Lankytojų atsiliepimai

laima
https://www.klaipedatransport.lt/
IP: 86.100.114.130
klaipeda
skundziuosi del 24 marsrutinio autobuso izulumo. AR ILGAI vairuotojai tyciosis is keleiviu vaziuodami pro sali ir nestodami?

Laimai...kol šiame maršrute neturime vaizdo kamerų sudėtinga objektyviai pakomentuoti situaciją, nes vairuotojas aiškina, kad keleivių stotelėje nebuvo. Truputėli kantrybės, nuo 03.01 išvažiuos ir naujos transporto priemonės su vaizdo kameromis  ir kiti vairuotojai. Situacija turėtų pagerėti.

Kristina
IP: 82.135.140.203
Klaipeda
2019-02-13 d. 12,51 val. vairuotojas nesustojo Kretingos stotelėje nors joje buvo žmonių ir jis juos matė, Dukra per šitą vairuotoją pavėlavo į treniruotes!!! Ir tai karts nuo karto kartojasi, kada bigs savivaliauti ir stoti ten kur jie nori?

Kristinai...parašykite maršruto numerį ir kryptį.

Žydrė
IP: 88.119.22.187
Klaipėda
Labas rytas, Jau ne vieną kartą metų bėgyje nebuvo autobuso Nr.9 darbo dienomis Treko st. 7,40 (39) val.. Vėluojame į darbus!

Žydrei …rimtai svarstome ką su šiuo reisu daryti, nes faktiškai nuolatos patenka į didesnį/mažesnį transporto kamštį. Jeigu keleta minučių teorinį tvarkaraštį paankstintumėme, ar tai sudarytų Jums nepatogumų?

Aldute
IP: 78.62.20.72
Klaipeda
Laba diena. Idomu kodel priemiestiniai autobusai saldo savo keleivius? Cia kuro taupymo sumetimais, ar per mazai zmoniu dar serga? Ilipi i paskutinio reiso autobusa kuris per diena nn kartu vaziuoja, o jautiesi ilipes ir vaziuoji su saldytuvu, kai lauke lyja ir esi permirkes...

Aldutei…gal galėtumėte parašyti konkrečiau?

Mieli skundikai
IP: 78.57.242.97
Nu Klaipėdoj gyvenu nuo pat gymimo. Dar kol kas autobusų ant sparnų nemačiau išskyrus jus. Nejaugi jums nedaeina kad nuo aplinkybių priklauso jų vėlavimas o ne šiaip sau vėluoja. Paskaičius komentarus kad su durim prispaudžia, tai atsiprašau... Pats kas dieną naudojuosi viešuoju transportu Klaipėdoje. Ir matau kaip žmonės bėga ir netgi šoka į autobusą per galines duris. Tai ką vairuotojas gal vietoj akių kamera turi 360laipsniu! Nejuokinkit svieto!!! Kaip gali prispausti jeigu žmogus lipa per priekinės duris kaip ir priklauso. O jei šokat per galines tai jūsų problemos taip jums ir reikia. Dabar apie vėlavimus. Tarkim vairuotojas atvažiuoja laiku į stotelė suleidžia keleivius ir mato iš už namo kampo prabėga žmogus. Jis jo palaukia, nes jei ne palauks bus skundas kad nuvažiavo nors matė. Arba nuvažiavo nesustoja. Kitoje stotelėje vėl vairuotojas laukia nes mato kad prabėga. TAI UFONAUTAI ATSIGAUKIT NUO VAISTŲ. TADA SUPRASIT DĖL KO VĖLUOJA. NES JŪS PATYS UŽLAIKOT. AČIŪ UŽ DĖMESĮ!
laima
https://www.klaipedatransport.lt/GuestBooks/captcha
IP: 86.100.114.130
klaipeda
ir vel tas 24 marsrutinis autobusas kaip koks keiksmažodis. Jau antrą kartą 24 autobusas, kursuojantis iš Kunkių į Universiteto stotelę, važiuodamas iš Kunkių nestojo Girulių stotelėje, 2019-02-12 18.01 stotelės laiku, nors aš ir mojavau, kad sustotų. Buvo dar pakankamai šviesu, bet jis lėkė ir pralėkė, tarsi manęs ten nė nebūtų., Iš kur pas vairuotojus toks įžūlumas. ?Kas būtų, jei visi žmonės taip atmestinai dirbtu? Tikiuosi sulaukti atsakymo,

Laimai…ar tikrai mojavote stotelėje, nes vairuotojas aiškina, kad stotelėje nieko nebuvo?

