Lankytojų atsiliepimai

Aira
IP: 90.131.38.232
Sveiki. Ar neplanuojate atnaujinti 26 autobuso vakarinių maršrutų- 19.25, 20.30?

Svarstoma pavėlinti dienos pabaigą, pridedant bent 1 reisą, pasibaigus karantinui.  

Vilma
IP: 78.60.135.248
sb aise
Laba diena, ar bus grąžintas nuo 06-01 autobuso Nr. 27 rytinis reisas 6:45? Ačiū

Nuo birželio 1 dienos pridedamas reisas savaitgaliais. Atsiprašome, bet darbo dienomis keitimų kol kas nebus.

Agne
IP: 188.69.212.180
5 maršrutas net nepristabdė Vyturio stotelėj, nors bėgau nes norėjau spėt į autobusą. Tai kaip suprasti, vieni sustoja ir “labai” laikosi grafiko nors žmonių stotelėj 0 ir išlupančių nėra, o kiti pramauna net nesulėtinę greičio

Atsiprašome už nemalonumus. 5 maršrutas skubėjimais jau nebepasižymi, nes jį pristabdo Baltijos /Šilutės žiedas ir Šilutės pl. bei Tilžės žiedo rekonstrukcija. Kurią dieną ir kuriuo laiku “šumacheris pramovė“?

Li
IP: 78.62.21.134
Sweiki,kada 14 autobusas wel waziuos per tauralauki? Norisi zinoti,kiek laiko reiks wargt.aciu

Nuo šiandien (05-27 d.) dėl kelio remonto, 14 maršrutas Tauralaukyje nevažiuos bent iki birželio 30 d. Vėliau planuojame atnaujinti, jei leis remontuojamo kelio ir kt. sąlygos, važiuoti Klaipėdos g. Po visų remontų pilnai grįš į savo buvusią trasą Tauralaukyje. Jei karantino pasekmės neužsibus, grįš ir su dažnesniu tvarkaraščiu.  

https://www.klaipedatransport.lt/lt/naujienos/nuo-geguzes-25-per-tauralauki-vaziuosime-kitaip-642  

Domantas
IP: 84.15.178.151
Ačiū pareigingam 1 maršruto (LFI 060) vairuotojui, per mikrofoną priminusiam keleivei pasižymėti bilietą. Nors moteris buvo agresyvi, bet vairuotojas sugebėjo būti malonus ir bendrauti profesionaliai.
Jolanta
IP: 78.62.144.38
Klaipeda
SVEIKI.23 geguzes 10.31min.vaziavom su 41 i Dituva.Musu vairuotojai mandagus,zmogiski.Kiek jiems sueda nervu vaziavimas per pacia Dituva ties turgum.Zmones masinas sustato belekaip is abieju pusiu.Musu autobusas turi issirangyti tarp ju.Dar vairuotoja apkolioja...Virsune!Automatiskai per tuos kamscius veluojama.Kaip tik grazus oras,taip kamsciai.Gal jus paraginkit policijos pareigunus,kad pakontroliuotu ten eisma.Ten labai daug surinktu baudu,nes vieni transporto nusizengimai.Dar pastaba,atsilo oras,autobusai vazineja uzdarytais liukais ir langais.O dar pasitaiko,kurie ir siluma ijungia.Daugiau supratimo vieni kitiems.Su pagarba Jolanta

Taip, paskutiniais šeštadieniais geras oras ir turgus Dituvoje tikrai pritraukė ženklų skaičių žmonių ir eismo sąlygos gerokai suprastėjo, visų pirma automobilių eilutė dar iki geležinkelio pervažos į Dituvos sodus jau formuojasi iki žiedo. Gavę keleivių skundus ir matydami autobusų vėlavimo duomenis, pasitelkus vazido įrašais iš autobusų ir policijos pagalbą, bandysim gerinti eismo sąlygas.

