Lankytojų atsiliepimai

Olga
IP: 78.57.145.71
Klaipėda
Labas vakaras. Turiu klausimą ar Klaipėdos kelevinio transporto automobilių tikrintojai naudojasi uniPark mobiliaja programėle? Kyla įtarimas,kad ne. Atvykus į vietą susitikimui, pasinaudojau programėlę,grįžus į automobilį per tą pačią programėle susimokėjau. (Stovėta : Pradžia 2024.04.17, 16:11:59 Pabaiga 2024.04.17, 18:00:00 Trukmẻ 01:48:01 Ir tik įsėdus pastebėjau užkištą lapelį su išrašyta pranešimu bauda Nr. 1086797 2024-04-17 17:10:34 . Tikrai jokios baudos mokėti nežadu. Reikia įrodymų- pateiksiu.

Olgai…tai pati populiariausia programėlė, tačiau klaidų pasitaiko ir ten. Todėl jeigu norite atsakymo, tai parašykite adresu [email protected] 

 

gyventojas Galinio pylimo 7
IP: 82.135.209.174
klaipėda
Netikrinamas Galinio pylimo 7 vidinis kiemas, nesusimokama už stovėjimą o gyventojams nėra kur parkuotis.

Gyventojui Galinio pylimo 7…ačiū už informaciją, sustiprinsime kontrolę.

 

Daiva
IP: 78.57.83.242
Sveiki. 04-15 d. apie 8 val. ryte teko 15 maršrutu važiuoti į ligoninę. Prisipažįstu, tikrai jau seniai teko važiuoti maršrutiniu autobusu. Įlipus, paklausiau kiek kainuoja talonėlis, vairuotojas su tokia pašaipa atsakė " ar pirmą kartą važiuojat?". Pasijutau nejaukiai. Diena kaip ir sugadinta. Suprantu, kad darbas sunkus, bet emocijas reikia valdyti. Galinėje stotelėje moteris paprašė talonėlių parduoti, gavo atsakymą " Tai jūs jau atvažiavot aš neparduosiu jums talonėlių". Taip negalima.

Daivai…na toks bendravimas vairuotojui garbės nedaro.  Persiuntėme jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Pajūrio autobusai”, kad tinkamai įvertintų savo darbuotojo veiksmus. Atsiprašome dėl nemalonių išgyvenimų.

 

Rimvydas
https://www.klaipedatransport.lt/lt/sveciu-knyga/naujas-irasas
IP: 90.131.34.109
Klaipeda
Vakar apie 17 val. 9 marsruto autobuso vairuotojas prie Janonio g. Vites stotelele uzsipuole seno amziaus moteri ka tik ilipusia i autobusa. Stovejo autobusas apie 3 min. ir lauke kol moteris issimus bilieta. Visa si laikotarpi autobuso vairuotojas izeidinejo ir zemino sia moteri. Kitiems liepe patylet. Baisus vaizdas istikro buvo ir ar tokie atsiprasant proto invalidai gali dirbti viesoje vietoje su zmonemis?

Ar teisingai nurodėte laiką/dieną, nes tokiu metu nieko panašaus nerandame?

 

Gyventojas Kauno g. 9A
IP: 84.15.187.231
Sveiki, kodėl Kauno. G 9A Nera tikrinamas? Mūsų kieme pilna nesusimokėjusių mašinų.

Gyvantojui Kauno g 9A …patikrinsime.

Kristina
IP: 84.15.188.110
Klaipeda
7 maršruto vairuotojas (klipščiuose) kuris šiandien ryte (6:59 stojo Gilijos st.) dirbo yra pavyzdingiausias darbuotojas! Labai maloniai pasitinka ir palydi keleivius! Su dideliu malonumu šiandien ryte prasidėjo kelione ir diena!
Keleivis
IP: 84.15.190.103
Nesuprantu gyvenam 2024 metais , 04.09 vaziaviau su autobusais vazioju labai retai bet galvoju reika pradet, isedau i 9 autobusa scania man rodos markes langu ner salone kvepot ner su kuo, tas pats ir su 6 marsutu nesuprantu kur pinigai kur skire Europos Sajunga kad vaziotu nouji autobusai ir kaip reikes vasara vaziot nes kai pasklausiau vairotojo 6 autobuso kuodel nejunget kondicineriu sake kad seimininkas ji atijunge. Kam jusu keleivinio transporta kontora reikalinga? Kad ti boudot lengvikes meste ar kontroljot autobusus ir da 1.5 euro uz viena kelionia murzinam ir karstam outobusia ? Ar jus isprotejot, ir seip man po 6 autobuso karscio buvo bloga su sirdim kas man kompensos nepatogumus ir sveikata

