Jau galima įsigyti Pradinuko bilietą

Nuo šiandien jau galima pirkti „pradinuko bilietą“, kuris įsigalios su mokslo metų pradžia.

Pavasarį miesto taryba Klaipėdos mieste esančių mokyklų 1- 4 klasių mokiniams, pateikusiems ugdymo įstaigos išduotą mokinio pažymėjimą, savivaldybes biudžeto sąskaita nustatė itin lengvatinį 9 mėnesių vardinio bilieto, galiojančio tik darbo dienomis, tarifą su 94 proc. dydžio nuolaida - 10,00 Eur."

Toks bilietas galios  nuo rugsėjo 1 d. iki gegužės 31 d.

Tuo pačiu sprendimu nustatyta ir visa 9 kalendorinių mėnesių darbo dienų bilietų tarifų eilutė. Pastarosios bilietų, taip pat galiosiančių nuo rugsėjo 1 iki gegužės 31 dienos, rūšys papildo nišą tarp esančių pusmetinių ir metinių bilietų. Toks bilietas pigesnis, nei atskirai perkami 9 mėnesių bilietai.

Pradinuko bilietas - jau antra ypatingų lengvatų bilieto rūšis Klaipėdoje. Pirmoji – pusmetiniai ir metiniai visų dienų Senjoro bilietai, skirti asmenims, jau išėjusiems į pensiją, tačiau dar nesulaukusiems 70 metų amžiaus, nuo kurio pradeda galioti standartinės šalyje lengvatos.

Perkant šios rūšies (pradinuko) bilietą kortelėje privalo būti nustatyta lengvatinė grupė „Pradinuko bilietas“

pradinuko bilietas1

Prašome palaukti
Komentarai (6)
Angelina
IP: 89.117.253.6
Kur galima nusipirkti pradinuko bilietą?

Angelinai…Daukanto 13A arba internetu https://bilietas.klaipedatransport.lt/lt/login

tatjana
IP: 78.57.234.229
Laba diena, ar galioja pradinuko bilietas II zonoje, vaziuojant 25 marsrutu? aciu

Tatjanai…ne, pradinuko bilietas galios tik pirmoje bilietų zonoje.

Neringa
IP: 86.100.76.124
Sveiki. Aš savo pradinukui esu nupirkusi metinį darbo dienų bilietą. Jis galioja iki sausio 1 d. Ar naujovišką "Pradinuko bilietą" galėsiu įsigyti ankstesniam pasibaigus mokslo metų viduryje? O gal galima tiesiog pakeisti senojo bilieto statusą nebemokant 10 euŕų ir kad jis galiotų iki mokslo metų galo?

Neringai...pasibaigus esamo bilieto galiojimui, pradinuko bilietą galėsite įsigyti nuo sausio 1 dienos ir jis galios iki gegužės 31.

Indre
IP: 86.100.8.91
Laba diena,ar 7 autobusiule galioja pradinuko bilietas,ar ne?

Taip.

Audrius
IP: 82.135.247.229
Ar įmanoma prie dabartinio elektroninio bilieto (vienkartiniai bilietai) pridėti ir "Pradinuko bilietą". Reikalinga instrukcija kaip tai padaryti. Ar tai taip pat reikštų, kad "Pradinuko bilietas" aktyvus būtų darbo dienomis, o kartiniai bilietai savaitgaliais, švenčių ir vasaros metu?

Audriui...taip įmanoma. Pinigai bus nuskaitomi savaitgaliais, maršrutiniuose taksi ir priemiestyje, o darbo dienomis galios pradinuko bilietas. Įsigyti bilietą galima internetu, susikūrus paskyrą https://bilietas.klaipedatransport.lt/lt/login. Priskyrus kortelę paskyroje, būtina pasirinkti nuolaidos kategoriją “Pradinuko bilietas“, tada spausti Pildyti bilietus. Taip pat galima papildyti Klientų aptarnavimo centre Daukanto g. 13A.

Vilija Lapinskienė
IP: 188.69.198.196
Sveiki, mano sūnus eis į 4 klasę, jam rudenį sueis 10 metų. Labai įdomiai klasifikuojami mokiniai iki 10 metų ir 10-19. Kaip galėtume, jei dar galėtyme gauti jam pradinuko metinį bilietą? Pagarbiai Vilija Lapinskienė

Vilijai – šios grupės  - mokiniams iki 10 metų ir mokiniams nuo 10-19 metų yra aktualios 1-2 zonų bilietų galiojimui, nes pagal lengvatų įstatymą skiriasi nuolaidų dydis. Pradinuko bilietas  - 1-4 klasių (ne pagal amžių) mokiniams pirmos bilietų zonos autobusų maršrutams.