Banga
IP: 188.69.210.108
Klaipėda
Laba diena, Nesu žmogus, kuris pyktu ant viso pasaulio dėl įvairių smulkmenų. Bet labai tikiuosi, kad kai kurių vairuotojų savivaliavimas pagaliau baigsis! Kiek suprantu, viešojo transporto maršrutai ir laikai sudarinėjami ne be reikalo. Tai kodėl žmonės negali pasiekti darbo laiku dėl jūsų įmonės, kurios tikslas toks ir yra, darbuotojai elgiasi daugiau nei įžūliai. Kalbu apie konkrečiai 14 maršruto autobuso vairuotojus. Tai vienintelis autobusas kuriuo galima pasiekti tauralauki ir miestą tauralaukio gyventojams, gal kažkam reikėtų įsikalti į galvą, KAD VIENINTELIS. Vieną kartą 14 pravažiuoja net nesustojęs stotelėje, kitą- jis išvis neatvažiuoja- nors tai jo paskutinis suplanuotas maršrutas kurio žmonės tamsoje laukia pries 20 min ir po 20 min (nes juk negali autobusas tiesiog neatvažouoti- O PASIRODO GALI) . O dabar konkrečiais noriu padėkoti konkrečiam vairuotojui ir tikiuosi su juo bus pravestas atskiras pokalbis. 2019-02-10 d. Apynių stotelė Maršrutas suplanuotas pagal tvarkaraštį 16.25 tai negana to kad neatvažiavo laiku. Tai pasirodęs 16.35 nestojès pralėkė pro stotelę (dar net neabejoju viršydamas greitį) nesustojęs. Uždegęs užrašą UŽSAKYTAS. Kai tuo metu programėlėje trafi gyvai matau kaip tai maršrutinis autobusas skuodžia pro šoną be jokios atsakomybės. Tikiuosi šis jūsų įmonės darbuotojas gaus bent kažkokį oerspėjimą, nes žmonės dėl tokių aplaidžių žmonių netenka darbų... jei žmogus nedirba darbo atsakingai, gal reikėtų keisti darbą?! Ir nereikia keleivių laikyti durnais, kitą kart nepagailėsiu nufilmuoti kiekvieno asmeniškai.

Bangai…to ką ir mes patys turime pilnai pakanka maršrutą aptarnaujančiai bendrovei KTKB “Gintarinis vairas” skirti solidžią baudą. Tikrai seniai buvome susidūre su tokiu įžūliu vairuotoju. Apgailestaujame dėl nemalonių išgyvenimų.

Silutes pl. gyventojas
IP: 37.58.58.206
Labas rytas, KKT, matėme žinią, kad 12 maršrutas bus paleistas pro Kauno g. Mums iš Tilžės, Sendvario, Bazės stotelių belieka vienintelis tinkamas 1 maršruto autobusas, tačiau su juo yra problema, kad nuo 9 iki 13 valandos jis važiuoja kas valandą ir ilgiau. Gal būtų galima šiuos tarpus sumažinti bent iki 30-40 min.? Galėtume važiuoti su persėdimais, bet 2 bilietus pirkti brangu...

Šilutės pl. gyventojui…bet kad ir važiuojančių tuo metu nelabai yra. Į kurią stotelę važiuojat?

G
IP: 84.15.178.212
2autobusui reiketu duoti laikroduka,amzinas velavimas,niekada neatvaziuoja laiku,

G…esant dabartinėms eismo sąlygoms tikrai nelengva, o laikrodžius, rodančius kiek nukrypsta nuo tvakaraščio, visi vairuotojai turi.