Keleiviui…dabartiniu metu dirba visokios ir visiškai naujos ir 20-ies metų senumo transporto priemonės. Proveržis bus kitų metų rudenį, kai visos transporto priemonės bus kondicionuojamos, didesnė dalis naujos, pusė visiškai ekologiškai švarios, o kitos pusės tarša nedidelė. Kaip bus galutinai paaiškės netrukus. Dabartiniu metu vyksta konkursinės procedūros

Rūta
IP: 84.15.176.98
Klaipėda
Šiandien (Balandžio 10d.) Nuo Melnaragės link Mogiliovo pusės, Bibliotekos st. 6 autobusas turėjo atvykti 8:17. Aš į stotelę atėjau ankščiau, ten jau stovėjo 6 autobusas, pagalvojau, kad veluoja ankstesnysis, nes iki mano reiso dar buvo 3-4minutės, todėl nelipau į autobusą o ramiai užsukau dar į kepyklėlę. Greit nusipirkau, nuėjau į stotelę ir laukiu savo reiso. Palaukti teko minutėlę iki 8:17, žiūriu neatvažiuoja. Tada ir susigriebiau ar nebus mano reisas buvęs ten tiek laiko per anksti atvykęs. Įlindau į Trafi patikrinti. Žinoma! Tai gerai, kad mikriukas atvyko neužilgo! Dabar klausimas autobusu kontrolei, kas man sumokės 1,50e už tai, kad mano reisas atvyko žymiai per anksti ir taip suklaidino mane??

Rūtai….iš tikrųjų jūsų minimu atveju autobusas 3 min vėlavosi, o sekantis dėl techninio gedimo neatvažiavo. Stotelėse kabo teoriniai tvarkraščiai, o realų autobusų važiavimą galima susirasti mūsų puslapyje arba jūsų minimoje programėlėje. Atsiprašome dėl nepatogumų.

Monika
IP: 84.15.176.193
Klaipeda
Kiek galima ,pastoviai vėluoja numeris 9 ties teatro stotele ,šiandiena iš viso neatvažiavo 8:16 or 8:23

Monikai…atsiprašome, autobusas bevažiuodamas sugedo.

Agnė
IP: 90.131.45.226
Klaipėda
Sveiki, gal galite pakoreguoti 9 autobuso maršruto tvarkaraštį, nes pasikeitė ir klaidina laikais. Pvz. Dabar nuo vyturio st. 9 autobusas atvažiuoja 08.31, o skelbiama 9 autobuso maršrute, kad bus 08.26 tai visi laikai nusimuša kas yra skelbiama internete. Ačiū

Agnei…skelbiamas teorinis tvarkaraštis, o jūsų minimu atveju autobusas dėl išaugusio eismo Minijos-Pilies ir Naujojo Uosto gatvėse 5 min. vėlavosi. Išderino tas šiltas oras eismą.

 

ona
IP: 85.232.128.69
Klaipėda
27 maršruto autobuse stringa skaitytuvas, kai prieš išlipant bandoma pasižymėti. Reikia bėgti prie vairuotojo, kad susigrąžinti pinigus, nes mokesti imamas už visą kelionę.

Onai…ačiū už informaciją, mūsų technikai šiam kartui problemą išsprendė. Parašykite, jeigu vėl tokia situacija pasikartos.

 

Raminta
IP: 78.62.26.214
Klaipeda
30 maršruto vairuotojas, labai nemandagiai ir piktai bendrauja. Liepė segtis diržą man vienai iš visų keleivių (viskas čia gerai) ir jam pastrigus pradėjo šūkauti ant viso autobuso. Važiuojant atgal tuo pačiu maršrutu nuo bangų gatvės norėjau įsigyti bilietą per programėlę ir ji pastrigo, truko kelių sekundžių užbaigti transakcija, bet vairuotojas neturėjo nei lašo žmogiškumo tai vėl pradėjo šūkauti ir išvarė sekančioje stotelėje. Savo pykčio problemas tegul sprendžia pas specialistus, o ne išsilieja ant keleivių.

Ramintai…gal galėtumėte patikslinti, kada tai buvo ir kurioje stotelėje?

