Oranžiniai komposteriai autobusuose laukia rudens

Kai kuriuose autobusuose keleiviai jau pastebėjo naujus oranžinius e.komposterius. Jie kol kas neveikia – ir neturi dar veikti – kelionės bilietas kaip įprasta žymimas geltonajame komposteryje.

Naujuosius komposterius palaipsniui įrenginėjame dėl to, kad didžioji dalis autobusų kasdien važiuoja, o įrangą instaliuojame tuose, kurie stovi rezerve ar tvarko smulkius gedimus. Iš viso mūsų sistemoje rieda per 200 autobusų, kiekviename yra po 1-3 e.komposterį. Taigi atėjus dienai „D“, kai per vieną naktį pereisime prie naujos e.bilieto sistemos, apie 400  naujų oranžinių komposterių turi pradėti veikti be priekaištų. O tam reikalingas neskubrus, kruopštus jų instaliavimo ir paruošimo darbas: įrenginys dirbs agresyvioje terpėje - vibracija, dideli temperatūros ir drėgmės svyravimai. Tad per artimiausius mėnesius naujieji, kol kas dar neveiksiantys oranžiniai komposteriai palaipsniui bus įrengti visuose autobusuose.

O išbandyti veikiantį oranžinį komposterį jau du mėnesius galima naujuosiuose maršrutiniuose taksi (primename, jog juose negalioja įprastiniai autobusų bilietai, norint atsiskaityti e.bilietu reikia pasipildyti e.piniginę).

Prašome palaukti
Komentarai (5)
Vadim
IP: 193.151.238.36
"Oranžiniai komposteriai autobusuose laukia rudens" - 2019 rudens?

Vadim... jeigu šią savaitę pavyks įrangą baigti montuoti visose transporto priemonėse, nuo kitos savaitės pradėsime „įjunginėti“ naujos sistemos funkcijas.

kas tai?
IP: 86.100.142.25
Kas ta e.piniginė? ir kur ja rasti?

Tai virtuali elektroninio bilieto sąskaita, kurioje kol kas galima atsiskaityti tik už važiavimą maršrutiniais taksi, tačiau netrukus tokią galimybę sudarysime ir atsiskaityti už važiavimą autobusais.

Neringa
IP: 86.38.154.178
ar tiks mienesinei bilietai, kai bus pajunkti orandziniai skaitytuvai

Taip.

Klaipedietis
IP: 86.100.116.68
o banko kortele bus galima mokėti už kelionę?

Taip.

liberalus trubačius
IP: 86.100.124.149
O kam ta kamera su stiklu apačioje? Lazerinis barkodų skaitytuvas bus ar kas??

Taip.