Dabar vežame jau ir Šilutės savivaldybės teritorija

2023-06-27

Nuo šeštadienio, liepos 1 dienos, atidarome naują 46-ąjį maršrutą Klaipėda - Ventė, kurio trasos dalis eina Šilutės savivaldybės teritorija. Šilutė – jau penktoji savivaldybė, kurioje nutiesti mūsų organizuojami regioninio keleivinio transporto tinklo maršrutai. Naujasis maršutas eina ir per Klaipėdos rajono teritoriją, tad jo finansavimo našta dalijasi abi šios savivaldybės pagal tarpusavio susitarimą.

Maršrute galios toks pat kokybės standartas, kaip ir kituose tinkle maršrutuose: e.bilietas, išorės dizainas, stotelių pranešimas, tvarkaraščiai internete ir stotelėse. Bus vykdoma griežta maršruto ir tvarkaraščio laikymosi kontrolė, internete realiu laiku bus galima matyti autobuso vietą trasoje.  Reguliariai važiuojantys galės įsigyti terminuotąjį (II ar III zonos, priklausomai nuo to, kurios savivaldybės teritorijoje yra lipimo stotelė) 30 dienų bilietą, kuris suteikia teisę neribotai tą laiką važiuoti tiek šiuo, tiek ir kitais pirktos zonos bei Klaipėdos miesto maršrutais. Palikta atsiskaitymo grynaisiais galimybė http://senoji.klaipedatransport.lt/maps/zoniniai_bilietai_2023.html (žr. lentelės apačioje), tačiau pigesnis kartinis bilietas – elektroninis. Kaip ir kituose priemiesčio maršrutuose, važiuojant ne iki galinės stotelės racionalu atsiskaityti dukart žymint bilieto kortelę prie skaitytuvo – įlipus ir išlipant. Taip kelionės kaina bus pigesnė 10-30 centų nei perkant popierinį bilietą.

Šiuo metu 46-asis važiuos darbo dieną 3, savaitgalių ir švenčių dienomis - du kartus. Rudenį, įvertinę realius keleivių srautus ir bendradarbiaujančių savivaldybių finansines galimybes, tvarkaraštį galimai koreguosime. Dabar savaigalinių reisų laikai pritaikyti prie kelto “Ventainė – Nida” tvarkaraščio, tad gali būti patogūs norintiems išbandyti naują maršrutą iš Klaipėdos į Nidą.

Ženkli trasos dalis sutampa su irgi tik šiemet pradėto 45-ojo maršruto trasa. Todėl nuo to paties šeštadienio, derindami prie naujojo maršruto, koreguojame vieną jo reisą.

Naujojo maršruto grafikas paskelbtas mūsų puslapio Tvarkaraščių skiltyje.

 

Prašome palaukti
Komentarai (0)