Joris
IP: 188.69.210.10
Klaipeda
Vėl 12 autobusas 5.42 Rumpiškės stotelė nesugeba atvažiuot

Joriui…iš tiesų 7 min vėlavosi. Atsiprašome už nepatogumus.

Tvarkykitės kol neatsisdūrėte Delfi pirmame puslapyje
IP: 85.232.132.117
2019 vasario 4d. pirmadienį, ( Iš Jūrininkų st išvažiuoja 8:33) 8 maršruto autobuso gale, laša, lyja virš galvos visos kelionės metu. 2019 vasario 6d. trečiadienį, 8 autobuse, kryptis į Jūrininkų pusę, 19:51 Bandužių stotelėje privėrė keleivę, abi rankos su dviem krepšiais lauke, o kūnas viduje. Prašom peržiūrėti filmuotą medžiagą, kitu atveju pateiksime savo įrodymus žurnalistams.

Tvarkykitės kol neatsisdūrėte Delfi pirmame puslapyje… dėl vandens lašėjimo, tai tiesa pasakius nieko nesimato, nes kamera autobuso priekyje, laša kaip Jūs tegiate gale. Gal galėtumėte atiųsti aiškesnį įrašą. Apžiūrėjo autobusą ir mūsų specialistai, bet tuo metu nelijo ir nelašėjo. Vairuotojas pakomentavo, kad galėjo būti pūgos metu į ventiliacines angas pripustyta sniego, kuris vėliau dirbant autobusui pradėjo tirpti ir varvėti. Šiaip stogas autobuse nėra kiauras ar kažkaip pažeistas. Dėl keleivės prispausdimo pradėjome tyrimą. Pirminė mūsų informacija yra, kad prispausta keleivė buvo galinėmis ilgo autobuso durimis, bandydama pro jas į autobusą įlipti. Įlipdama ne tik buvo prispausta, bet dar ir sutrukdė kitiems išlipantiems keleiviams. Įlipusi gale atsisėdo ir nepasižymėjo bilieto. Gal galėtumėte daugiau informacijos apie šiuos du incidentus atsiųsti el. paštu kontrole@klaipedatransport.lt

Keleivė
IP: 188.69.193.26
Klaipėda
15 autobusas 2019-02-06 turėjęs išvažiuoti 6:55 iš Ligoninės stotelės vėl vėlavo išvažiuoti, nors stovėjo Ligoninės stotelėje ir vėl į Geležinkelio stoties stotelę atvyko pavėlavęs, dėl ko nebuvo galimybės suspėti į 1 autobusą 7:07 ir vėl teko vėluoti į darbą.........

Keleivei…tik pasidžiaugėme ir…pabendrausime su UAB “Pajūrio autobusais”, kad daugiau dėmesio skirtų 15-to reguliarumo užtikrinimui. Atsiprašome už nepatogumus.

Dalia
IP: 195.182.93.211
2019-02-07, 8:11 val., atgimimo stotelėje 6 maršruto autobusas(KCB 693) du kartus, su durimis pridarė senyvo, su ramentais, amžiaus moteriškė, jai tik išlipus pajudėjo, šitas veiksmas galėjo baigtis tragiškai.

Daliai…Persiuntėme mes Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiai bendrovei UAB “Pajūrio autobusai”. Peržiūrėję įrašus, turėtų tinkamai įvertinti vairuotojo veiksmus.

Sima
IP: 86.38.234.139
Klaipėda
Šiandiena, 02-06d., reisu 09:08val., autobusas nr. 9 ties senosios perkėlos stotele nesustojo. Vairuotojas visiškai net nepažiūrėjo į stotelę, ar laukia žmonės, tik iš priešingos pusės važiuojančiu taip pat 9nr. autobuso vairuotoju pasisveikino iškeldamas ranką. Tegul vairuotojai stebi kelia ir keleivius, o ne kas už mašinų vairų sėdi....

Simai…tikrai taip. Persiutėme Jūsų nusiskundimą šį maršrutą aptarnaujančiam vežėjui KTKB “Gintarinis vairas”.  Įmonės vadovas turėtų tinkamai įvertinti savo vairuotojo veiksmus.