Valds
IP: 88.119.135.36
2024-04-08 d, 7:30 ryto (laika patikslinu), šiaulių stotele, i miesto puse, 19 visiškai ignoruoja keleivius ir pravažiuoja stotele nesustodamas, nors keleiviai nori lipti į autobusą. Jau ne pirmas rytas lygiai tas pats, ir tas pats vairuotojas. Jau kartais kiti autobusu vairuotojai pasignalina sviesom, kad sis issitrauktu savo akis is uzpakalio.

Valds…ar tikrai jau buvote stotelėje, nes vairuotojas stotelėje stabtelėjo, išlipančių nebuvo, o nei prie priekinių durų, nei kiek kamera rodo, prie galinių norinčių įlipti taip pat nesimato.

 

Valds
IP: 90.131.39.86
Klaipėdos miestas
2024-04-08 d, šiaulių stotele, i miesto puse, 19 visiškai ignoruoja keleivius ir pravažiuoja stotele nesustodamas, nors keleiviai nori lipti į autobusą. Jau ne pirmas rytas lygiai tas pats, ir tas pats vairuotojas. Jau kartais kiti autobusu vairuotojai pasignalina sviesom, kad sis issitrauktu savo akis is uzpakalio.

Valds…gal galėtumėte patikslinti laiką?

XXI
IP: 78.60.151.162
Sveiki, ar planuojama programėlėje pagaliau padaryti terminuoto galiojimo biletams qr kodo galimybę? Nešiotis plastikinę kortelę jau praėję laikai.

XXI…taip, tai viena iš mūsų perspektyvinių opcijų.

Emilija
IP: 84.15.187.43
Klaipėda
9 autobusas visada pravazioja žmones, ne pirma atveji esu maciusi. Vyras stoteleje su šuniuku lauke autobuso. Pasieme suniuka i rankas ir ejo prie galiniu duru nes priekiniu neatidare. Tuomet vairuotojas uzdare duris ir isvaziavo o zmogus taip ir liko lauke prie stoteles. :) viskas vyko 04.03 po 22:00

Emilijai…šiuo atveju vairuotojas pasielgė pagal taisykles, nes važiuoti viešuoju transportu su lydimu asmeniu gali tiktai šunys vedliai, o kitais atvejais jie gali būt vežami izoliuoti nuo kitų keleivių (taroje). Ne visi keleiviai yra gyvūnų mylėtojai, nekalbant apie įvairias alergijas.

 

Nesvarbu
IP: 86.38.72.125
Klaipeda
15B, vairuotojas šiandieninis t.y 2024-04-02 8:20 reisas, kažkoks psichiškai nestabilus, visiškai be priežasties mane išvadino lipant iš autobuso ,,debilka” visiškai nesuprantu kaip tokie žmonės gali dirbti vis dar žmoniu aptarnavimo sferoje. Už įžeidinėjimus bus pasikreipta į policija. Jei su suaugusiais jis taip bendrauja tai pabandykite įsivaizduoti kaip jis kalba su vaikais.

Nesvarbu…sunkiai suvokiami vairuotojo veiksmai. Persiuntėme visą medžiagą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui UAB “Klaipėdos paslaugos”, kad tinkamai įvertintų savo vairuotojo veiksmus. Atsiprašome dėl vairuotojo elgesio.

 

Anonimas
IP: 213.100.189.244
Klaipėda
Aš nesuprantu, kas su 9 autobusu maršrutu negerai pastoviai tai vėluoja tai paskutinis reisas pravažiuoja stotelėj nesustoja ne karto teko susidurti, kad tiesiog ima ir pravažiuoja nesustodami. Atsibodo pastoviai vėluoti į darbą..

Anonimui…gal galite konkretų atveją/us su laiku ir stotele nurodyti?

 

anonim
namu.lt
IP: 84.15.187.81
Klaipėda
04.01, 9.05, 30 autobuso vairuotojas pravažiavo stotelę, nors privalo įvažiuoti į kvartalą kur ir yra stotelė “Didieji Leliai”. Kodėl vairuotojai leidžia sau praleisti stoteles?

Anonim…gaus vairuotojas baudą už tokį darbą. Atsiprašome dėl nepatogumų.

 

LINA
IP: 90.131.47.62
Klaipėda
Sveiki, "Vlasava" autobuso vairuotojas 2024-03-30 nesustojo Liepojos g.,, Klaipėda stotelėje, llaikas 12.05 val. Dėl vykdomų darbų prie buvusios Maximos stotelė nukelta. Informacijos jokios kur ir kaip įlipti į autobusą! Noriu sužinoti, kodėl taip nutiko, ir gauti atsakymą,

Linai …Palangos miesto vežėjai nepatenka į mūsų kontrolės sferą, bet informuosime vežėją.