Mažiausiai pakitusios bilietų kainos

2024-01-08

Mieste vežame naujomis kainomis, jos paskelbtos  mūsų puslapyje. Kai kurių rūšių bilietų kainos keitėsi ženkliai, tad taupiems keleiviams verta peržiūrėti tą lentelę ir pakeisti bilietų pirkimo įpročius. Atkreiptume dėmesį į nepakitusias ar mažiausiai pakitusias kainas.

Nuolatiniams keleiviams, pirkusiems 30 dienų autobuso bilietus fizinėse platinimo vietose, kaina nesikeitė (suvienodintos kainos fizinėse vietose ir internetu). O kartinio bilieto ( be nuolaidos) kaina pasikeitė nuo 64 ct iki 70 centų. Gana dažnai važinėjantiems patartume iš naujo įsivertinti savo kelionių dažnį ir galbūt šiemet rinktis nebe kartinius, o terminuotąjį bilietą.

Nebeliko popierinių bilietų kioskuose, o iš vairuotojo perkamas pabrango iki 1,50 euro. Tačiau bankine kortele apmokamos kelionės autobusu kaina liko ta pati – vienas euras (naudojant e. bilieto kortelę, papildytą pinigais, ar programėlę – 0,70 Eur.). Kainų žirklės yra ir maršrutiniame taksi: iš vairuotojo perkamas popierinis kainuoja 1,50, o atsiskaitant bankine kortele – 1,30.  

Nuo sausio 15 dienos įsigalios ir naujos 2 ir 3 zonų  bilietų kainos. Priemiestyje bilietų kainų kitimo logika ta pati kaip ir mieste: patrauklesnės kainos bus perkant terminuotąjį bilietą ir atsisakant popierinio bilieto naudojimo.

Prašome palaukti
Komentarai (0)