Maršrutų ir grafikų korekcijos nuo rugpjūčio 10 dienos

2020-08-04

Į Šernus – vėliname reisus

 

Išryškėjus keleivių srautų pokyčiams, visomis dienomis 15 minučių nukeliame paskutinio 11A maršruto reiso  į Šernus laiką, autobusas išvažiuos 21:33. Siekdami tolygiau išdėstyti reisų intervalus, darbo dienomis 7 minutėmis pavėliname ir priešpaskutiniojo reiso laiką. Šeštadieniais pridedame reisą iš Klaipėdos 20:50. Naujieji tvarkaraščiai paskelbti mūsų puslapyje.

 

Maršruto pabaiga – nebe Šimkai, o Eketė

Išasfaltavus kelią (Urbikių g.) į Eketės sodus, 26-as autobusas dažniau važiuos į šią gyvenvietę. Eketė kaip maršruto pabaigos taškas keičia Šimkus. Ir lygiai taip, kaip anksčiau kai kurie reisai į Šimkus užsukdavo į Eketę, o kai kurie ją aplenkdavo, - dabar autobusas iš Eketės į Klaipėdą grįš arba tiesiai, arba per Šimkus (žr. pridėtą schemą). Per Šimkus iš Eketės į Klaipėdą darbo dieną autobusas grįš 3 kartus, poilsio ir šventinę dieną – 2 kartus. Naujieji maršruto tvarkaraščiai yra paskelbti mūsų puslapyje.

Uždraudus sukti – nukirsime kampą

Mieste nežymiai keičiasi 19-ojo maršruto trasa. Uždraudus senojoje trasoje kairįjį posūkį į Šilutės plentą, autobuso trasą nukreipiame per Pasažą (žr. pridėtą schemą).

Prašome palaukti