Sonata
IP: 90.131.45.129
Klaipėda
Šiandien įlipau į 18 autobusą maršrutų Panevėžio - big, mokyklos st 14.44 vairuotojas buvo labai ne mandagus, bambejo ant visų lipanciu, nenorėjo sustoti, o kai sustojo apreke kodėl negaliu nueiti į kitą stotelė ir įlipti. Sudrausminkite savo darbuotojus, ir ismokykite etiketo taisyklių, o jei ne tai jis tokio darbo negali dirbti. Mes ir žmonės. Visi pavargstame.

Atsiprašome už nemalonumus. Vaizdo įrašas parodė, jog autobusas sustojo. Nieko netesiname, šioje vietoje visų prašome kantrybės, nes tiek keleiviams remontuojamoje atkarpoje yra iššūkis pasiekti autobusu, tiek vairuotojams jau trečias mėnuo sąlygos nėra paprastos, lyginant su kitomis gatvėmis, kuriose dėl karantino eismas sumažėjęs.  

Olga
IP: 86.100.10.125
Klaipeda
Laba diena ! MARŠRUTAS 15B. Kada grįžti į grafiką. savaitgaliais ? Aciu

Planuojame nuo birželio 1 dienos padažninti važiavimą darbo dienomis. Savaitgalius grąžinti planuojame birželio 2 pusėje, įvertinę situaciją po karantino galimo užbaigimo.

Arunas
IP: 188.69.207.128
Dercekliai
Aš niekaip nesuprantu, kam reikalingas tvarkaraštis, jei vežėjas nesilaiko jo. Vėlavimai pastoviai 40 ir 41 maršruto. Arba idiotiškas stovėjimas ryte 41 maršruto Dituvos stotelėje apie 10 min. Po to lėkia ir Klaipėdoje visur vėluoja. Gal ne Vilnius turėtų maršrutus sudaryt, o tie kas žino koks eismas Klaipėdoj....

Vežėjas (vairuotojas) dažniausiai nukrypsta dėl pateisinamų priežaščių. Vilnius maršrutų nedaro, bet panašu, kad automobilių eilutės pabaigą šeštadieniais į Dituvos pusę jau greitai ties Dumpiais matysime. Apart šeštadienių 40 ir 41 tvarkaraščių vykdymas yra normalaus lygio, įvertinus Rimkų ir Dituvos pervažų problematiką. 41 maršrute ryte Dituvoje 10 minučių stovėjimo nėra. Yra tik 4 minučių atstovos grafikui išsilyginti.

Klausimas dėl KKT kortelės galiojimo datų patikrinimo
IP: 88.118.166.146
Anksčiau KKT puslapyje tikrai buvo tiesioginė nuorodą, kur buvo galima patikrinti iki kurios DATOS galioja pati KKT transporto KORTELĖ (t..y. 4 arba 5 metus). Nurodant tos kortelės Nr. Šios DATOS tikrinimo nuorodos dabar niekur nesimato KKT puslapyje --- Klausimas: kaip tuomet patikrinti - iki kurios tiksliai DATOS galioja pati kortelė? Ir ar tai apskritai tebėra aktualu? Gal todėl tiesioginė nuoroda ir buvo panaikinta? Nes KKT transporto kortelė galioja tol, kol įmanoma tvarkingai ją papildyti - kol pati kortelė fiziškai nesusidėvėjusi. Ačiū už atsakymą.

Ankščiau buvo nuoroda pasitikrinti bilieto galiojimą. Pakeitus e bilieto sistemą, bilieto galiojimą ar pinigų likutį galima matyti prisijungus prie asmeninės paskyros. Kortelės galiojimo rodymo dar nesame paruošę, apie jį galima sužinoti parašius bilietas@klaipedatransport.lt

LIEPA
IP: 85.232.128.54
Sveiki,kada galėsim normaliai grįžti namo vakare is Klaipedos miesto ligonines su 3 autobusu,darbas baigesi 20 val ,vienas autobusas nuvaziuoja 20val 5min,kitas turi buti 20val 20 min. Dragunu stoteleje,taciau i pirma nespejame,o antras daznai veluoja 5 min,labai noretumeme ,kad suderintumete kazkaip zmogui patogesni laika.,

Atsiprašome už vėlavimus, šį mėnesį 3-4 minučių vėlavimas susidarė dėl ilgesnio keleivių laipinimo Ligoninės st., nes vėlavimų ankstesniame reise neužfiksuota. Naujuose tvarkaraščiuose, nuo birželio 1 dienos, ieškosime sprendimo kaip šiuos nukrypimus išspręsti.

