Bilietus kol kas prašome pirkti ne pas mus

2022-01-03

Pirmąją Naujųjų darbo dieną mūsų Klientų aptarnavimo centras sulaukė „idealios audros“: lauke išsirikiavo eilutė klientų, kurie atėjo įsigyti 365 dienų bilietą arba/ir pateikti popierinį prašymą gauti Gyventojo parkavimo leidimą. Nuo sausio jau yra prievolė mokėti už parkavimą naujai apmokestintose miesto teritorijose – ir nuo tos pačios dienos atsirado teisė vyresniems nei 70 metų keleiviams naudotis 365 dienų miesto viešojo transporto bilietu už 10 eurų. Šios dvi bangos, keleivių ir vairuotojų, ūžtelėjo pas mus vienu metu.

Patalpose dėl saugumo reikalavimų aptarnaujame tik po vieną interesantą ir eilė juda negreitai. Todėl rekomenduojame 365 dienų bilietą pirkti internetu arba, neturint įgūdžių juo naudotis, įsigyti tokį bilietą spaudos kioske, Narvesen parduotuvėje, netrukus Maxima ir RIMI kasose. Kad ir kur toksai bilietas būtų perkamas, jo kaina visur yra vienoda.

Apmokestintose teritorijose deklaruotus automobilininkus taip pat prašytume prašymus Gyventojo leidimui gauti teikti internetu. Popieriniai prašymai imlesni mūsų darbuotojų laiko, jų apdorojimas užtrunka ilgiau. Pateikę internetu, leidimą gausite greičiau.

Prašome palaukti