 6 val 02 pirmadieni dar suspejau persokti i 22b nes 17 atvaziavo 1 min anksciau o jau sekancia diena deja paliko

Keleivei… kol kas pagelbėti negalime, nes ką tik gavome iš Lezo valdymo grupės prašymą paankstinti šio reiso atvykimo laiką. Nes tas autobusas nespėja laiku atlikti sekančio reiso. 22  B Atvykimą ankstinsime jau nuo  šio pirmadienio, o 17-to ankstinimu užsiimsime truputį vėliau. Ačiū už pastabas.

audrius
IP: 84.15.191.68
Klaipeda
Sveiki,siandien,balandzio 3 diena,2019 metu,pasistaciau automobili ir apmokejau parkavimo vieta,1 valandos laikotarpiui,geltonojoje zonoje,S.Neries gatveje.Nuejau i respublikine ligonine atlikti tyrimu,pagal is anksto sutarta laika,nurodyta talone.Tyrimu laikas gerokai uztruko,buvo atliekama gana ilga procedura,.Kadangi tyrimo procedura buvo atliekama pirma karta,nezinojau kiek ji uztruks.Atejes,prie automobilio,radau israsyta kvita del neapmoketo automobilio stovejimo. Mane paorasciausiai papiktino,gana ciniskas,poziuris i tokia paprasta problema,is Jusu puses.Tokia vieta,prie gydymo istaigos,niekada negali zinoti kiek uztruksi.Sumokejau,uz maksimalu laika,ir tikejau kad valandos uzteks.Daugybe zmoniu atvyksta i ligonine,niekas negali pasakyti kek uztruks.!ir jus taip paprastai,dalijat baudos talonus,juk zmones ne i prekybos centra atvyksta,apsimoka,uz stovejima.Suprantu,yra tokiu kurie nemoka.Galima juk paraginti,jei pradelsei,geranoriskai susimoketi uz ta pradelsta laika,sumetant monetas i parkomata.Ne baudos suma,cia svarbi,juk iseini is gydymo istaigos,su,kartais liudnomis ziniomis,ir kartais ne kokios savijautos.Ir toks nemalonus faktas,kad stai pradelsei,se tau baudos kvitas- mokek!Keista,kad tokia erdve,prie ligonines,ir apmokestinama.Tai labai blogas pavyzdys.Apima jausmas,kad is taves daro nusikalteli,Tai koks tada skirtumas,ar mokejai i parkomata,ar ne?Vistiek gauni bauda!?

Audriui…prie šios ligoninės yra ir keliasdešimt nemokamų vietų, tačiau jos labai retai būna tuščios, nes ten stato ir tikrai ne ligoninės lankytojai, o tiesiog vengiantys rinklaivą mokėti. Jeigu tokia praktika tęstųsi, pasistatyti automobilį šalia ligoninės, būtų dar sudėtingiau. O dėl apmokėjimo, tai yra bent keletas mobiliųjų programėlių, kur galima nurodyti stovėjimo pradžią ir sustabdyti mokėjimą, mobiliame įrenginyje, grįžus į automobilį. Įsidiegite ją ir neturėsite tokių problemų.

8E autobuso keleivė
IP: 88.119.15.35
Į Klaipėdos miesto gatves išleidus greitąjį maršrutą, oficialiai buvo skelbiama, kad jis stos tik populiariausiose stotelėse. Kaip matosi iš pasikartojančių prašymų, Dragūnų stotelė yra populiari. Tai kodėl 8 E autobusas nestoja šioje stotelėje? Kodėl 8 E autobusas stoja Jūrininkų st., Vyturio st., Bandužių st., nors jos yra pakankamai arti viena kitos, palyginus atstumą nuo Liepojos st. iki Ligoninės st.? Gal tuomet Vyturio st. galėtų nestoti? Jei 8 E autobusas skirtas kuo greičiau iš vieno miesto galo atvežti keleivius į kito miesto galą, tai panašu, kad Jūrininkų, Vyturio, Bandužių st. keleiviai yra labiau mylimi. Labai prašome atsižvelgti į mūsų prašymus ir padaryti, kad 8 E autobusas stotų Dragūnų stotelėje. AČIŪ!

8E aytobuso keleivei…niekados ir neslėpėme, kad šis maršrutas yra gyventojams iš pietinių miesto rajonų greičiau atvykti į objektus centrinėje ir šiaurinėje dalyje. Iš ten yra nuolatinis srautas keleivių važiuojančių iš Jūrininkų iki Ligoninės, o iš Dragūnų jis baigiasi ties Arena. Per paskutinis 4 mėn. Jūrininkai – 49 629; Bandužiai – 100 529; Vyturio - 118 775; Lgoninės 123  731; tuo tarpu Dragūnai – 35 270. Tikrai ne ta lyga.

Keleivis
IP: 88.118.201.144
Klaipedos rajonas
Visiskai pritariu KKT, ypac vakarais labai mazas zmoniu skaicius. Galetumete dar daugiau suretinti grafiku. Ypac tokie marsrutai kaip 4, 5, 6A, 14, 17.... Nes veliau kai kastai padides tai uz ta oro veziojima mokesim MES!!