Tomas
IP: 88.119.139.135
Sveiki, ar nuo birželio 1 d. bus atstatytas susisiekimas 24 autobusu su Karkle savaitgaliais?

Taip, vasarą savaitgaliai bus atstatyti.

Elvyra
IP: 90.131.44.70
Klaipėda
15 autobusas, kuris turejo is Verpeju st. isvaziuoti 7:10, nebuvo net atvaziaves.

Atsiprašome už nepatogumus, autobuso pirmas reisas nebuvo įvykdytas dėl gedimo.

Analitikui
IP: 86.100.26.136
Klaipėda
Tai, kas vyksta su 27 maršrutu yra apgalvotas maršruto naikinimas. Ne visi yra pensininkai, kurie visą dieną gali kiurksoti sode. Daug dirbančių su pirmu autobusu atvažiuodavo, su antru grįždavo namo. Nemažai žmonių vykdavo į darbus, dabar per facebook grupes tenka ieškoti kam gali būti pakeleiviu, nes tas vienas autobusas ryte yra pasityčiojimas. Nenustebins, jei po kelių mėnesių bus paskelbta, kad autobusas į Aisę yra naikinamas, nes juo važiuoja vos keli pensininkai.

Maršrutas 7 metus yra bendrame viešojo transporto tinkle ir planų naikinti jo nebuvo ir nėra. Standartinio tvarkaraščio iki šiol nėra, tik dėl karantino ir finansinės būklės. Dirbančiųjų keleivių skaičių rodo tai, jog šaltuoju periodu pakanka mažos transporto priemonės, o didelis autobusas važiuoja nuo balandžio 1 iki spalio 30. Ir jei jau diskutuojame apie šį maršrutą, užgriebkime dar vieną svarbų aspektą – kelių į sodų bendrijas būklę. Asfalto ten nėra, transporto priemonės po kiekvieno reiso murzinos, vežėjas turi turėti didesnį rezervą. Su tokia danga planų, naujinti transporto priemones esame sustabdę ir galutinio sprendimo kokius reikalvimus kelti kitais metais atnaujinamai sutarčiai, neturime.

Mindsugas
IP: 84.46.207.132
Klaipėda
Skiriasi 26 autobuso internetinis tvarkaraštis nuo skelbiamo ant stotelių.

Dėl karantino, atliekant tvarkaraščių pokyčius, aktualūs galiojantys tvarkaraščiai yra pateikti tik internete, stotelėse nebu keisti, nes pokyčiai vyko beveik kas savaitę. Birželio mėnėsį įsigalios vasaros tvarkaraščiai, tuomet bus pakeisti ir popieriniai tvarkaraščiai stotelėse.

Emilija
IP: 78.62.147.11
Klaipeda
14 marsruto autobusas nesustojo tauralaukio stotelej , vaziuojant link klipsciu, 19:27

Atsiprašome už nepatogumus, dėl nestojimo vežėjas  (Gintarinis vairas) yra informuotas. Kitą savaitę prasideda ilgai laukta Klaipėdos / Pajūrio gatvės rekonstrukcija, po jos pabaigos, ši vieta gerokai pasikeis.   

