Mokėti išmaniuoju - minutės tikslumu

2017-10-20

Dabar Klaipėdoje veikia dvi išmaniųjų telefonų aplikacijos, skirtos susimokėti už automobilių parkavimą. Šiuo metu jau visi parkomatai yra pasipuošę šių programėlių lipdukais.

Mokėti vartotojui reikės tik už tikslų automobilio statymo laiką, vietoj iš anksto nustatyto stovėjimo laiko, t. y. minimalią 0,30 eurų rinkliavą už kiekvienoje zonoje skirtingą mažiausią mokamą laiką (nuo 20 min iki 2 val.) - ir po to mokėsite nors už minutę. Galima stabdyti mokėjimą bet kada. Yra ir saugiklis užmaršiesiems – nesustabdžius, rinkliavos skaičiavimas baigsis dienos pabaigoje, kuomet baigiasi rinkliavos rinkimo laikas.

apmokejimas Parkman1

Viena iš jų atkeliavo iš Skandinavijos – ParkMan, kita kituose Lietuvos miestuose jau žinoma – Unipark.

Abi programėlės veikia įjungus telefone GPS sekimą, tokiu būdu nustatoma automobilio vieta ir pateikiama informaciją vartotojui, ar tai mokama ir, jei taip, kokia tarifų zona. Galimi atsiskaitymo būdai –

1) programėlėje įvesta bankinė kortelė (abi programėlės);

2) Mokėjimas pagal sutartį. Šį būdą gali pasirinkti sutartį su uniPark pasirašę klientai arba įvedus įmonės bankinė kortelė ParkMan programėlėje. UniPark programėlė palaiko ir apmokėjimą per mobiliojo ryšio operatorius. Visi užsakymai kur ir kiek stovėjote, kiek sumokėjote, matosi programėlėje.

 Svarbu žinoti: ParkMan programa šiuo metu yra mokama.

Daugiau informacijos apie veikimą ir paslaugos kainą:

www.parkman.lt

http://unipark.lt/   https://www.youtube.com/watch?v=ZaIxLNKX11U

Prašome palaukti
Komentarai (3)
Natalija
IP: 188.69.209.4
Parkavom automobilį žaliojoje zonoje. Parkavimo laikas - 2 val. 02 min. Kaina- 0.90 ct. Taip ir nesupratau už ką papildomai priskaičiavo pinigus. Ir taip abiprogramos VISADA priskaičiuoja daugiau. Ir niekur nerandu info apir tai.

Mokėti išmaniuoju...Parašykite savo mašinos numerį ir kokia programėle naudojotės.

Aleksandras
IP: 86.100.66.100
Pagaliau ir pas mus atejo mokejimas už parkavimą minutės tikslumu.
Raimundas
IP: 84.15.174.204
Kodėl panaikinote taip patogią ir veikiančią visuose miestuose m-parkingas? Šios dvi savo patogumu neprilygsta jai.

Raimundui…senoji mparking kaip veikė taip ir toliau veikia. Tik naujiems vartotojams jos nebeina parsisiųsti, nes sistemą sukūrusi bendrovė bankrutavo.