Nijolė
IP: 84.15.191.79
Klaipėda
Kodėl nesmelbiami stotelių pavadinimai

Nijolei…jau pusėje skelbia. Beliko dar išorinius garsiakalbius sutvarkyti.

Hmm
IP: 90.131.34.229
Kodėl autobusuose nenuimami senieji komposteriai? Dabar užima daug vietos, sunku per juos įsikibti.

Hmm…pagal mūsų turimas galimybes po truputį nuiminėjam. Palyginus kiek pora komposterių sukelia diskomforto, dabartiniu metu, tikrai turime svarbesnių darbų.

Geri atsiliepiami apie Nr. 9 KJU 749 vairuotuoją
IP: 193.219.187.225
Vairuotojas maždaug 30-40 metų amžiaus. Ačiū už gražų ir kultūringą vairavimą! Tegali džiaugtis, kad tokių vis dar esama. O ir labai mandagiai keleiviams parduos bilietą. Ir kaskart į veidrodėlį pasižiūrės, kai išleidinės. Neskuba, keleivių į šonus nemėto. Idealiai susibendraujantis tiek lietuviškai, tiek slaviškai. Tad ir lieka labai geras įspūdis :) Ačiū!!!
Keleivė
IP: 88.119.15.35
Noriu pritarti keleivių skundams dėl 15 autobuso vėlavimo. Vykstu dažnai iš Ligoninės stotelės 6:55., Nors ji yra pirmoji, tačiau 15 autobuso vairuotojai sugeba pastoviai vėluoti išvažiuoti, ko pasekoje į Geležinkelio stoties stotelę atvyksta pavėlavę. Ten turiu persėsti į 1 autobusą 7:06 ir, deja, nespėju. Dažnai 1 autobusas stovi Geležinkelio stoties stotelėje, o atvykus 15 autobusui iš karto nuvažiuoja. Gal tokiose situacijose galėtų ir autobusų vairuotojai būti supratingesni ir palaukti, nes dažnai pasitaiko, kad išlipus iš vieno autobuso reikia persėsti į kitą.

Keleivei…vargu ar pastoviai galima laikyti tą vieną 01.28  5 min. kartą per 2 savaites, kai visas transportas dėl sudėtingų eismo sąlygų tuo metu judėjo labai lėtai. Kol kas sistemos nesam dėl palaukimų ištobulinę. Iš kitos pusės kiek laukti 5-10 min., bet tada visi žmonės į darbus nespės.

Gintarinis vairas kaip visada...
IP: 84.46.235.34
Toks jausmas pasiskaičius knygą, kad 80% atvejų genda vien tik gintarinio vairo autobusai. Negi šitaip įmonė neprižiūri savo autobusų? Turėtų būti taikomos didelės baudos už nutrauktus maršrutus ir autobusų būklė, kuri tikrai ne visuose autobusuose ideali. Ir klausimas kada autobusų parkas pirks naujus dujinius autobusus? jau prieš metus turėjo bet gatvėse vis nesimato..

Gintarinis vairas kaip visada…na taip blogai tikrai nėra, o baudos be abejonės už pažeidimus  ir blogą važiavimą yra taikomos kaip jau didžiojoje dalyje maršrutų ir premijos už gerą važiavimą. Apie UAB “Klaipėdos autobusų parkas” projektus geriausiai klausti jų pačių. Mes tik žinome, kad vyksta viešo pirkimo procedūra.

Aruat
IP: 90.131.39.243
Klaipėda
Šiandien t.y. 2019-02-05, nebuvo mikroautobuso M5 laiku 07.47, kuris turėjo pajudėti iš Senoji Panevėžio st. Aš stotelėje stovėjau nuo 07.41, sulaukiau tik 8.00 valandos mikroautobuso.

Aruat…panašu, kad šį kartą vairuotojas bendrovę pavedė.  Visgi tokiais atvejais rekomenduotumėme tiek ilgai nelaukti ir naudotis mūsų realaus laiko viešojo transporto važiavimo nuoroda https://m.stops.lt/klaipeda/#klaipeda/map  Jeigu matote, kad transporto priemonės nėra, pabandykite susirasti kitą Jūsų kelionei labiausiai tinkančią alternatyvą.