Analitikas
IP: 84.15.176.255
KKT stebina dar neregėtu įžulumu. 1. Pagal komentarą KKT visiškai normalu, kad keleivė laukia stotelėje autobuso, kurio du iš eilės reisai pravažiuoja nestodami. Ką siūlot tokiu atveju? Laukti iki vakaro? Viešojo transporto įmonė nekompetetingai organizuoja eismą ir neatlieka pagrindinės savo funkcijas - suteikti galimybes žmonėms keliauti, kai alternatyvų joms nėra. Ką siūlote? pėsčiomis eiti? Autobusų kursavimo intervalai dienos metu net 40 min - 1val. Jei keleivių per daug - kodėl nėra papildomų autobusų, juk akivaizdžiai bent keli autobusai stovi pertraukoje. Prašau įvardyti konkretų teisės aktą, kuriuo remiantis turite teisę į autobusą neįleisti keleivių. 2. Keleivė skundžiasi, kad negali atvykti 8 valandai į darbą. 27 maršruto tvarkaraštis vėlgi akivaizdžiai rodo, kad viešojo transporto strategijos Klaipėdos VT neturi ir sudaro sąlygas tik sezoniniams keleiviams, sodininkams, tarp kurių didžioji dalis yra pensininkai, kuriems apskritai nerekomenduojama keliauti, o KKT būtent šiems keleiviams sudaro sąlygas keliauti, kai žmonės, nuolatos naudojęsi viešuoju transportu, dabar to padaryti negali ir turi ieškoti alternatyvų, kurių tėra viena - automobilis. Sezonas baigsis, baigsis keleiviai, o tie, kurie važinėjosi į darbą, jau bus automobiliuose, tada galėsite susidurti tik su dar didesniais nuostoliais. Visos gražios kalbos apie darnų judumą nueina perniek. O paankstintumėt 10:10 reisą iki 6:10 ir problemos išssispręstų. Šiuo sudėtingu laikotarpius nuostolius už viešąjį transportą turi dengti savivaldybė, nes eilinį kartą pamirštate, kad teikiate socialinę paslaugą, o ne esate pelno siekianti organizacija. Džiugu tik tiek, kad kitur Lietuvoje, pvz. Vilniuje valdžiai bent jau rūpi viešasis transportas, užtikrinamas būtinas susisiekimas į darbus, o ne sodus, ir savivaldybė skiria kompensacijas. Priemonės duoda vaisių - viešojo transporto keleivių skaičius auga žymiai sparčiau nei gyventojų skaičius. O Klaipėda VT srityje tik degraduoja ir kasmet statistika puošiasi vis didesniu minuso skaičiumi.

Ačiū už Jūsų nuomonę, ačiū, kad domitės VT aktualijomis.

Mūsų veiksmus jau trečią mėnesį diktuoja karantino suvaržymai, sumažėjęs keleivių skaičius ir pajamų kritimas. Siekiame laviruoti ir balansuoti, kad paslauga būtų teikiama, ir pagal galimybes paslaugos apimtys būtų gražintos į reikiamą lygį.

Visiškai pamatuotas yra Jūsų pastebėjimas, kad neplanuotus nuostolius turėtų dengti savivaldybė. Iš tikrųjų, Klaipėdos miesto savivaldybė planuoja ištiesti pagalbos ranką viešojo transporto sistemai Klaipėdos miesto teritorijos maršrutų apimtyje. Regis, iki šiol didesnių priekaištų miesto maršrutų paslaugos kokybei iš keleivių nesulaukėme.

Jūsų priekaištai, kaip supratome, liečia priemiesčio maršrutų darbą. Sutikite, jog Klaipėdos miestas iš savo  biudžeto neprivalo dotuoti Klaipėdos ir Kretingos rajonų gyventojams viešojo transporto paslaugos. Keleivių ir autobusų vairuotojų saugumas mums yra besąlyginis prioritetas, todėl prireikus kai kuriuose reisuose įlipimą esame priversti riboti. Priemiesčio maršrutų – tų, kurie nutiesti į sodų gyvenvietes – specifika yra ta, kad keleivių skaičius savaitės eigoje dažnai itin ženkliai svyruoja, - kitaip nei tiesiog gyvenamuosiuose priemiesčio kvartaluose, todėl esame priversti pagal poreikį taikyti skaičiaus reguliavimo priemones.

Manytume, jog Jūsų pastebėjimas, jog rūpinamės pirmiausia sodininkų poreikiais, nėra teisingas. Daugumos priemiesčio maršrutų grafikai ir autobusų talpos suplanuotos pirmiausia kasdieninėms darbo/mokslo kelionėms, kai kurios kryptys (Dituvos ir Ketvergių/Šernų) sezono metu papildomai dėl sodininkų dar ženkliai sustiprinamos. Apibendrinančiai kalbant, šiais metais tvarkaraščius ir talpas koreguojame kaip niekad dažnai, atsižvelgdami į sparčiai besikeičiančią situaciją.

Jūs labai teisingai pastebėjote, jog Vilniaus miesto viešojo transporto sistema neturi problemų su sodininkais. Iš tikrųjų, ten nėra vieningo regioninio viešojo transporto tinklo, todėl iš priemiesčių į miestą negali atvažiuoti nei sodininkai, nei priemiesčių gyventojai. Nėra tinklo – nėra ir grafikų ar talpų problemų. Pasekę, Jūsų siūlymu, Vilniaus pavyzdžiu, turėtume nutraukti susisiekimą su priemiesčiais ir taip nebeturėtume Jūsų aprašytų bėdų.

Tačiau mes neplanuojame to daryti. Ieškosime galimybių, kaip su kukliais ištekliais užtikrinti patikimą ir nebrangų priemiesčių susisiekimą su miestu, neskirstydami savo keleivių į pirmosios ir antrosios rūšies, į dirbančiuosius ir sodininkus.

Pelnas niekada nebuvo mūsų siekis. Mums iškelta užduotis organizuoti ir administruoti subalansuotą ir tvarią sistemą su aiškia paslaugos teikimo kaina ir būtinais finansiniais ištekliais. 2008-2009 metais krizė to neleido padaryti, šių metų pandemija ir karantinas dar labiau pakoreguos darbo režimą. Viešojo transporto tvarumui išlaikyti Klaipėdos miesto savivaldybė jau skyrė lėšų. Panašu, kad to reikės visus šiuos metus.                

Keleivė
IP: 84.15.177.29
Klaipėda
Susiduriau su labai nemandagiu vairuotoju, 2020-05-14, 11autobusas (aut.numeris LEB 059), apie ~16h. Karantino metu nevažiavau autobusu, tad nežinojau kiek turiu pinigų pravažiavime, atsitiko taip, kad autobuse sužinojau, kad trūksta pinigų. Ir čia iš vairuotojo pusės pasipylė negatyvūs komentarai. Labai buvo nemalonu girdėti tokius negatyvius komentarus. Greitai nusipirkau elektroninį bilietą, bet vairuotojas garsiai per visą autobusą komentavo šią situaciją.

Atsiprašome už nemalonumus. Primenam, jog patikrinti likutį, papildyti pinigus galima internetu – sukūrus paskyrą https://bilietas.klaipedatransport.lt/lt/login arba programėlėje e Ticket Klaipeda.

Fausta
IP: 85.232.136.3
klaipėda
40 autobuso vairuotojas link dituvos antra karta iš eilės pravažiuoja stotelę net nesustodamas. Tiek vyturio stotelėj tiek vaidaugų, kokios problemos?

Atsiprašome už nepatogumus. Ribojant salono užpildymą, jei keleivių skaičiaus limitas pasiektas, daugiau kitose stotelėse nebestojama.

Danutė
www.google.com
IP: 86.100.148.105
klaipėda
gegužes 10 d.lauke siekė 18 laipsniu šilumos,bet28 maršrute ,jokio langelio,o viršuj irgi uždara,su kaukėm neimanoma kvėpuoti.Dar išlipant rankas dezinfekuoja,tai rekomendavimas vėdinti patalpas,tiesiog puikiai atliekama.Štai ir visa alternatyva,taip pat ir likusiuose maršrutuose.sovietiniai laikai išlike,o gal mes esame antrarūšiai.ačiu už dėmesį.

28 ir34 maršrutų aptarnavimo sutartis galioja paskutinius metus, transporto priemonės su nauja sutartimi bus pakeisto ir reikalavimai joms bus dideni nei buvo nustatyti prieš 6 metus. Stoglangių veikimą tame autobuse patikrinome. Pastaba, kad vairuotojas matydamas situaciją privalo jai reguliuoti vėdinimą, perduota.